DACH FORUM (14-15.01.2023)

II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Dach nad głową kluczem do sukcesu!

dach-forum-2022-galeria-01.jpg [234.12 KB] Dach Forum to pierwsze w roku kalendarzowym wydarzenie w branży pokryć dachowych, które odbędzie się 14 i 15 stycznia 2023 roku w Targach Kielce. W kolejnej edycji, największego w Polsce kongresu i targów dekarzy, blacharzy i cieśli, udział wezmą najwięksi producenci, najlepsi fachowcy i uznane autorytety, którzy zaprezentują praktyczną wiedzę, najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesny sprzęt.

Sukces pierwszej edycji!

Pierwsza edycja DACH FORUM zakończyła się ogromnym sukcesem, a obecność m.in. takich firm jak: Blachy Pruszyński, Milwaukee, CB S.A. Krismar, Budmat, Windex, Jouanel, B.PRO, Velux, czy Fakro podkreśliła jej rangę, napawając optymizmem na przyszłe odsłony. Wystawcy pozytywnie ocenili organizację wydarzenia, jego wysoką merytorykę, zapowiadając obecność w kolejnych latach. Wśród ponad dwóch tysięcy zwiedzających nie brakowało fachowców, którzy właśnie na targach DACH FORUM szukali przydatnych w ich codziennej pracy informacji, praktycznych porad oraz możliwości rozmów z ekspertami i kontrahentami.

dach-forum-2022

„Za nami wszystkimi trudny okres wywołany pandemią, ale tegoroczne wydarzenia targowe zwiastują powrót do najlepszych lat sprzed jej rozpoczęcia, a nawet je przebijają. Warto zatem wskoczyć na właściwe tory i po okresie chwilowego przestoju powrócić do bezpośrednich spotkań, które są właściwą drogą do sukcesu” – mówi dr Andrzej Mochoń Prezes Zarządu Targów Kielce.

Nowoczesny sprzęt i nowe możliwości!

Branżowe spotkanie to także okazja do zaprezentowania i zapoznania się z nowościami na rynku maszyn i narzędzi wykorzystywanych do budowy dachów. Towarzyszące spotkaniu warsztaty, odbywające się na wielu stoiskach wystawców, gromadzą zainteresowanych odbiorców, którzy pod okiem fachowców mogą sprawdzić i przetestować prezentowany sprzęt.

DACH FORUM to wydarzenie skierowane do przedstawicieli branży dekarskiej, blacharskiej i ciesielskiej. Mistrzowie w swoim fachu prezentują praktyczną wiedzę, najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesny sprzęt. Strefa prelekcji, w której swoje wystąpienia mają największe autorytety w branży, dostarcza wartościowych informacji i ciekawych inspiracji z zakresu projektowania i montażu pokryć dachowych.

„Rynek inwestycji w Polsce rozwija się w dość szybkim tempie i jest duże zapotrzebowanie na fachowców i narzędzia. Dach Forum jest miejscem, w którym spotykają się ludzie branży pokryć dachowych, dlatego warto pojawić się w Targach Kielce i nawiązać współpracę” – mówi Michał Sadko z Akademii Ciesielstwa.

dach-forum-2022

Kolejna edycja konkursu Dach Masters!

Konkurs DACH MASTERS to odbywające się w ramach wydarzenia zawody organizowane w kilku kategoriach. Ich uczestniczy rywalizują o atrakcyjne nagrody warte kilkadziesiąt tysięcy złotych. W finałowym etapie poprzedniej edycji konkursu rywalizowało 14 zawodników w trzech kategoriach: Dekarstwo, Blacharstwo, Ciesielstwo. Finałowe zmagania cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających, wystawców i licznej grupy kolegów po fachu.

Targi Kielce – miejsce dla biznesu!

Uczestnicy największego w Polsce spotkania branży pokryć dachowych mogą liczyć na elitarne grono fachowców, ekspertów i autorytetów zgromadzonych w jednym miejscu – w Targach Kielce. Targi Dekarzy, Blacharzy i Cieśli DACH FORUM to wydarzenie dla przedstawicieli branży pokryć dachowych z całego świata. Kielecki ośrodek jest idealnym miejscem do biznesu. Firma posiada 30-letnie doświadczenie w organizacji spotkań B2B. To w Targach Kielce wiele firm nawiązuje kontakty biznesowe, które kończą się wieloletnim partnerstwem.