Do wydarzenia pozostało...
NA TARGI DACH FORUM 2025 ZAPRASZAJĄ JUŻ M.IN.:
  dach-forum-2025-konkurs-produktowy-baner.png [66.66 KB]
  baner-fasada-forum.gif [356.04 KB]

 

Dach Forum oknem na Europę i świat dla firm z branży pokryć dachowych!

dach-forum-2024-galeria-48.jpg [187.53 KB] Styczniowe Targi i Kongres Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum to obowiązkowy punkt w kalendarzu tysięcy fachowców, którzy każdego roku odwiedzają kielecki ośrodek, by poznać szeroką ofertę produktów i usług firm sektora dachowego. Coroczne wydarzenie jest prawdziwym świętem rzemiosła i miejscem wymiany doświadczeń oraz prezentacji nowości i premier produktowych.

Największe w Polsce spotkanie branży pokryć dachowych!

Przed Wami czwarta edycja prawdziwego święta dekarzy, blacharzy i cieśli w Targach Kielce. 17 i 18 stycznia 2025 roku, do Kielc zjadą najlepsi branżowi fachowcy, firmy związane z sektorem dachów oraz eksperci. Jeśli chcecie być częścią tego wydarzenia i zaprezentować ofertę produktów i usług podczas najważniejszego w branży spotkania, już dziś zgłoście się do udziału! Kongres skierowany jest także do tych, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi, interesują ich techniki pracy, chcą nawiązać branżowe kontakty i wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach z udziałem najlepszych fachowców.

Światowe marki i najwięksi producenci pokryć dachowych w jednym miejscu!

dach-forum-2024-galeria-01.jpg [234.36 KB] To właśnie podczas Dach Forum firmy prezentują swoje nowości, najnowsze rozwiązania technologiczne i pełną ofertę produktów i narzędzi wykorzystywanych w pracy na dachach. Do Kielc przyjeżdżają największe światowe marki, by zaprezentować możliwości oferowanych sprzętów, a nawet pozwolić je przetestować pod okiem swoich specjalistów. Współorganizatorem Kongresu jest Akademia Ciesielstwa. W ostatniej edycji można było zobaczyć m.in. takie marki jak: Blachotrapez, Blachy Pruszyński, Budmat, Corotop, Röben Ruukki, BMI, Creaton, Mafell, Milwaukee, Fakro, Velux, ITW czy Jouanel.

Warsztaty dekarskie, konkursy, fachowe szkolenia i prelekcje ekspertów z branży pokryć dachowych

Ważnym punktem styczniowego kongresu, podobnie jak to miało miejsce podczas minionych edycji wydarzenia, będą wykłady fachowców i specjalistów z branży pokryć dachowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami targów Dach Forum podzielą się największe autorytety, poruszając tematykę związaną z bezpieczeństwem na dachach, nowoczesnych technologiach, technikach pracy oraz prawem budowlanym. Wartościowe prelekcje to tylko jeden z kanałów wiedzy, jaką zdobędziecie w trakcie Dach Forum. Drugi to spotkania z fachowcami i udział w warsztatach i szkoleniach. Te odbywać się będą na stoiskach niemal wszystkich wystawców. Testy maszyn, narzędzi, pokazy konkretnych technik prac na dachach i liczne warsztaty, konkursy  – to tam odnajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i zmierzycie się z praktycznymi zadaniami.

Wiecha – Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli gospodarzem rzemiosła targów Dach Forum

Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha. Spotkacie w niej m.in. Macieja Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Macieja Bieniasa - Macieja Dekarza.

IV Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 17-18 stycznia 2025 roku w Targach Kielce.

Aktualności
16 lipca 2024
Startują nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, mogą zacząć przygotowania do tych naborów. Sprawdziliśmy, które działania są dostępne.
01 lipca 2024
Jeśli Twoja firma posiada produkty najwyższej jakości, którymi warto się pochwalić, koniecznie skorzystaj z szansy i zgłoś je do walki o Złoty Medal targów Dach Forum. Do 6 grudnia 2024 roku każda firma biorąca udział w przyszłorocznej edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum może zgłosić swoje produkty w każdej z czterech kategorii.
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
09 czerwca 2024
Świetna atmosfera na trybunach, zacięta rywalizacja na boisku i wielkie emocje towarzyszyły Wielkiemu Piknikowi Rzemiosła, jaki odbył się w sobotę w Kielcach. Z dobrej strony pokazała się drużyna Targów Kielce i Dach Forum, której kapitan Artur Buras wzniósł puchar za pierwsze miejsce, po zwycięstwie w finale z ekipą Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy PSD. Jak się okazuje, team Targów Kielce i Dach Forum dobrze spisuje się nie tylko przy organizacji wydarzeń targowych, ale również na boisku.
05 czerwca 2024
Działające od ponad 17 lat stowarzyszenie reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich i fasad. Stanowi wspólny głos wykonawców i producentów w podnoszeniu kultury projektowania, budowania i użytkowania budynków w Polsce.
15 maja 2024
Firma MAAD od 25 lat specjalizuje się w produkcji maszyn do obróbki blachy takich jak: zaginarki, zwijarki, nożyce krążkowe, zawijarki, żłobiarki i zagniatarki. Produkuje zarówno maszyny ręczne, jak i elektryczne.
23 kwietnia 2024
Ekspozycja tegorocznego Dach Forum zajęła pięć hal. Ale kolejna edycja będzie jeszcze bardziej okazała! Cały czas kolejne firmy potwierdzają swoją obecność, o czym już wkrótce będziemy komunikować
13 marca 2024
Przyszłoroczna edycja Kongresu i Tragów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum rozszerzy swój zakres branżowy o firmy i wykonawców zajmujących się systemami fasadowymi. To właśnie im dedykowane będzie Fasada Forum, które odbywać się będzie równolegle z targam branży pokryć dachowych 17 i 18 stycznia 2025 roku w Targach Kielce.
SPONSOR STRATEGICZNY
Partnerzy medialni