Do wydarzenia pozostało...

dach-forum-2023-konkurs-dach-masters

 

Dach nad głową kluczem do sukcesu!

dach-forum-2022-galeria-01.jpg [234.12 KB] Dach Forum to pierwsze w roku kalendarzowym wydarzenie w branży pokryć dachowych, które odbędzie się 14 i 15 stycznia 2023 roku w Targach Kielce. W kolejnej edycji, największego w Polsce kongresu i targów dekarzy, blacharzy i cieśli, udział wezmą najwięksi producenci, najlepsi fachowcy i uznane autorytety, którzy zaprezentują praktyczną wiedzę, najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesny sprzęt.

Sukces pierwszej edycji!

Pierwsza edycja DACH FORUM zakończyła się ogromnym sukcesem, a obecność m.in. takich firm jak: Blachy Pruszyński, Milwaukee, CB S.A. Krismar, Budmat, Windex, Jouanel, B.PRO, Velux, czy Fakro podkreśliła jej rangę, napawając optymizmem na przyszłe odsłony. Wystawcy pozytywnie ocenili organizację wydarzenia, jego wysoką merytorykę, zapowiadając obecność w kolejnych latach. Wśród ponad dwóch tysięcy zwiedzających nie brakowało fachowców, którzy właśnie na targach DACH FORUM szukali przydatnych w ich codziennej pracy informacji, praktycznych porad oraz możliwości rozmów z ekspertami i kontrahentami.

dach-forum-2022

„Za nami wszystkimi trudny okres wywołany pandemią, ale tegoroczne wydarzenia targowe zwiastują powrót do najlepszych lat sprzed jej rozpoczęcia, a nawet je przebijają. Warto zatem wskoczyć na właściwe tory i po okresie chwilowego przestoju powrócić do bezpośrednich spotkań, które są właściwą drogą do sukcesu” – mówi dr Andrzej Mochoń Prezes Zarządu Targów Kielce.

Nowoczesny sprzęt i nowe możliwości!

Branżowe spotkanie to także okazja do zaprezentowania i zapoznania się z nowościami na rynku maszyn i narzędzi wykorzystywanych do budowy dachów. Towarzyszące spotkaniu warsztaty, odbywające się na wielu stoiskach wystawców, gromadzą zainteresowanych odbiorców, którzy pod okiem fachowców mogą sprawdzić i przetestować prezentowany sprzęt.

DACH FORUM to wydarzenie skierowane do przedstawicieli branży dekarskiej, blacharskiej i ciesielskiej. Mistrzowie w swoim fachu prezentują praktyczną wiedzę, najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesny sprzęt. Strefa prelekcji, w której swoje wystąpienia mają największe autorytety w branży, dostarcza wartościowych informacji i ciekawych inspiracji z zakresu projektowania i montażu pokryć dachowych.

„Rynek inwestycji w Polsce rozwija się w dość szybkim tempie i jest duże zapotrzebowanie na fachowców i narzędzia. Dach Forum jest miejscem, w którym spotykają się ludzie branży pokryć dachowych, dlatego warto pojawić się w Targach Kielce i nawiązać współpracę” – mówi Michał Sadko z Akademii Ciesielstwa.

dach-forum-2022

Kolejna edycja konkursu Dach Masters!

Konkurs DACH MASTERS to odbywające się w ramach wydarzenia zawody organizowane w kilku kategoriach. Ich uczestniczy rywalizują o atrakcyjne nagrody warte kilkadziesiąt tysięcy złotych. W finałowym etapie poprzedniej edycji konkursu rywalizowało 14 zawodników w trzech kategoriach: Dekarstwo, Blacharstwo, Ciesielstwo. Finałowe zmagania cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających, wystawców i licznej grupy kolegów po fachu.

Targi Kielce – miejsce dla biznesu!

Uczestnicy największego w Polsce spotkania branży pokryć dachowych mogą liczyć na elitarne grono fachowców, ekspertów i autorytetów zgromadzonych w jednym miejscu – w Targach Kielce. Targi Dekarzy, Blacharzy i Cieśli DACH FORUM to wydarzenie dla przedstawicieli branży pokryć dachowych z całego świata. Kielecki ośrodek jest idealnym miejscem do biznesu. Firma posiada 30-letnie doświadczenie w organizacji spotkań B2B. To w Targach Kielce wiele firm nawiązuje kontakty biznesowe, które kończą się wieloletnim partnerstwem.

Aktualności
02 grudnia 2022
Grupa STEICO to korporacja o ogólnoświatowym zasięgu. Lider europejskiego rynku w segmencie materiałów termoizolacyjnych z włókien drzewnych. Innowacyjny dostawca systemów do ekologicznej budowy domów, posiadający zintegrowany system konstrukcji drewnianych STEICO, w którym materiały termoizolacyjne i elementy konstrukcyjne wzajemnie się uzupełniają.
30 listopada 2022
Już w styczniu, podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce, światowej premiery doczeka się najnowszy produkt firmy RÖBEN. Rodzinny koncern produkujący ceramiczne materiały budowlane zaprezentuje swoją szeroka ofertę, w tym wspomnianą nowość! Posiadająca 160-letnie doświadczenie firma zorganizuje również konkurs na najszybsze ułożenie dachówki.
29 listopada 2022
Florian Centrum to działająca na terenie Kutna od 1996 roku firma, od początku zajmująca się produkcją oraz dystrybucją wyrobów stalowych – blachodachówek, blach trapezowych oraz akcesoriów dachowych. Swoją nazwą nawiązuje do Huty Florian – najstarszej Huty w Polsce.
22 listopada 2022
ODNOVA, to wielopokoleniowa firma rodzinna silnie zakorzeniona u podnóża Tatr. Od lat zgłębia wiedzę i doskonali umiejętności w zakresie obróbki drewna. Początkowo firma zajmowała się tylko przetarciem drewna okrągłego. Dzisiaj, jest certyfikowanym producentem drewna konstrukcyjnego DKL (KVH) oraz klejonego DKW (BSH), a ich produkty trafiają do odbiorców z całej Polski i Europy.
14 listopada 2022
DACH MASTERS to wyjątkowy konkurs branżowy skierowany do dekarzy, blacharzy i cieśli, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności nieco szerszemu gronu odbiorców. Aby wziąć udział w rywalizacji należy przejść przez dwa etapy, które wyłonią zwycięzców w każdej z trzech kategorii. Specjalnie dla Ciebie prezentujemy warunki uczestnictwa w konkursie, w którym do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody warte kilkadziesiąt tysięcy złotych!
10 listopada 2022
Posiadająca 26-letnie doświadczenie w branży firma Bri SVARCOVE z powodzeniem działa na wielu europejskich rynkach. Zajmuje się produkcją maszyn, które w większości przeznaczone są dla blacharzy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Otrokovice w Republice Czeskiej.
09 listopada 2022
Od dziś do 12 listopada w Sankt Gallen w Szwajcarii odbywają się 28. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy IFD. Wśród uczestników z całego świata znalazła się polska delegacja młodych dekarzy poniżej 26 roku życia. W dotychczasowych startach Polacy zdobywali już medale, w tym te z najcenniejszego kruszcu, dlatego tym bardziej trzymamy kciuki podczas tegorocznej rywalizacji.
09 listopada 2022
Marka Corotop to wiodący lider w produkcji specjalistycznych produktów do budowy dachów skośnych. Ten renomowany producent, działający na około 50 rynkach, został Srebrnym Sponsorem II Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM.
07 listopada 2022
Marka Tytanium oznacza wyjątkowy stop aluminium, tytanu, molibdenu, chromu i niklu, który ma unikalne właściwości plastyczne, antykorozyjne i wytrzymałościowe. W grupie Pruszyński jest wykorzystywana do wykonywania dachów w technologii rąbka podwójnego zamkniętego lub otwartego.
28 października 2022
Specjalnie dla uczestników targów Dach Forum i ich rodzin, którzy pojawią się w Kielcach 14 i 15 stycznia 2023 roku, przygotowaliśmy nie lada atrakcję. Pierwszego dnia, podczas uroczystego bankietu, zagra dla Was zespół After Party! Zabierzcie ze sobą żonę lub partnerkę i wspólnie weźcie udział w pełnym emocji wieczorze i największym spotkaniu branży pokryć dachowych w Polsce!
21 października 2022
Do najbliższej edycji Dach Forum pozostało jeszcze trochę czasu, ale do grona wystawców cały czas dołączają kolejne firmy. Miło nam poinformować, że wśród przyszłorocznych wystawców zaprezentuje się jeden z liderów branży Blachy Pruszyński.
18 października 2022
Chcesz wziąć udział w branżowym konkursie DACH MASTERS i zgarnąć atrakcyjne nagrody warte kilkadziesiąt tysięcy złotych? Już dziś możesz przystąpić do zabawy i zgłosić się do udziału w konkursie w jednej z trzech kategorii: dekarstwo, blacharstwo i ciesielstwo.
15 października 2022
Blachotrapez jest liderem branży pokryć dachowych oraz pionierem wielu nowych rozwiązań. Ta uznana nie tylko w Polsce ale i Europie marka została właśnie sponsorem strategicznym II Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM.
06 października 2022
JOUANEL Industrie to francuski producent wysokiej jakości maszyn blacharskich. Swoją ofertę produktów kieruje do firm dekarskich i zakładów obróbki blachy, odpowiadając potrzebom rynku.
29 września 2022
Koncern ITW Inc. jest producentem zaawansowanej technologii przemysłowej. Przedsiębiorstwo składa się z 600 spółek partnerskich mieszczących się w 57 krajach na całym świecie. Fachowcy ITW rozwijają dziesiątki produktów technologicznych oraz systemów specjalistycznych, które są następnie wprowadzane na rynki przez partnerów oraz klientów firmy.
19 września 2022
Do 31 października na stronie internetowej Targów Kielce dostępne są bilety w promocyjnej cenie 49zł na dwa dni targów DACH FORUM! W puli są także bilety uprawiające do udziału w oficjalnym bankiecie i koncercie w cenie 280zł.
08 września 2022
PREFA od 75 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą kompletnych systemów dachowych i elewacyjnych z aluminium. Austriacka firma od lat cieszy się najwyższym uznaniem w całej Europie.
19 lipca 2022
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to największe zgromadzenie wykonawców pokryć dachowych w Polsce. Jeśli chcesz być jego częścią, pokaż swoje produkty pracownikom branży i już dziś zgłoś się do najbliższej edycji wydarzenia!
SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR ZŁOTY
SPONSOR SREBRNY
Partnerzy medialni