FASADA FORUM (17-18.01.2025)

Salon Wykonawców Elewacji Wentylowanych FASADA FORUM

Do wydarzenia pozostało...

baner-dach-forum.gif [412.47 KB]

FASADA FORUM: elewacyjne technologie jutra na wyciągnięcie ręki - już dziś

Do dekarzy, blacharzy i cieśli dołączają wykonawcy systemów fasadowych! Podczas DACH FORUM 2025 w Targach Kielce zaprezentowane zostaną również elewacje wentylowane. Salon Wykonawców Elewacji Wentylowanych FASADA FORUM pozwoli odkryć najnowocześniejsze technologie, materiały i rozwiązania stosowane w systemach fasadowych.

Elewacje wentylowane to rozwiązanie, które kiedyś zarezerwowane było wyłącznie dla najbardziej luksusowych budynków. Dziś stosowane jest również na budynkach mieszkalnych – zarówno starszych, jak i nowych – murowanych, o konstrukcji żelbetowej czy szkieletowej. Wszystko zależy od odpowiedniego doboru okładziny.

Salon Wykonawców Elewacji Wentylowanych FASADA FORUM pozwoli na zapoznanie się z całym przekrojem dostępnych możliwości. Goście zobaczą tu elewacje kurtynowe, szklane, wentylowane, aluminiowe, ceramiczne, stalowe, drewniane, kamienne, betonowe, elewacje z płyt warstwowych i kompozytów, izolacje, narzędzia, profile, mocowania, systemy zabezpieczające i rusztowania – czyli całą gamę nowoczesnych rozwiązań.

FASADA FORUM to doskonałe miejsce dla wykonawców, ale też architektów czy inwestorów, którzy śledzą branżowe nowości. W programie znalazły się liczne szkolenia, które z pewnością docenią osoby poznające branżę, ale i te, które wciąż poszerzają swoje umiejętności. Nie zabraknie również pokazów i prezentacji, które będą doskonałym uzupełnieniem wystawy.

Aktualności
05 czerwca 2024
Działające od ponad 17 lat stowarzyszenie reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich i fasad. Stanowi wspólny głos wykonawców i producentów w podnoszeniu kultury projektowania, budowania i użytkowania budynków w Polsce.
PARTNER WYDARZENIA
17-18.01.2025
    17-18.01.2025