312539047-1271904283644110-5611161034728782304-n.jpg
Wiktor Kowalski zaśpiewa na koniec pierwszego dnia targów NGO-EXPO w czwartek, 29 czerwca w Targach Kielce.

Targi NGO-EXPO z Koncertem Patriotycznym. Zaśpiewa popularny wokalista Wiktor Kowalski (WIDEO)

23 czerwca 2023
Spotkanie organizacji pozarządowych z całego kraju wzbogaci Koncert Muzyki Polskiej „Ku pokrzepieniu serc - o niepodległości Ziemi Świętokrzyskiej". Wybitne utwory w czwartek, 29 czerwca w Targach Kielce zaśpiewa  Wiktor Kowalski, zwycięzca programu „Szansa na sukces” 2022. Początek o godzinie 17.

- Muzyka jest ważnym elementem naszej tożsamości narodowej, podnosiła na duchu całe pokolenia w walce o wolną i suwerenną Ojczyznę. Podczas koncertu usłyszymy m.in. takie utwory jak „Marsz Marsz Polonia”, „Rozkwitały pąki białych róż”, „To ostatnia niedziela”. Będzie to wyjątkowy spektakl muzyczny z dawką wiedzy historycznej – informuje Kamil Kołbuc, prezes Fundacji Artwińskiego. Zaśpiewają je popularny i ceniony wokalista Wiktor Kowalski oraz znany Zespół Ludowy Ziemi Piotrkowskiej Piotrkowianie. Zapraszamy wszystkich chętnych  do odbioru zaproszeń w naszej fundacji – dodaje Kamil Kołbuc.

Wstęp na wydarzenie w Targach Kielce w czwartek, 29 czerwca, jest bezpłatny. Koncert rozpocznie się o godzinie 17 w hali E. Zaproszenia można już odbierać w siedzibie Fundacji Artwińskiego przy  alei XI Wieków Kielc 8/18 codziennie od poniedziałku do piątku, telefon 668 692 282. Koncert odbędzie się podczas II Ogólnopolskich Targów Organizacji Pozarządowych. Wstęp na targi jest także bezpłatny po rejestracji na targingo.pl/dla-zwiedzajacych/

Wiktor Kowalski jest laureatem konkursu "Debiuty" podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, zwycięzcą "Szansy na sukces” 2022 oraz uczestnikiem "The Voice of Poland" 2021.

 

Więcej o targach NGO-EXPO na targikielce.pl/ngo-expo

 

 

/MS/

 

 

Polecane aktualności
30 czerwca 2023
Drugiego dnia targów NGO-EXPO nie brakowało wartościowych szkoleń i warsztatów. Uwagę, szczególnie młodszej części zwiedzających i wystawców, przykuły te poświęcone tworzeniu tiktoków, reelsów i stories. – Tik Tok pozwala pokazywać wartościowe treści, chociażby takie, jak zasady pierwszej pomocy. To znakomite narzędzie komunikacji z młodym pokoleniem – przekonywał Maciej Tomkowiak z Fundacji Rysy.
30 czerwca 2023
"Mam nadzieję, że Targi NGO-EXPO na stałe wpiszą się w harmonogram ważnych wydarzeń społecznych w naszym państwie" - mówił otwierając drugi dzień targów Michał Rulski, Z-ca dyrektora Narodowego Instytutu Wolności.
30 czerwca 2023
Temat pozyskiwania pieniędzy przez organizacje pozarządowe wielokrotnie był poruszany podczas NGO-EXPO w Targach Kielce. O źródłach wsparcia, a także o potrzebach i możliwościach budowania wspólnej przestrzeni do pracy dyskutowano podczas debaty "Pola współpracy administracji publicznej, biznesu oraz organizacji pozarządowych w kształtowaniu tendencji prorozwojowych państwa”.
30 czerwca 2023
Jak uzyskać sukces w mediach społecznościowych, jak przekuć go w realne wyniki oraz czego się wystrzegać? Podczas Ogólnopolskich Targów Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO w Targach Kielce członkowie organizacji mogli zapoznać się z przydatnymi informacjami na temat działania NGO w Internecie.
29 czerwca 2023
- Chcemy pokazać, że kluby Wolna Strefa są otwarte nie tylko dla młodzieży, ale całych rodzin i seniorów. Mamy szeroką ofertę aktywności, którą chcemy zaprezentować uczestnikom targów – mówi Beata Zawada, dyrektor klubów Wolna Strefa, prowadzonych przez Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie. Dzięki takim wydarzeniom, jak targi NGO, organizacje pozarządowe "wychodzą" do odbiorców, dla których zostały powołane. Targi trwają także w piątek, 30 czerwca.
29 czerwca 2023
Program drugich Ogólnopolskich Targów Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO w Targach Kielce obfituje w liczne szkolenia i warsztaty zorganizowane dla działaczy społecznych. To czas i miejsce rozmów, prelekcji, a także występów artystycznych. Wstęp na targi jest bezpłatny.
29 czerwca 2023
- Wydarzenie rozrosło się z 80 wystawców zapełniających jedną halę w 2022 roku do 170 w dwóch naszych pawilonach dziś – mówił prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń w czasie otwarcia NGO-EXPO. - A mając na uwadze, że w naszym kraju działa kilkadziesiąt tysięcy organizacji pozarządowych, mamy, Panie Dyrektorze, jeszcze wielu działaczy do zaproszenia – zwrócił się do Wojciecha Kaczmarczyka, szefa Narodowego Instytutu Wolności, który jest organizatorem targów.    
28 czerwca 2023
II Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO rozpoczynają się już w czwartek, 29 czerwca o godzinie 10 w Targach Kielce. Przez dwa dni swoje działania będzie prezentować 170 fundacji, stowarzyszeń, zakładów aktywizacji, klubów seniora i kół gospodyń z całej Polski. Udział jest bezpłatny.