enova.png

Soneta - polski producent specjalistycznego oprogramowania ERP do zarządzania i księgowości – enova365

17 października 2023
W gronie Partnerów Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponownie znalazła się Soneta, producent enova365, jednego z najczęściej wybieranych programów dla biur rachunkowych.

Od ponad 20 lat Soneta sp z o.o. pomaga polskim przedsiębiorcom jeszcze lepiej rozwijać ich biznes, wspierając każdy obszar ich działalności i zapewniając możliwość korzystania z nowoczesnego, rozbudowanego oprogramowania enova365, które na co dzień usprawnia pracę tysięcy użytkowników w całej Polsce.

IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych jest okazją do zaprezentowania funkcjonalności enova365 stworzonych z myślą o zwiększaniu efektywności pracy w biurach rachunkowych. Jednym z kluczowych rozwiązań jest Pulpit Klienta Biura Rachunkowego, usprawniający codzienną pracę, automatyzujący wiele działań oraz ułatwiający elektroniczną komunikację między Biurem Rachunkowym oraz jego Klientami.

enova365 łączy biura rachunkowe z Krajowym Systemem e-Faktur. Umożliwia pobieranie faktur z KSeF bez logowania, z poziomu systemu ERP oraz szybkie tworzenie i eksportowanie do KSeF faktur sprzedażowych. Obsłudze tego rozwiązania będzie poświęcony jeden z warsztatów, prowadzonych przez Agnieszkę Opalińską i Piotra Świergonia, ekspertów enova365.

Program enova365 pomaga ponadto planować zadania i zarządzać projektami oraz budować trwałe relacje z Klientami. Modułowa struktura pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb Biura Rachunkowego, niezależnie od liczby obsługiwanych przez dane biuro Klientów.

Oprogramowanie enova365 jest wybierane przez przedsiębiorstwa w całym kraju. Z jego rozwiązań na co dzień korzysta między innymi Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Dzięki gwarancji zgodności z aktualnymi regulacjami prawnymi, użytkownicy mają pewność korzystania z systemu w pełni zgodnego z obowiązującymi przepisami.

Zapraszamy do poznania funkcjonalności enova365 stworzonych specjalnie z myślą o potrzebach Biur Rachunkowych. W trakcie Kongresu eksperci z Soneta będą do dyspozycji gości targów nie tylko na firmowym stoisku. enova365 zaznaczy swoją obecność również podczas debat, prezentacji case study oraz warsztatów dla właścicieli biur rachunkowych.

Do zobaczenia w Kielcach!

(ŁK)

Polecane aktualności
27 października 2023
Program drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biura Rachunkowego obfituje w spotkania poświęcone zarówno zagadnieniom księgowo-rachunkowym, jak również tematom związanym z rozwojem pracowników. Nie brakuje konkretnych przykładów wprowadzania krajowego systemu e-faktur.
27 października 2023
W Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Obok prelekcji i wykładów, ważną rolę podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odgrywały warsztaty.
26 października 2023
O automatyzacji procesów w biurze rachunkowym, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w księgowości, przyszłości kadr i płac, przełomowych zmianach podatkowo-prawnych, Krajowym Systemie e-Faktur oraz ubezpieczeniach i szkoleniach kadry pracowniczej dyskutowano podczas warsztatów tematycznych pierwszego dnia Kongresu MKBR.
26 października 2023
– Może brzmieć jak science fiction, ale to już się dzieje – podsumował panele dyskusyjne Adam Niewiedzioł ekspert z SaldeoSMART. Ośmiu cenionych specjalistów z branży dyskutowało o sposobach radzenia z kryzysem w firmie oraz o wdrażaniu nowoczesnych technologii podczas Kongresu Biur Rachunkowych.
26 października 2023
Tak stwierdzili prelegenci panelu rozpoczynającego IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce. – Strzeże przedsiębiorców przez popełnieniem błędów – zaznaczył dr hab. Stanisław Hońko, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
26 października 2023
Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Jak być na bieżąco z ciągłymi zmianami przepisów prawa? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości przez dwa dni poruszą eksperci podczas tegorocznej edycji MKBR.
24 października 2023
Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu MKBR będzie uroczysty bankiet w Hotelu Binkowski. Oprócz kuluarowych rozmów, wymiany zdań i podsumowania tego, co działo się w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadbaliśmy również o artystyczne aspekty spotkania branży rachunkowo-księgowej.
16 października 2023
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to dwa dni szkoleń, warsztatów tematycznych i prelekcji najlepszych fachowców z branży rachunkowo-księgowej. Aby zadbać o samopoczucie uczestników i kondycję psychofizyczną czekać będzie specjalna Strefa Relaksu.