Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

DACH FORUM: wszystko dla Dekarzy, Blacharzy, Cieśli

dachforum Dekarze, Blacharze i Cieśle w jednym miejscu!

Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nowe, jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, poświęcone zagadnieniom związanym wyłącznie z budową dachów! W spotkaniu wezmą udział wykonawcy pokryć dachowych: dekarze, blacharze i cieśle, producenci materiałów, specjalistycznych narzędzi i maszyn oraz firmy oferujące usługi dla tego sektora. Targi umożliwią zaprezentowanie najnowszych produktów i usług oraz nowych, branżowych technologii wyselekcjonowanej grupie odbiorców. To także okazja do wymiany doświadczeń, porozmawiania z ekspertami i poznania tajników sztuki dekarskiej, blacharskiej i ciesielskiej. Pierwsza edycja DACH FORUM odbędzie się od 5 do 6 marca 2022 roku w Targach Kielce!

Merytoryczne spotkania i praktyczne warsztaty

dachforum

Impreza wystawiennicza zorganizowana w kongresowej formule dostarczy uczestnikom cennych wartości edukacyjnych poprzez merytoryczne spotkania z największymi autorytetami w branży z Polski i zagranicy. Podczas DACH FORUM zaplanowane są także warsztaty poświęcone m.in. technikom budowania dachów i elewacji oraz obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. Współorganizator targów - Akademia Ciesielstwa – zajmująca się szeroko rozumianą edukacją w branży, zorganizuje zajęcia dotyczące technik budowy więźby dachowej, co pozwoli poznać tajniki sztuki ciesielskiej. 

DACH FORUM to nie tylko okazja do zapoznania się z szeroką ofertą produktową, ale także pokazy i prezentacje praktycznego zastosowania maszyn i urządzeń.

Mistrzostwa dekarstwa, blacharstwa i ciesielstwa

W ramach targów DACH FORUM odbędą się również Mistrzostwa zorganizowane w trzech kategoriach: dekarzy, blacharzy i cieśli. Grupy specjalistów z całej Polski będą rywalizować ze sobą na żywo podczas targów w wydzielonej, specjalnie zaaranżowanej przestrzeni wystawienniczej. Zawody umożliwią poznanie technik montażu dachu i poszczególnych etapów jego powstawania, a także sposobów wykonywania elementów z blachy czy drewnianych konstrukcji dachowych. Konkurs pozwoli wyłonić najlepszych specjalistów w swoim fachu.

Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli – DACH FORUM organizowany jest przez Targi Kielce we współpracy z Akademią Ciesielstwa.

dachforum Akademia Ciesielstwa zajmuje się szeroko rozumianą edukacją w branży ciesielskiej, dekarskiej, oraz blacharskiej. Szkolenia stacjonarne z zakresu ciesielstwa, blacharstwa i dekarstwa organizowane przez Akademię, ukończyło już setki osób. W szkoleniach internetowych z ciesielstwa zapisanych jest już ponad 500 cieśli. Oprócz szkoleń, udostępniane są również darmowe materiały i filmy edukacyjne dostępne w mediach społecznościowych. Akademia Ciesielstwa wyznacza trendy w branży. Założycielem Akademii Ciesielstwa jest Michał Sadko - mistrz ciesielstwa, dekarstwa oraz blacharstwa. Ciesielstwem zajmuje się od 17 roku życia. W ostatnim roku stworzył dwie firmy, które zrewolucjonizowały rynek ciesielstwa i dekarstwa w Polsce: Ciesielstwo Polskie sp. z o.o., oraz Edge Fold sp. z o.o. Twórca Akademii Ciesielstwa - internetowego kursu ciesielstwa, do którego dołączyło 524 cieśli z całej Polski. Autor Kalkulatora Ciesielskiego, z którego aktywnie korzysta prawie 4000 cieśli. Założyciel i administrator dwóch największych w Polsce grup branżowych: „Kunszt Ciesielstwa – nowoczesny cieśla” oraz „Kunszt Dekarstwa – zawodowcy i pasjonaci”. Wielki fan i praktyk prefabrykacji konstrukcji drewnianych. Nie akceptuje trocin na budowie ani za kołnierzem.

Zapraszamy od 5 do 6 marca 2022 roku do udziału w pierwszej edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM w Targach Kielce!

Aktualności
05 stycznia 2022
Już od dzisiaj można nabyć bilety na targi poświęcone zagadnieniom związanym wyłącznie z budową dachów - jedyne tego typu wydarzenie w Polsce!
05 stycznia 2022
Z szeroką ofertą elektronarzędzi, akcesoriów, środków ochrony indywidualnej oraz innych produktów firmy MILWAUKEE® będzie można zapoznać się już od 5 do 6 marca 2022 roku podczas targów Dach Forum.
04 stycznia 2022
Kilkadziesiąt projektów budowlano-konstrukcyjnych różnego rodzaju: począwszy od budynków mieszkalnych, przez lokale usługowe, aż po obiekty przemysłowe – to tylko część dotychczasowych realizacji biura projektowego Olsen. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już od 5 do 6 marca 2022 roku podczas targów Dach Forum.
21 grudnia 2021
Jednym z Wystawców targów Dach Forum jest B.Pro Fastening – oferująca profesjonalne techniki połączeń dla budownictwa. Oferta firmy skierowana jest m.in. dla cieśli, dekarzy, zbrojarzy i parkieciarzy.
15 grudnia 2021
Firma z 90-letnią historią jednym z Wystawców targów DachForum. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się najwyższej jakości elektronarzędzia i akcesoria wykorzystywane m.in. w ciesielstwie.
15 grudnia 2021
Do grona Wystawców Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli dołączyła firma PIASTEK, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie blacharstwa budowlanego oraz dekarstwa.
15 grudnia 2021
Jednym z Wystawców Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum jest firma Roto Okna Dachowe - renomowany producent okien dachowych, wyłazów, markiz i rolet na okna dachowe oraz schodów strychowych.
15 grudnia 2021
Merytoryczne spotkania ze specjalistami z branży dostarczą uczestnikom DachForum cennych wartości edukacyjnych. Umożliwią również poznanie i zrozumienie technik wykorzystywanych w procesie powstawania pokryć dachowych. Jednym z takich spotkań będą warsztaty organizowane przez Akademię Ciesielstwa.
06 grudnia 2021
Podczas targów DachForum zaplanowno spotkanie z Igorem Pilutkiewiczem dot. prac blacharskich. Wśród omawianych zagadnień pojawią się tematy dot. m.in. doboru blachy, sposobów łączenia blachy oraz jej przechowywania i transportu.
06 grudnia 2021
Opracowanie dobrego projektu konstrukcyjnego wymaga odpowiedniej współpracy na linii projektant – wykonawca. O tym, jakie elementy powinien zawierać taki projekt, dowiemy się podczas prelekcji zaplanowanej w ramach Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum.
06 grudnia 2021
Kongres i Targi DachForum to okazja do spotkania z branżowymi ekspertami oraz poznania tajników sztuki dekarskiej, blacharskiej i ciesielskiej. Nie zabraknie zagadnień dot. prawa budowlanego.
02 grudnia 2021
Jednym z merytorycznych wystąpień zaplanowanych podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli – DachForum jest spotkanie z Krzysztofem Patokiem dot. wentylacji dachów.
30 listopada 2021
Podczas spotkania grupy zadaniowej Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum omówiono najważniejsze zagadnienia dot. organizacji wydarzenia.
25 listopada 2021
Podpisanie umowy między Targami Kielce, a Akademią Ciesielstwa zainaugurowało współpracę dot. organizacji nowych targów skierowanych dla dekarzy, blacharzy i cieśli. Spotkanie odbyło się 23 listopada 2021 roku.
PATRONAT MEDIALNY
PATRONAT HONOROWY
5-6.03.2022
Godziny otwarcia
 • 05 III 2022
  09:00 - 17:00
 • 06 III 2022
  09:00 - 16:00
  5-6.03.2022
  Godziny otwarcia
  • 05 III 2022
   09:00 - 17:00
  • 06 III 2022
   09:00 - 16:00