Do wydarzenia pozostało...

dach-forum-ruszyla-sprzedaz-biletow-super-promocja.gif [77.94 KB]

Największe w Polsce spotkanie branży pokryć dachowych. Dach Forum 2024 w Targach Kielce!

dach-forum-2023 Przed Wami trzecia edycja prawdziwego święta dekarzy, blacharzy i cieśli w Targach Kielce. 12 i 13 stycznia 2024 roku, do Kielc zjadą najlepsi branżowi fachowcy, firmy związane z sektorem dachów oraz eksperci. Trzecia edycja największego w Polsce Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM tym razem odbędzie się w piątek i sobotę. Jeśli chcecie być częścią tego wydarzenia i zaprezentować ofertę produktów i usług podczas najważniejszego w branży spotkania, już dziś zgłoście się do udziału! Kongres skierowany jest także do tych, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi, interesują ich techniki pracy, chcą nawiązać branżowe kontakty i wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach z udziałem najlepszych fachowców.

Wiecha – Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli gospodarzem rzemiosła targów Dach Forum

Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha. Spotkacie w niej m.in. Macieja Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Macieja Bieniasa - Macieja Dekarza. Cech jest terenową strukturą Związku Rzemiosła Polskiego i dobrowolnym członkiem Izby Rzemieślniczej w Kielcach, prowadzącym działalność na terenie całej Polski.

Światowe marki i najwięksi producenci pokryć dachowych w jednym miejscu!

dach-forum-2023 Styczniowy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum zgromadził ponad 80 wystawców i przyciągnął ponad 5 tysięcy zwiedzających, poszukujących profesjonalnych narzędzi, wiedzy i rozrywki. Impreza w rok od debiutu urosła ponad dwukrotnie i stała się najważniejszym wydarzeniem branży w kraju. To właśnie podczas Dach Forum firmy prezentują swoje nowości, najnowsze rozwiązania technologiczne i pełną ofertę produktów i narzędzi wykorzystywanych w pracy na dachach. Do Kielc przyjeżdżają największe światowe marki, by zaprezentować możliwości oferowanych sprzętów, a nawet pozwolić je przetestować pod okiem swoich specjalistów. Współorganizatorem Kongresu jest Akademia Ciesielstwa, a Sponsorem Strategicznym firma Blachotrapez. W ostatniej edycji obok niej można było zobaczyć m.in. takie marki jak: Blachy Pruszyński, CB Corotop, Budmat, Ruukki, Roben, ITW, Jouanel, Svarcove, Prefa, czy Dietrich.

Konkurs dla dekarzy, blacharzy i cieśli DACH MASTERS z dużą pulą nagród!

Druga edycja konkursu DACH MASTERS przyciągnęła wielu specjalistów, a finałowa piętnastka rywalizowała o nagrody warte blisko 100 tys. złotych, ufundowane przez Sponsora Strategicznego - firmę Blachotrapez i Sponsora Srebrnego - CB COROTOP. W kolejnej edycji możecie spodziewać się nie mniejszych emocji oraz nowości, które zaskoczą Was i  dodadzą rywalizacji dodatkowej pikanterii. Odwiedzając Dach Forum możecie brać udział w wielu innych konkursach z nagrodami, których nie brakuje na stoiskach naszych wystawców. – Poziom tegorocznej rywalizacji był wyrównany, każdy z uczestników powinien być z siebie dumny, a o końcowym triumfie decydowały detale – tak o ostatniej edycji Dach Masters mówił przewodniczący Komisji Konkursowej Michał Sadko, zachęcając fachowców do śledzenia strony internetowej www.dachforum.pl oraz mediów społecznościowych, w których informować będziemy o najbliższej edycji konkursu.

pokazy i konkursy dekarskie na targach dach forum w kielcach Warsztaty dekarskie, fachowe szkolenia i prelekcje ekspertów z branży pokryć dachowych

Ważnym punktem styczniowego kongresu, podobnie jak to miało miejsce podczas minionych edycji wydarzenia, będą wykłady fachowców i specjalistów z branży pokryć dachowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami targów Dach Forum podzielą się największe autorytety, poruszając tematykę związaną z bezpieczeństwem na dachach, nowoczesnych technologiach, technikach pracy oraz prawem budowlanym. Wartościowe prelekcje to tylko jeden z kanałów wiedzy, jaką zdobędziecie w trakcie Dach Forum. Drugi to spotkania z fachowcami i udział w warsztatach i szkoleniach. Te odbywać się będą na stoiskach niemal wszystkich wystawców. Testy maszyn, narzędzi, pokazy konkretnych technik prac na dachach i liczne warsztaty – to tam odnajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i zmierzycie się z praktycznymi zadaniami.

III Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 12-13 stycznia 2024 roku w Targach Kielce. Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na stronie www.dachforum.pl.

Reklama

Aktualności
11 września 2023
W ofercie Prod-Masz znajdują się precyzyjne zaginarki i inne maszyny blacharskie z 12-miesięczną gwarancją. Firma posiadająca bogate doświadczenie gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. Produkowany sprzęt będzie można zobaczyć podczas najbliższej edycji Dach Forum 12 i 13 stycznia 2024 roku.
04 września 2023
Nagrodą główną w konkursie jest funkcjonalny Pick-Up ISUZU D-Max. Dodatkowo w kategorii Wojewódzki Mistrz Dekarstwa czekają vouchery o łącznej wartości 160 tys. zł. Konkurs trwa od 1 września do 30 listopada! Do finałowej batalii, która odbędzie się pierwszego dnia targów Dach Forum tj. 12 stycznia 2024, przystąpi aż 8 uczestników. Dołącz do #DrużynyMistrzów.
25 sierpnia 2023
Założona w 1989 roku w Łodzi firma Protect od początku istnienia dba o odpowiednią ochronę ludzi pracujących na wysokościach. Produkuje urządzenia i systemy zapewniające bezpieczeństwo pracy i zmniejszenie ryzyka upadku. Jej ofertę można będzie zobaczyć podczas najbliższej edycji Dach Forum 12 i 13 stycznia 2024 roku.
09 sierpnia 2023
Główną specjalizacją założonej w 2012 roku firmy MDF jest własna produkcja i dystrybucja akcesoriów dachowych 4ROOF oraz membran dachowych IZODACH do dachów spadzistych. Szczegółową ofertę produktów zobaczycie podczas przyszłorocznej edycji Dach Forum.
28 lipca 2023
Rozwój. Eksperckość. Partnerstwo. Te trzy wartości wpisane są w DNA firmy i stanowią fundamenty, na których opiera swoją działalność. Są one ze sobą ściśle powiązane, bo uwzględniają w równej mierze zarówno potrzeby klientów i partnerów biznesowych, jak i pracowników firmy.
04 lipca 2023
Czołowy producent węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy – Cellfast – jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata. Firma oparta jest w 100% na polskim kapitale. Grupa Cellfast dysponuje powierzchnią produkcyjną przekraczającą 75 000 m², na którą składają się cztery zakłady produkcyjne, ulokowane w Stalowej Woli i Krośnie. Obecnie w skład Grupy wchodzi także centrum dystrybucyjne na Ukrainie.
16 czerwca 2023
Regamet to podkarpacki producent stalowych pokryć dachowych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. W ofercie firmy znajdują się blachodachówki, blachy dwumodułowe, panele dachowe i blachy trapezowe oraz bogaty wybór akcesoriów i obróbek blacharskich.
23 maja 2023
Chcesz wejść na największe spotkanie branży pokryć dachowych w najlepszej możliwej cenie? Skorzystaj z promocji i do końca lipca kup bilety za jedyne 59 PLN - bilet jednorazowy lub 89 PLN - bilet wielorazowy. Taniej już nie będzie!
12 maja 2023
Do kolejnej edycji Dach Forum pozostało jeszcze trochę czasu, ale hale Targów Kielce już teraz zapełniają się kolejnymi firmami, które zgłaszają się do nas i potwierdzają swoją obecność. Czas najwyższy uchylić rąbka tajemnicy, dlatego w najbliższym czasie możecie spodziewać się pierwszych informacji o tym, kto wszedł pod DACH największego branżowego spotkania w Polsce.
19 kwietnia 2023
Pracujesz w branży pokryć dachowych? Chcesz spotkać się z kolegami po fachu w nieco innej scenerii? Koniecznie weź udział w pikniku rzemieślniczym, który odbędzie się 17 czerwca 2023 na największym w Polsce torze offroadowym w Górze Kalwarii pod Warszawą!
28 marca 2023
Wydawać by się mogło, że do kolejnej edycji targów Dach Forum jeszcze dużo czasu, ale my nie próżnujemy i ostro działamy. Wystawcy rezerwują miejsca na styczniowy Kongres, my otwieramy kolejne hale i przemierzamy setki kilometrów. Tym razem odwiedziliśmy zakład produkcyjny Röben.
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.

Reklama

SPONSOR STRATEGICZNY
SPONSOR ZŁOTY
SPONSOR SREBRNY
PATRONAT MEDIALNY
12-13.01.2024
Godziny otwarcia
 • 12 I 2024
  09:00 - 17:00
 • 13 I 2024
  09:00 - 17:00
  12-13.01.2024
  Godziny otwarcia
  • 12 I 2024
   09:00 - 17:00
  • 13 I 2024
   09:00 - 17:00