Producent-Maszyn-Blacharskich-maad.jpg

MAAD – producent maszyn blacharskich na Dach Forum

15 maja 2024
Firma MAAD od 25 lat specjalizuje się w produkcji maszyn do obróbki blachy takich jak: zaginarki, zwijarki, nożyce krążkowe, zawijarki, żłobiarki i zagniatarki. Produkuje zarówno maszyny ręczne, jak i elektryczne.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala tworzyć maszyny o dopracowanych konstrukcjach (odsetek reklamacji < 0,5%) przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. Firma oferuje szybki i pewny serwis gwarancyjny oraz tani serwis pogwarancyjny. Hala produkcyjna o powierzchni 1500m2 zapewnia odpowiednią ergonomię pracy, co w połączeniu z doświadczeniem i zastosowaniem nowoczesnych technologii obróbczych CNC umożliwia wytwarzanie maszyn na odpowiednim poziomie jakościowym. Specjalistyczne frezarki CNC o odpowiednich długościach 3,0m oraz 4,0m umożliwiają obróbkę belek roboczych z dużą precyzją z jednego zamocowania, bez widocznych przejść technologicznych tak jak ma to miejsce przy obróbce na konwencjonalnych maszynach. Elementy konstrukcyjne boków zaginarki również wytwarzane są na precyzyjnej wypalarce CNC.

Pełną ofertę produktów znajdziecie na stronie internetowej: www.zaginarki.com.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
16 lipca 2024
Startują nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, mogą zacząć przygotowania do tych naborów. Sprawdziliśmy, które działania są dostępne.
01 lipca 2024
Jeśli Twoja firma posiada produkty najwyższej jakości, którymi warto się pochwalić, koniecznie skorzystaj z szansy i zgłoś je do walki o Złoty Medal targów Dach Forum. Do 6 grudnia 2024 roku każda firma biorąca udział w przyszłorocznej edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum może zgłosić swoje produkty w każdej z czterech kategorii.
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
09 czerwca 2024
Świetna atmosfera na trybunach, zacięta rywalizacja na boisku i wielkie emocje towarzyszyły Wielkiemu Piknikowi Rzemiosła, jaki odbył się w sobotę w Kielcach. Z dobrej strony pokazała się drużyna Targów Kielce i Dach Forum, której kapitan Artur Buras wzniósł puchar za pierwsze miejsce, po zwycięstwie w finale z ekipą Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy PSD. Jak się okazuje, team Targów Kielce i Dach Forum dobrze spisuje się nie tylko przy organizacji wydarzeń targowych, ale również na boisku.
05 czerwca 2024
Działające od ponad 17 lat stowarzyszenie reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich i fasad. Stanowi wspólny głos wykonawców i producentów w podnoszeniu kultury projektowania, budowania i użytkowania budynków w Polsce.
23 kwietnia 2024
Ekspozycja tegorocznego Dach Forum zajęła pięć hal. Ale kolejna edycja będzie jeszcze bardziej okazała! Cały czas kolejne firmy potwierdzają swoją obecność, o czym już wkrótce będziemy komunikować
13 marca 2024
Przyszłoroczna edycja Kongresu i Tragów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum rozszerzy swój zakres branżowy o firmy i wykonawców zajmujących się systemami fasadowymi. To właśnie im dedykowane będzie Fasada Forum, które odbywać się będzie równolegle z targam branży pokryć dachowych 17 i 18 stycznia 2025 roku w Targach Kielce.