274885419-105928838708327-473252419376634013-n.jpg

Z nami czujesz się bezpieczniej – Ubezpieczenia od A do Z

13 kwietnia 2023
Ubezpieczenia od A do Z są multiagencją ubezpieczeniową powstałą w 1998 roku. Siedziba główna mieści się w Kielcach. Aktualnie firma należy do czołówki ogólnopolskich agencji ubezpieczeniowych. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez czołowe towarzystwa ubezpieczeń działające na terenie Polski.

Ubezpieczenia od A do Z obejmują swoim zasięgiem teren całego kraju, jednak największe sieci sprzedaży zlokalizowane są w województwach: świętokrzyskim, mazowieckim, lubelskim, śląskim, łódzkim i małopolskim. Fundamentem sprzedaży jest liczna sieć pośredników związanych umowami agencyjnymi (aktualnie około 2 tysięcy współpracowników), własne punkty sprzedaży oparte na pracownikach etatowych zlokalizowane na terenie województwa świętokrzyskiego, a także biura partnerskie na umowach franczyzowych.

Firma zapewnia satysfakcjonującą pracę oraz kompletny serwis posprzedażowy i obsługowy. Jako pierwsza agencja ubezpieczeniowa na polskim rynku zaoferowała współpracownikom dział wsparcia merytoryczno-sprzedażowego w postaci agencyjnego działu Call Center. Kilkunastu specjalistów zapewnia pomoc merytoryczną, wsparcie sprzedażowe i pomoc techniczną w obsłudze systemów sprzedażowych dedykowanych sprzedawcom, pomaga w przygotowaniu ofert i polis dla klientów oraz agentów współpracujących z firmą. Jako multiagencja posiada własne narzędzie sprzedażowe Agent AZ, wspierające proces ofertowania, polisowania, ale także wszelkie czynności back officowe, z którymi na co dzień mierzy się każdy pośrednik ubezpieczeniowy.

Sukces firmy to przede wszystkim sukces ludzi, którzy tworzą tak dużą strukturę sprzedażową, dla której wspólne dobro jest priorytetem, a pogłębianie swojej wiedzy i praca zespołowa daje ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Wiarygodność, profesjonalizm, wysoka kultura pracy, uczciwość i przejrzyste zasady współpracy powodują, że sukces jest gwarantowany.

(ŁK)

Polecane aktualności
27 października 2023
Program drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biura Rachunkowego obfituje w spotkania poświęcone zarówno zagadnieniom księgowo-rachunkowym, jak również tematom związanym z rozwojem pracowników. Nie brakuje konkretnych przykładów wprowadzania krajowego systemu e-faktur.
27 października 2023
W Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Obok prelekcji i wykładów, ważną rolę podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odgrywały warsztaty.
26 października 2023
O automatyzacji procesów w biurze rachunkowym, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w księgowości, przyszłości kadr i płac, przełomowych zmianach podatkowo-prawnych, Krajowym Systemie e-Faktur oraz ubezpieczeniach i szkoleniach kadry pracowniczej dyskutowano podczas warsztatów tematycznych pierwszego dnia Kongresu MKBR.
26 października 2023
– Może brzmieć jak science fiction, ale to już się dzieje – podsumował panele dyskusyjne Adam Niewiedzioł ekspert z SaldeoSMART. Ośmiu cenionych specjalistów z branży dyskutowało o sposobach radzenia z kryzysem w firmie oraz o wdrażaniu nowoczesnych technologii podczas Kongresu Biur Rachunkowych.
26 października 2023
Tak stwierdzili prelegenci panelu rozpoczynającego IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce. – Strzeże przedsiębiorców przez popełnieniem błędów – zaznaczył dr hab. Stanisław Hońko, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
26 października 2023
Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Jak być na bieżąco z ciągłymi zmianami przepisów prawa? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości przez dwa dni poruszą eksperci podczas tegorocznej edycji MKBR.
24 października 2023
Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu MKBR będzie uroczysty bankiet w Hotelu Binkowski. Oprócz kuluarowych rozmów, wymiany zdań i podsumowania tego, co działo się w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadbaliśmy również o artystyczne aspekty spotkania branży rachunkowo-księgowej.
17 października 2023
W gronie Partnerów Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponownie znalazła się Soneta, producent enova365, jednego z najczęściej wybieranych programów dla biur rachunkowych.