Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
swing-1.png

SWING, PRIME i SELFI FEEDER na AGROTECHU

13 marca 2019
Nowości do karmienia loch i prosiąt od firmy POLNET

POLNET oferuje kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich, kompleksowe obiekty suszarniczo-magazynowe, a także szeroki asortyment weterynaryjny.

Automat SWING - żywienie AD LIBITUM dla macior

Wśród największych zalet urządzenia wymienia się brak strat, zwiększone spożywanie oraz bezstresowe żywienie macior. Przeznaczone jest dla macior w kojcu porodowym, zwierzę je kiedy i ile chce, gdyż pasza dostępna jest przez całą dobę. Straty paszy zostały zredukowane, zwierzę otrzymuje małe porcje świeżego jedzenia, które łatwo się dozuje. SWING jest dostosowany do różnych rodzajów paszy, charakteryzuje się prostą i solidną konstrukcją.

SELFIE FEEDER - kontrolowane zarządzanie żywieniem loch

SELFI FEEDER pozwala na zarządzanie żywieniem loch w luźnych grupach. Zapewnia dużą ilość stacji w zależności od rozmiaru stada, co redukuje czas oczekiwania na żywienie, obniża stres i ułatwia kojarzenie loch. Każde stanowisko wyposażone jest w antenę, która rozpoznaje każdą lochę (lochy identyfikowane są za pomocą kolczyków w uszach), w czujnik poziomu, który kontroluje ilość podawanej paszy. Locha, która ma dostęp do karmienia, wchodzi do jednego z podajników i jest bezpośrednio izolowana od reszty zwierząt przez automatyczną tylną bramkę. Antena RFID rozpoznaje elektroniczny chip zwierzęcia i dystrybuuje paszę, zgodnie z planem żywienia. Następny pomiar następuje zaraz po wykryciu przez czujniki poziomu pustego koryta i tak dalej, aż do całkowitego spożycia dziennej diety. Dystrybucja paszy dostosowana jest do indywidualnego zapotrzebowania każdej lochy (brak strat).

PRIME - automat podający ciepłe mleko zwany „drugą matka dla prosiąt”

 Jest to pierwszy w pełni zautomatyzowany automat dla prosiąt w kojcu porodowym, który dozuje świeżo przygotowane ciepłe mleko. Przeznaczony do ratowania prosiąt, gdy locha ma problem z laktacją. Dedykowany dla 16 prosiąt, począwszy od 3 dnia życia aż do odsadzenia. Dozuje mleko i paszę zmieszaną z wodą, przez co zapewnia lepsze przygotowanie przewodu pokarmowego na przejście z mleka matki na stały pokarm. Umożliwia  częste karmienie w małych porcjach, zapewnia temperaturę  podawanego mleka i paszy zbliżoną do temperatury mleka lochy. Jest wyposażony w czujnik poziomu pokarmu w korycie, dzięki czemu  zapobiega przedawkowaniu i eliminuje straty paszy.

 

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących targów AGROTECH.

(MB)

 

Polecane aktualności
14 września 2021
Po raz pierwszy Międzynarodowe Tragi Techniki Rolnej Agrotech gościć będą prelegentów oraz uczestników konferencji Global Poultry Web Congress. Hybrydowe wydarzenie zorganizowane dla branży drobiarskiej będzie okazją do wymiany informacji i wiedzy na temat hodowli, dobrostanu i żywienia kur, indyków czy gęsi.
14 września 2021
Master Climate zaprezentuje mobilne klimatyzery ewaporacyjne służące do chłodzenia dużych obiektów. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli gospodarstw rolniczych, którzy pojawią się na targach Agrotech.
30 sierpnia 2021
Już jesienią na XXVI edycji kieleckich Targów AGROTECH zobaczymy licencjonowanego dystrybutora przystawek OLIMAC DRAGO. Producent dokłada wszelkich starań, by poprawić rezultaty koszenia upraw u swoich klientów na całym świecie.
18 sierpnia 2021
Firma AKROP zadba o to by twoje rośliny sięgały nieba. Seria produktów AminoPower to nowa formuła nawozów organiczno-mineralnych, która gwarantują efektywniejsze pobieranie składników z gleby. Firma specjalizuje się w wytwórstwie pasz oraz nawozów. Wszystkie produkty spełniają standardy jakości i ekologii przyjęte w Unii Europejskiej.
10 sierpnia 2021
Firma Horpol to wiodący polski producent i ekspert w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Od ponad 40 lat Horpol J.I.A.T Horeczy Sp. J. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji lamp do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn rolniczych. To kolejny polski wystawca, który odwiedzi jesienną edycję targów Agrotech.
03 sierpnia 2021
Firma Folgos jest producentem ekologicznych folii stretch stosowanej w produkcji rolniczej. Podczas targów Agrotech przedsiębiorstwo zaprezentuje opakowania ecoAGRO do sianokiszonki w 100% z surowców pochodzących z recyklingu.
19 lipca 2021
Program Pierwszy Telewizji Polskiej objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej Agrotech. Od lat publiczny nadawca wspiera promocję jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.
06 lipca 2021
Chwastowniki, głębosze oraz włókna – DEXWAL pokaże szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Kolejna firma melduje się na liście targów Agrotech.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy