20230606-114604.jpg

Targi Kielce i Lentewenc łączą siły

07 czerwca 2023
Targi Kielce podpisały umowę o współpracy z firmą Lentewenc w sprawie organizacji w jednym terminie targów opakowaniowych i logistyki magazynowej. Krok ten znacznie zwiększy zasięg i tematykę zbliżających się wydarzeń.

Targi Kielce 13-15 lutego 2024 roku organizują targi dla branży opakowaniowej In-Pack. Z kolei Lentewenc jest organizatorem Międzynarodowych Targów Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw IntraMag Poland. Podpisane porozumienie umożliwi organizację obu wydarzeń w Targach Kielce w tym samym czasie.

20230606-114527.jpg [2.61 MB]

Jednym z czynników ułatwiających podjęcie tej decyzji jest doświadczenie i renoma kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Adam Pułański, manager projektu In-Pack dodaje, że równie ważny jest profesjonalizm i sukcesy firmy Lentewenc w organizacji innych targów.

Firma Lentewenc jest również organizatorem Międzynarodowych Targów Żywności WorldFood Poland oraz Największych w Europie Środkowej Targów Transportu i Logistyki TransLogistica Poland, które odbywają się w Warszawie.

20230606-114604.jpg [2.41 MB]

Umowę podpisali Prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń oraz Dyrektor Zarządzająca Lentewenc Agnieszka Szpaderska.

Polecane aktualności
20 lutego 2024
Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!
15 lutego 2024
Nowoczesne rozwiązania na współczesne wyzwania – to II Kongres LogInPack. Eksperci z sektorów e-commerce, logistyki i produkcji maszyn przez dwa dni debatowali o rozwoju i zmianach w ich branżach. Poruszyli tematy m.in. optymalizacji kosztów, zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz zarządzania danymi.
13 lutego 2024
Firma Relopack, współorganizator targów IN-PACK, podczas wydarzenia zaprezentowała metody pakowania produkty na eksport.
13 lutego 2024
Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon w czasie  II Kongresu Log In Pack na targach In-Pack omówiła sposoby na zapewnienie bezpiecznej drogi produktu od firmy wysyłającej do odbiorcy.
13 lutego 2024
Przez trzy dni specjaliści z obu branż zaprezentują najnowsze trendy, rozwiązania i technologie oraz podzielą się doświadczeniem z innymi wystawcami i odbiorcami. Wydarzeniu towarzyszy druga edycja Kongresu Log In Pack. W trakcie targów poznamy także zwycięzców konkursu Win-Pack.
09 lutego 2024
Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył lider logistyki w Europie – InPost. Z ofertą InPost Fulfillment, która gwarantuje optymalizację kosztów i rozwój biznesu, można będzie zapoznać się już podczas targów IN-PACK już od 13 do 15 lutego! Eksperci z InPost podzielą się także cenną wiedzą w zakresie optymalizacji kosztów logistycznych na Konwencie LogInPack. Nie może Cię tam zabraknąć!
06 lutego 2024
Coach, mentor, trener biznesu, Senior Trener Akademii Mentoringu CoachWise™ z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu wielonarodowymi zespołami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji poprowadzi podczas Kongresu LogInPack wykład o wyzwaniach w pracy w międzynarodowym zespole.
05 lutego 2024
Chcesz poznać ofertę wiodących firm z sektorów opakowań, logistyki oraz e-commerce? Rozwijasz firmę i szukasz nowych kontaktów biznesowych? Zarejestruj się na Targi Branży Opakowaniowej i odbierz darmową wejściówkę.