IMG-0147.jpeg

Taneczne emocje podczas bankietu MKBR

24 października 2023
Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu MKBR będzie uroczysty bankiet w Hotelu Binkowski. Oprócz kuluarowych rozmów, wymiany zdań i podsumowania tego, co działo się w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadbaliśmy również o artystyczne aspekty spotkania branży rachunkowo-księgowej.

Wszyscy uczestnicy Kongresu posiadający bilet uprawniający do udziału w wieczornym bankiecie będą mogli w akcji zobaczyć widowiskowe pokazy taneczne w wykonaniu najlepszych tancerzy. Na początek swoje umiejętności zaprezentują Kacper Traczyk i Wiktoria Komnata reprezentanci Akademii Tańca Kielce, którzy zatańczą rumbę i jiva. Następnie na parkiet wyjdą właściciele szkoły tańca Akademii Tańca Drezno&Kucharczyk, którzy zaprezentują oraz poprowadzą krótką naukę tańca Rock and Roll.

Kamila Drezno jest uczestniczką kultowego programu telewizyjnego „Taniec z Gwiazdami”, sędzią Polskiego Towarzystwa Tanecznego, dyplomowaną instruktorką tańca oraz trenerką wielu mistrzowskich par. Patryk Kucharczyk to zawodowy tancerz, sędzia okręgowy Polskiego Towarzystwa Tanecznego, dyplomowany instruktor tańca, a na co dzień trener w Akademii Tańca. 

Czy marzysz o rozpoczęciu przygody z tańcem, ale masz obawy, czy się nadajesz? To całkowicie zrozumiałe! Kto wie, może właśnie podczas bankietu MKBR rozpocznie się Twoja przygoda z tańcem!

IMG-0147.jpeg [228.58 KB] IMG-5325.jpeg [192.96 KB] IMG-0156.jpeg [184.84 KB] ATDK.png [68.78 KB]

(ŁK)

Polecane aktualności
27 października 2023
Program drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biura Rachunkowego obfituje w spotkania poświęcone zarówno zagadnieniom księgowo-rachunkowym, jak również tematom związanym z rozwojem pracowników. Nie brakuje konkretnych przykładów wprowadzania krajowego systemu e-faktur.
27 października 2023
W Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Obok prelekcji i wykładów, ważną rolę podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odgrywały warsztaty.
26 października 2023
O automatyzacji procesów w biurze rachunkowym, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w księgowości, przyszłości kadr i płac, przełomowych zmianach podatkowo-prawnych, Krajowym Systemie e-Faktur oraz ubezpieczeniach i szkoleniach kadry pracowniczej dyskutowano podczas warsztatów tematycznych pierwszego dnia Kongresu MKBR.
26 października 2023
– Może brzmieć jak science fiction, ale to już się dzieje – podsumował panele dyskusyjne Adam Niewiedzioł ekspert z SaldeoSMART. Ośmiu cenionych specjalistów z branży dyskutowało o sposobach radzenia z kryzysem w firmie oraz o wdrażaniu nowoczesnych technologii podczas Kongresu Biur Rachunkowych.
26 października 2023
Tak stwierdzili prelegenci panelu rozpoczynającego IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce. – Strzeże przedsiębiorców przez popełnieniem błędów – zaznaczył dr hab. Stanisław Hońko, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
26 października 2023
Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Jak być na bieżąco z ciągłymi zmianami przepisów prawa? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości przez dwa dni poruszą eksperci podczas tegorocznej edycji MKBR.
17 października 2023
W gronie Partnerów Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponownie znalazła się Soneta, producent enova365, jednego z najczęściej wybieranych programów dla biur rachunkowych.
16 października 2023
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to dwa dni szkoleń, warsztatów tematycznych i prelekcji najlepszych fachowców z branży rachunkowo-księgowej. Aby zadbać o samopoczucie uczestników i kondycję psychofizyczną czekać będzie specjalna Strefa Relaksu.