396615149-301269136030080-8150384476159648530-n.jpg

Warsztaty z praktykami ważnym elementem MKBR 2023

27 października 2023
W Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Obok prelekcji i wykładów, ważną rolę podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odgrywały warsztaty.

Goście Kongresu dostawali skompensowaną wiedzę na wybrany temat podaną przez praktyka w danej dziedzinie. Podczas warsztatu zatytułowanego "Praca zdalna na programach księgowych" Sylwester Fastyn, prezes spółki SERWISANCI, będący ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa danych, zabezpieczeń sieciowych oraz rozwiązań informatycznych dla firm i biur rachunkowych podawał konkretne przykłady korzyści wynikających z przeniesienia działań księgowych do chmury. W klimacie najnowszych rozwiązań technologicznych odbył się także warsztat prowadzony przez Anitę Gołębiewską, Dyrektor Zarządzającą OSCBR. "Jak wdrożyć KSeF w biurze rachunkowym?" - to temat bardzo aktualny dlatego warsztat ten cieszył się ogromną popularnością. Bardzo ciekawe były również spotkania kończące sesję warsztatową. Lilianna Kupaj, autorka, trener, coach, mentor, wykładowca akademicki, właścicielka i dyrektor zarządzająca firmy Szkoła Coachingu Edukacyjnego prezes zarządu i fundatorka Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji mówiła o "Budowanie długotrwałych relacji biznesowych". Natomiast Aleksandra Hanulak Trener Formuły Geniuszu® w obszarze Talentów Gallupa. Założycielka Studia Twórczego Rozwoju. skoncentrowała się na "Talencie - osobistym kluczu do rozwoju. Jak go odkryć i dlaczego?".

 

Polecane aktualności
27 października 2023
Program drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biura Rachunkowego obfituje w spotkania poświęcone zarówno zagadnieniom księgowo-rachunkowym, jak również tematom związanym z rozwojem pracowników. Nie brakuje konkretnych przykładów wprowadzania krajowego systemu e-faktur.
26 października 2023
O automatyzacji procesów w biurze rachunkowym, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w księgowości, przyszłości kadr i płac, przełomowych zmianach podatkowo-prawnych, Krajowym Systemie e-Faktur oraz ubezpieczeniach i szkoleniach kadry pracowniczej dyskutowano podczas warsztatów tematycznych pierwszego dnia Kongresu MKBR.
26 października 2023
– Może brzmieć jak science fiction, ale to już się dzieje – podsumował panele dyskusyjne Adam Niewiedzioł ekspert z SaldeoSMART. Ośmiu cenionych specjalistów z branży dyskutowało o sposobach radzenia z kryzysem w firmie oraz o wdrażaniu nowoczesnych technologii podczas Kongresu Biur Rachunkowych.
26 października 2023
Tak stwierdzili prelegenci panelu rozpoczynającego IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce. – Strzeże przedsiębiorców przez popełnieniem błędów – zaznaczył dr hab. Stanisław Hońko, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
26 października 2023
Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Jak być na bieżąco z ciągłymi zmianami przepisów prawa? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości przez dwa dni poruszą eksperci podczas tegorocznej edycji MKBR.
24 października 2023
Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu MKBR będzie uroczysty bankiet w Hotelu Binkowski. Oprócz kuluarowych rozmów, wymiany zdań i podsumowania tego, co działo się w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadbaliśmy również o artystyczne aspekty spotkania branży rachunkowo-księgowej.
17 października 2023
W gronie Partnerów Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponownie znalazła się Soneta, producent enova365, jednego z najczęściej wybieranych programów dla biur rachunkowych.
16 października 2023
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to dwa dni szkoleń, warsztatów tematycznych i prelekcji najlepszych fachowców z branży rachunkowo-księgowej. Aby zadbać o samopoczucie uczestników i kondycję psychofizyczną czekać będzie specjalna Strefa Relaksu.