DSC-9476.JPG

Fachowcy branży pokryć dachowych dopisali pierwszego dnia targów Dach Forum!

05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.

Rywalizacja w konkursie DACH MASTERS trwa w najlepsze!

Przez sześć godzin uczestnicy drugiego etapu konkursu Dach Masters mierzyli się z zadaniami, jakie na nich czekały w każdej z trzech kategorii: Dekarstwo, Blacharstwo, Ciesielstwo. Pod czujnym okiem członków Komisji Konkursowej przygotowywali pokrycia makiety dachu, pokrycia makiety dachu w technice podwójnego rąbka stojącego i konstrukcje dachu metodą prefabrykacji. Rywalizacja o nagrody ufundowane przez sponsorów konkursu, firmy: Milwaukee i CB S.A. oraz partnera strategicznego, firmę Blachy Pruszyński, zakończy się w drugiego dnia targów. Wtedy też poznamy zwycięzców, którzy cieszyć się będą z wartościowych nagród.

DSC-9581.JPG [5.38 MB]

Duża dawka fachowej wiedzy podczas branżowych prelekcji!

Od samego rana scena w hali E Targów Kielce opanowana była przez prelegentów targów Dach Forum. Poruszali oni rozmaitą tematykę, od prawa budowlanego, przez techniki wykonywania konstrukcji dachowych, najczęściej popełniane błędy w pracach konstrukcyjnych, po prawidłową wentylację dachów ważną w procach energooszczędności. To nie koniec fachowej wiedzy. Już jutro kolejna porcja wykładów i prelekcji.

DSC-9684.JPG [4.94 MB]

Mariusz Pudzianowski gościem targów Dach Forum!

Jednym z gości, którzy pojawili się pierwszego dnia kongresu i targów był Mariusz Pudzianowski, ambasador firmy Blachy Pruszyński – partnera strategicznego targów Dach Forum. Były strongman, a obecnie zawodnik MMA pojawił się na stoisku firmy Pruszyński, gdzie rozmawiał z uczestnikami, robił pamiątkowe zdjęcia i składał autografy.

DSC-9766.JPG [4.51 MB]

To jeszcze nie koniec!

W niedzielę od godziny 9.00 zapraszamy do uczestnictwa w drugim dniu pierwszego w Polsce Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM. W jego trakcie odbędzie się finałowa gala i wręczenie nagród w konkursie DACH MASTERS. Do tego liczne pokazy rzemiosła w wykonaniu Michała Sadko z Akademii Ciesielstwa - współorganizatora wydarzenia i Macieja Parcelewskiego - metalManiak.

DSC-9649.JPG [5.84 MB]

Zapraszamy do Targów Kielce!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 maja 2022
W dobie influenserów, youtuberów i tiktokerów słowo dekarz brzmi co najmniej dziwnie, by nie powiedzieć obco. Dzisiejsza młodzież zapytana o zawód dekarza wzrusza ramionami i czeka na wyjaśnienie. Dopiero po usłyszeniu, że owy dekarz to rzemieślnik zajmujący się pokrywaniem i naprawianiem dachów, konsternacja widoczna na ich twarzach znika. Podobnie rzecz ma się z cieślami.
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.