90218355c8cec848574d.png
Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej za pośrednictwem telemostu, zachęca rodzime firmy nie tylko współtworzenia polskiego stoiska podczas październikowych targów SIPSA-FILAHA, ale także do nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorstwami z Algier

Telemost Polska-Algieria podczas targów AGROTECH

16 marca 2019
Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej rozwija transfer nowych technologii na światowych rynkach - rynek w Algierii otwarty na produkty z polski.

Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej za pośrednictwem telemostu, zachęca rodzime firmy nie tylko współtworzenia polskiego stoiska podczas październikowych targów SIPSA-FILAHA, ale także do nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorstwami z Algierii. Każdej firmie, która będzie zainteresowana taką współpracą, Centrum zapewnia kompleksową pomoc. Stworzony specjalnie na potrzeby takiej wymiany handlowej portal www.negoce.pl dociera do kontrahentów nie tylko poprzez globalny Internet, ale także rozbudowaną sieć przedstawicieli, partnerów i kontrahentów w wielu krajach świata. Działają oni w systemie MSTTMP - Międzynarodowego System Transferu Technologii, Maszyn i Produktów, rozpowszechniają informacje o zamieszczonych w nim ofertach na terenie własnego kraju, zbierając jednocześnie zamówienia na określone linie technologiczne, maszyny, urządzenia czy produkty.

Ops działalności Centrum oraz wszelkie informacje na temat możliwości zaistnienia na algierskim rynku, są dostępne na stronie www.negoce.pl oraz podstronach portalu, np. www.negoce.org/oferta/oszczednosc-czasu-i-pieniedzy

Zapraszamy na stoisko Centrum, gdzie każdego dnia targów, w godzinach od 12 do 17 odbywa się videokonferencja z m.in. przedstawicielami Polskiego Instytutu Halal. 

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska H-20 (hala H). 

(MB)  

 

Polecane aktualności
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
26 lutego 2020
Wśród nich premierowo ZETOR CRYSTAL HD 170. Nowości oraz całe portfolio ciągników będzie można obejrzeć już w marcu w Targach Kielce.
17 lutego 2020
Podążając za tym hasłem, marka STEYR tworzy rozwiązania, które rewolucjonizują branżę rolniczą. To właśnie technologia przyszłości zamknięta w maszynach marki STEYR jest tematem tegorocznej ekspozycji w Targach Kielce.
17 lutego 2020
Marka Case IH zaprezentuje rewolucyjne rozwiązania w branży maszyn rolniczych na targach Agrotech 2020 w Kielcach
11 lutego 2020

Tradycją stał się udział firmy Wood-Mizer w targach LAS-EXPO w Kielcach i prezentacja szerokiej gamy produktów.  

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy