debiuty2Obszar-roboczy-1-kopia.png

Debiutanci na targach Dach Forum

23 kwietnia 2024
Ekspozycja tegorocznego Dach Forum zajęła pięć hal. Ale kolejna edycja będzie jeszcze bardziej okazała! Cały czas kolejne firmy potwierdzają swoją obecność, o czym już wkrótce będziemy komunikować

Ale szczególnie cieszy nas to, że dołączają nowe firmy, które 17-18 stycznia 2025 roku po raz pierwszy zaprezentują swoją ofertę produktów i usług tysiącom fachowców odwiedzającym jedne z najważniejszych w Europie targów branży pokryć dachowych. Wśród debiutantów witamy: Izobud, Bud-Met, Nexler, Bratex, Ceda, Hanex.

Cieszymy się, że dołączyliście do nas i czekamy na styczniowe spotkanie!

(ŁK)

Polecane aktualności
15 maja 2024
Firma MAAD od 25 lat specjalizuje się w produkcji maszyn do obróbki blachy takich jak: zaginarki, zwijarki, nożyce krążkowe, zawijarki, żłobiarki i zagniatarki. Produkuje zarówno maszyny ręczne, jak i elektryczne.
29 kwietnia 2024
Na przełomie maja i czerwca w całym kraju będą startować nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, już powinny zacząć przygotowania do tych naborów.
13 marca 2024
Przyszłoroczna edycja Kongresu i Tragów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum rozszerzy swój zakres branżowy o firmy i wykonawców zajmujących się systemami fasadowymi. To właśnie im dedykowane będzie Fasada Forum, które odbywać się będzie równolegle z targam branży pokryć dachowych 17 i 18 stycznia 2025 roku w Targach Kielce.