90218355c8cec848574d.png
Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej za pośrednictwem telemostu, zachęca rodzime firmy nie tylko współtworzenia polskiego stoiska podczas październikowych targów SIPSA-FILAHA, ale także do nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorstwami z Algier

Telemost Polska-Algieria podczas targów AGROTECH

16 marca 2019
Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej rozwija transfer nowych technologii na światowych rynkach - rynek w Algierii otwarty na produkty z polski.

Centrum Ekologii i Promocji Gospodarczej za pośrednictwem telemostu, zachęca rodzime firmy nie tylko współtworzenia polskiego stoiska podczas październikowych targów SIPSA-FILAHA, ale także do nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorstwami z Algierii. Każdej firmie, która będzie zainteresowana taką współpracą, Centrum zapewnia kompleksową pomoc. Stworzony specjalnie na potrzeby takiej wymiany handlowej portal www.negoce.pl dociera do kontrahentów nie tylko poprzez globalny Internet, ale także rozbudowaną sieć przedstawicieli, partnerów i kontrahentów w wielu krajach świata. Działają oni w systemie MSTTMP - Międzynarodowego System Transferu Technologii, Maszyn i Produktów, rozpowszechniają informacje o zamieszczonych w nim ofertach na terenie własnego kraju, zbierając jednocześnie zamówienia na określone linie technologiczne, maszyny, urządzenia czy produkty.

Ops działalności Centrum oraz wszelkie informacje na temat możliwości zaistnienia na algierskim rynku, są dostępne na stronie www.negoce.pl oraz podstronach portalu, np. www.negoce.org/oferta/oszczednosc-czasu-i-pieniedzy

Zapraszamy na stoisko Centrum, gdzie każdego dnia targów, w godzinach od 12 do 17 odbywa się videokonferencja z m.in. przedstawicielami Polskiego Instytutu Halal. 

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska H-20 (hala H). 

(MB)  

 

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.