FASADA-FORUM-FAcebook.png

Fasada Forum częścią Dach Forum 2025!

13 marca 2024
Przyszłoroczna edycja Kongresu i Tragów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum rozszerzy swój zakres branżowy o firmy i wykonawców zajmujących się systemami fasadowymi. To właśnie im dedykowane będzie Fasada Forum, które odbywać się będzie równolegle z targam branży pokryć dachowych 17 i 18 stycznia 2025 roku w Targach Kielce.

Salon Wykonawców Elewacji Wentylowanych pozwoli odkryć najnowocześniejsze technologie, materiały i rozwiązania stosowane w systemach fasadowych. Wydarzenie pozwoli na zapoznanie się z całym przekrojem dostępnych możliwości. Goście zobaczą tu elewacje kurtynowe, szklane, wentylowane, aluminiowe, ceramiczne, stalowe, drewniane, kamienne, betonowe, elewacje z płyt warstwowych i kompozytów, izolacje, narzędzia, profile, mocowania, systemy zabezpieczające i rusztowania – czyli całą gamę nowoczesnych rozwiązań. Fasada Forum to doskonałe miejsce dla wykonawców, ale też architektów czy inwestorów, którzy śledzą branżowe nowości.

(ŁK)

Polecane aktualności
16 lipca 2024
Startują nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, mogą zacząć przygotowania do tych naborów. Sprawdziliśmy, które działania są dostępne.
01 lipca 2024
Jeśli Twoja firma posiada produkty najwyższej jakości, którymi warto się pochwalić, koniecznie skorzystaj z szansy i zgłoś je do walki o Złoty Medal targów Dach Forum. Do 6 grudnia 2024 roku każda firma biorąca udział w przyszłorocznej edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum może zgłosić swoje produkty w każdej z czterech kategorii.
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
09 czerwca 2024
Świetna atmosfera na trybunach, zacięta rywalizacja na boisku i wielkie emocje towarzyszyły Wielkiemu Piknikowi Rzemiosła, jaki odbył się w sobotę w Kielcach. Z dobrej strony pokazała się drużyna Targów Kielce i Dach Forum, której kapitan Artur Buras wzniósł puchar za pierwsze miejsce, po zwycięstwie w finale z ekipą Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy PSD. Jak się okazuje, team Targów Kielce i Dach Forum dobrze spisuje się nie tylko przy organizacji wydarzeń targowych, ale również na boisku.
05 czerwca 2024
Działające od ponad 17 lat stowarzyszenie reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich i fasad. Stanowi wspólny głos wykonawców i producentów w podnoszeniu kultury projektowania, budowania i użytkowania budynków w Polsce.
15 maja 2024
Firma MAAD od 25 lat specjalizuje się w produkcji maszyn do obróbki blachy takich jak: zaginarki, zwijarki, nożyce krążkowe, zawijarki, żłobiarki i zagniatarki. Produkuje zarówno maszyny ręczne, jak i elektryczne.
23 kwietnia 2024
Ekspozycja tegorocznego Dach Forum zajęła pięć hal. Ale kolejna edycja będzie jeszcze bardziej okazała! Cały czas kolejne firmy potwierdzają swoją obecność, o czym już wkrótce będziemy komunikować