Do wydarzenia pozostało...

baner-fasada-forum.gif [356.04 KB]

Dach Forum oknem na Europę i świat dla firm z branży pokryć dachowych!

dach-forum-2024-galeria-48.jpg [187.53 KB] Styczniowe Targi i Kongres Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum to obowiązkowy punkt w kalendarzu tysięcy fachowców, którzy każdego roku odwiedzają kielecki ośrodek, by poznać szeroką ofertę produktów i usług firm sektora dachowego. Coroczne wydarzenie jest prawdziwym świętem rzemiosła i miejscem wymiany doświadczeń oraz prezentacji nowości i premier produktowych.

Największe w Polsce spotkanie branży pokryć dachowych!

Przed Wami czwarta edycja prawdziwego święta dekarzy, blacharzy i cieśli w Targach Kielce. 17 i 18 stycznia 2025 roku, do Kielc zjadą najlepsi branżowi fachowcy, firmy związane z sektorem dachów oraz eksperci. Jeśli chcecie być częścią tego wydarzenia i zaprezentować ofertę produktów i usług podczas najważniejszego w branży spotkania, już dziś zgłoście się do udziału! Kongres skierowany jest także do tych, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi, interesują ich techniki pracy, chcą nawiązać branżowe kontakty i wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach z udziałem najlepszych fachowców.

Światowe marki i najwięksi producenci pokryć dachowych w jednym miejscu!

dach-forum-2024-galeria-01.jpg [234.36 KB] To właśnie podczas Dach Forum firmy prezentują swoje nowości, najnowsze rozwiązania technologiczne i pełną ofertę produktów i narzędzi wykorzystywanych w pracy na dachach. Do Kielc przyjeżdżają największe światowe marki, by zaprezentować możliwości oferowanych sprzętów, a nawet pozwolić je przetestować pod okiem swoich specjalistów. Współorganizatorem Kongresu jest Akademia Ciesielstwa. W ostatniej edycji można było zobaczyć m.in. takie marki jak: Blachotrapez, Blachy Pruszyński, Budmat, Corotop, Röben Ruukki, BMI, Creaton, Mafell, Milwaukee, Fakro, Velux, ITW czy Jouanel.

Warsztaty dekarskie, konkursy, fachowe szkolenia i prelekcje ekspertów z branży pokryć dachowych

Ważnym punktem styczniowego kongresu, podobnie jak to miało miejsce podczas minionych edycji wydarzenia, będą wykłady fachowców i specjalistów z branży pokryć dachowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami targów Dach Forum podzielą się największe autorytety, poruszając tematykę związaną z bezpieczeństwem na dachach, nowoczesnych technologiach, technikach pracy oraz prawem budowlanym. Wartościowe prelekcje to tylko jeden z kanałów wiedzy, jaką zdobędziecie w trakcie Dach Forum. Drugi to spotkania z fachowcami i udział w warsztatach i szkoleniach. Te odbywać się będą na stoiskach niemal wszystkich wystawców. Testy maszyn, narzędzi, pokazy konkretnych technik prac na dachach i liczne warsztaty, konkursy  – to tam odnajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i zmierzycie się z praktycznymi zadaniami.

Wiecha – Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli gospodarzem rzemiosła targów Dach Forum

Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha. Spotkacie w niej m.in. Macieja Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Macieja Bieniasa - Macieja Dekarza.

IV Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 17-18 stycznia 2025 roku w Targach Kielce.

Aktualności
15 maja 2024
Firma MAAD od 25 lat specjalizuje się w produkcji maszyn do obróbki blachy takich jak: zaginarki, zwijarki, nożyce krążkowe, zawijarki, żłobiarki i zagniatarki. Produkuje zarówno maszyny ręczne, jak i elektryczne.
29 kwietnia 2024
Na przełomie maja i czerwca w całym kraju będą startować nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, już powinny zacząć przygotowania do tych naborów.
23 kwietnia 2024
Ekspozycja tegorocznego Dach Forum zajęła pięć hal. Ale kolejna edycja będzie jeszcze bardziej okazała! Cały czas kolejne firmy potwierdzają swoją obecność, o czym już wkrótce będziemy komunikować
13 marca 2024
Przyszłoroczna edycja Kongresu i Tragów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum rozszerzy swój zakres branżowy o firmy i wykonawców zajmujących się systemami fasadowymi. To właśnie im dedykowane będzie Fasada Forum, które odbywać się będzie równolegle z targam branży pokryć dachowych 17 i 18 stycznia 2025 roku w Targach Kielce.