Klaster-CPG.jpg

Targi Kielce partnerem Klastra Creative Packaging Group!

01 sierpnia 2023
Od 13 do 15 lutego 2024 roku po raz pierwszy w kalendarzu wydarzeń Targów Kielce pojawią się Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK. Targi Kielce zostały partnerem Klastra CPG, dołączając tym samym do firm wyznaczających kierunek rozwoju w branży opakowaniowej w Polsce.

Klaster CPG to młoda instytucja, oparta jednak na doświadczeniu firm członkowskich. Ich świadomość rynku i potrzeb oraz trudności z jakimi mierzy się branża napędzają organizację do odpowiedzialnego działania. Wsłuchując się w głos przedstawicieli firm członkowskich na temat bieżących obszarów wymagających pomocy w ich codziennej działalności, Klaster udziela wsparcia w promocji, organizacji udziału w targach w Polsce i za granicą oraz zapewnia pomoc techniczno–organizacyjną.

– Nawiązanie współpracy z Klastrem Opakowaniowym Creative Packaging Group to kolejny ważny krok w budowie premierowej edycji targów IN-PACK. Cieszymy się, że naszym Partnerem jest instytucja, która zrzesza tak ważnych "graczy" branży opakowaniowej w kraju – mówi Joanna Marcjan, zastępca dyrektora Wydziału Targów w kieleckim ośrodku.

Głównym zadaniem Klastra CPG w najbliższych miesiącach będzie analiza konkretnych potrzeb zrzeszonych firm w kontekście ich codziennej działalności. Klaster stanowi platformę do wymiany doświadczeń oraz do ponadkonkurencyjnego porozumienia firm, którego celem jest rozwój polskiego packagingu!

– Współpraca w każdej sieci oznacza również współdziałanie przedsiębiorców z różnymi podmiotami działającymi na regionalnym rynku. Partnerstwo z Targami Kielce, to dla Klastra CPG możliwość szybszej i lepszej jakościowo realizacji celów, szczególnie tych, związanych z internacjonalizacją i promocją branży. Już w lutym organizujemy nową imprezę targowo-wystawienniczą i kolejną edycję Kongresu LogInPack. Wierzymy, że razem możemy więcej – mówi Edyta Pęcherz, koordynator Klastra CPG.

(ŁK)

Polecane aktualności
20 lutego 2024
Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!
15 lutego 2024
Nowoczesne rozwiązania na współczesne wyzwania – to II Kongres LogInPack. Eksperci z sektorów e-commerce, logistyki i produkcji maszyn przez dwa dni debatowali o rozwoju i zmianach w ich branżach. Poruszyli tematy m.in. optymalizacji kosztów, zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz zarządzania danymi.
13 lutego 2024
Firma Relopack, współorganizator targów IN-PACK, podczas wydarzenia zaprezentowała metody pakowania produkty na eksport.
13 lutego 2024
Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon w czasie  II Kongresu Log In Pack na targach In-Pack omówiła sposoby na zapewnienie bezpiecznej drogi produktu od firmy wysyłającej do odbiorcy.
13 lutego 2024
Przez trzy dni specjaliści z obu branż zaprezentują najnowsze trendy, rozwiązania i technologie oraz podzielą się doświadczeniem z innymi wystawcami i odbiorcami. Wydarzeniu towarzyszy druga edycja Kongresu Log In Pack. W trakcie targów poznamy także zwycięzców konkursu Win-Pack.
09 lutego 2024
Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył lider logistyki w Europie – InPost. Z ofertą InPost Fulfillment, która gwarantuje optymalizację kosztów i rozwój biznesu, można będzie zapoznać się już podczas targów IN-PACK już od 13 do 15 lutego! Eksperci z InPost podzielą się także cenną wiedzą w zakresie optymalizacji kosztów logistycznych na Konwencie LogInPack. Nie może Cię tam zabraknąć!
06 lutego 2024
Coach, mentor, trener biznesu, Senior Trener Akademii Mentoringu CoachWise™ z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu wielonarodowymi zespołami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji poprowadzi podczas Kongresu LogInPack wykład o wyzwaniach w pracy w międzynarodowym zespole.
05 lutego 2024
Chcesz poznać ofertę wiodących firm z sektorów opakowań, logistyki oraz e-commerce? Rozwijasz firmę i szukasz nowych kontaktów biznesowych? Zarejestruj się na Targi Branży Opakowaniowej i odbierz darmową wejściówkę.