8377935cdbf94929039.jpg
Uczestnicy Kongresu zwiedzą targi AUTOSTRADA-POLSKA , ROTRA, TRAFFIC-EXPO - TIL oraz Salonu Europarking

XX Kongres Zarządców Dróg Powiatowych w Kielcach

15 maja 2019
Uczestnicy Kongresu Zarządców Dróg Powiatowych odwiedzili targi AUTOSTRADA-POLSKA.

Podczas uroczystego otwarcia XX Ogólnopolskiego Kongresu Dróg Powiatowych  w Centrum Kongresowym Targów Kielce, gości przywitali, m.in. Bożena Stanek, Wiceprezes Zarządu Targów Kielce oraz Andrzej Bętkowski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego. W tym roku spotkanie zarządców dróg powiatowych odbywa się pod hasłem „Historia – praktyka – nowoczesność”.

Po oficjalnym otwarciu, wystąpili zaproszeni goście, którzy poruszyli tematy związane z 200-leciem dróg powiatowych, mówili o zmianach jakie zaszły od pierwszego spotkania zarządców dróg powiatowych, które miało miejsce w Licheniu 2000 roku, do jego 20. edycji. Nie zarakło rozmów dotyczących 200.rocznicy powstania Centralnej Administracji Drogowej.

O godzinie 14.00 goście kongresu, rozpoczęli zwiedzanie kieleckich wystaw związanych z budownictwem drogowym.

Organizatorem spotkania są Targi Kielce, Krajowa Rada Zarządców Dróg Powiatowych, Konwent Dyrektorów Zarządów Dróg Powiatowych województwa świętokrzyskiego.  

(PŚ)

Polecane aktualności
16 maja 2019
Podczas tegorocznych XXV Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego wspólnie z Targami Kielce zorganizował kolejną, ósmą już edycję Salonu Kruszyw.
12 listopada 2019

Jednym z wystawców na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Targach Kielce będzie firma OPTIMAS.

26 listopada 2019

Podczas targów budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 zaprezentuje się międzynarodowa organizacja - TVH Parts Holding.

 

16 grudnia 2019

Firma inżynieryjno-produkcyjna, eksporter maszyn i urządzeń technologicznych pojawi się na targach budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 w Targach Kielce.

27 stycznia 2020

Na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA pojawi się największy producent betoniarni w Europie.

18 marca 2020
Ministerstwo Infrastruktury wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, które odbędą się od 30 czerwca do 2 lipca w Targach Kielce
19 marca 2020
Nowy termin święta budownictwa drogowego, to również nowe plany i pomysły związane z organizowanym wydarzeniem. Część z nich została przedstawiona w marcowym wydaniu miesięcznika Forum Budowlane.
31 marca 2020
Targom Autostrada towarzyszy bogaty program konferencji naukowo-technicznych, dyskusji, prezentacji firm oraz debat, które dają możliwość rozmów o wyzwaniach w branży. Jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia jest Salon Kruszyw organizowany od 2012 roku w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy