274885419-105928838708327-473252419376634013-n.jpg

Z nami czujesz się bezpieczniej – Ubezpieczenia od A do Z

13 kwietnia 2023
Ubezpieczenia od A do Z są multiagencją ubezpieczeniową powstałą w 1998 roku. Siedziba główna mieści się w Kielcach. Aktualnie firma należy do czołówki ogólnopolskich agencji ubezpieczeniowych. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez czołowe towarzystwa ubezpieczeń działające na terenie Polski.

Ubezpieczenia od A do Z obejmują swoim zasięgiem teren całego kraju, jednak największe sieci sprzedaży zlokalizowane są w województwach: świętokrzyskim, mazowieckim, lubelskim, śląskim, łódzkim i małopolskim. Fundamentem sprzedaży jest liczna sieć pośredników związanych umowami agencyjnymi (aktualnie około 2 tysięcy współpracowników), własne punkty sprzedaży oparte na pracownikach etatowych zlokalizowane na terenie województwa świętokrzyskiego, a także biura partnerskie na umowach franczyzowych.

Firma zapewnia satysfakcjonującą pracę oraz kompletny serwis posprzedażowy i obsługowy. Jako pierwsza agencja ubezpieczeniowa na polskim rynku zaoferowała współpracownikom dział wsparcia merytoryczno-sprzedażowego w postaci agencyjnego działu Call Center. Kilkunastu specjalistów zapewnia pomoc merytoryczną, wsparcie sprzedażowe i pomoc techniczną w obsłudze systemów sprzedażowych dedykowanych sprzedawcom, pomaga w przygotowaniu ofert i polis dla klientów oraz agentów współpracujących z firmą. Jako multiagencja posiada własne narzędzie sprzedażowe Agent AZ, wspierające proces ofertowania, polisowania, ale także wszelkie czynności back officowe, z którymi na co dzień mierzy się każdy pośrednik ubezpieczeniowy.

Sukces firmy to przede wszystkim sukces ludzi, którzy tworzą tak dużą strukturę sprzedażową, dla której wspólne dobro jest priorytetem, a pogłębianie swojej wiedzy i praca zespołowa daje ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Wiarygodność, profesjonalizm, wysoka kultura pracy, uczciwość i przejrzyste zasady współpracy powodują, że sukces jest gwarantowany.

(ŁK)

Polecane aktualności
08 maja 2023
Firmotron to innowacyjne i unikalne narzędzie wspomagające pracę biur rachunkowych. To program, dzięki któremu dziesiątki klientów zaoszczędziły godziny, a nawet dni, które spędzali na rozliczaniu własnych klientów i wystawianiu im comiesięcznych faktur.
24 kwietnia 2023
360 Księgowość to wygodny i korzystny cenowo program do prowadzenia księgowości różnych działalności. To także idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych. Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.
03 kwietnia 2023
wFirma dla Biur Rachunkowych, czyli…? …kompletny, nowoczesny system chmurowy dla biur rachunkowych pozwalający usprawnić codzienną pracę księgowych i kadrowych