Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
swing-1.png

SWING, PRIME i SELFI FEEDER na AGROTECHU

13 marca 2019
Nowości do karmienia loch i prosiąt od firmy POLNET

POLNET oferuje kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich, kompleksowe obiekty suszarniczo-magazynowe, a także szeroki asortyment weterynaryjny.

Automat SWING - żywienie AD LIBITUM dla macior

Wśród największych zalet urządzenia wymienia się brak strat, zwiększone spożywanie oraz bezstresowe żywienie macior. Przeznaczone jest dla macior w kojcu porodowym, zwierzę je kiedy i ile chce, gdyż pasza dostępna jest przez całą dobę. Straty paszy zostały zredukowane, zwierzę otrzymuje małe porcje świeżego jedzenia, które łatwo się dozuje. SWING jest dostosowany do różnych rodzajów paszy, charakteryzuje się prostą i solidną konstrukcją.

SELFIE FEEDER - kontrolowane zarządzanie żywieniem loch

SELFI FEEDER pozwala na zarządzanie żywieniem loch w luźnych grupach. Zapewnia dużą ilość stacji w zależności od rozmiaru stada, co redukuje czas oczekiwania na żywienie, obniża stres i ułatwia kojarzenie loch. Każde stanowisko wyposażone jest w antenę, która rozpoznaje każdą lochę (lochy identyfikowane są za pomocą kolczyków w uszach), w czujnik poziomu, który kontroluje ilość podawanej paszy. Locha, która ma dostęp do karmienia, wchodzi do jednego z podajników i jest bezpośrednio izolowana od reszty zwierząt przez automatyczną tylną bramkę. Antena RFID rozpoznaje elektroniczny chip zwierzęcia i dystrybuuje paszę, zgodnie z planem żywienia. Następny pomiar następuje zaraz po wykryciu przez czujniki poziomu pustego koryta i tak dalej, aż do całkowitego spożycia dziennej diety. Dystrybucja paszy dostosowana jest do indywidualnego zapotrzebowania każdej lochy (brak strat).

PRIME - automat podający ciepłe mleko zwany „drugą matka dla prosiąt”

 Jest to pierwszy w pełni zautomatyzowany automat dla prosiąt w kojcu porodowym, który dozuje świeżo przygotowane ciepłe mleko. Przeznaczony do ratowania prosiąt, gdy locha ma problem z laktacją. Dedykowany dla 16 prosiąt, począwszy od 3 dnia życia aż do odsadzenia. Dozuje mleko i paszę zmieszaną z wodą, przez co zapewnia lepsze przygotowanie przewodu pokarmowego na przejście z mleka matki na stały pokarm. Umożliwia  częste karmienie w małych porcjach, zapewnia temperaturę  podawanego mleka i paszy zbliżoną do temperatury mleka lochy. Jest wyposażony w czujnik poziomu pokarmu w korycie, dzięki czemu  zapobiega przedawkowaniu i eliminuje straty paszy.

 

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących targów AGROTECH.

(MB)

 

Polecane aktualności
22 czerwca 2021
Jesienna odsłona Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej nabiera tempa. Pierwsi wystawcy już dziś zachęcają do wizyty na swoich stoiskach. Zetor przyjedzie do Targów Kielce, aby zaprezentować swoje nowości, a są to m.in. kosiarki ciągnikowe i kompaktowe ciągniki z serii COMPAX.
17 marca 2021
W poniedziałek 15 marca ruszył nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2021 rok. Wnioski w tym roku można składać jedynie w formie elektronicznej, w tym celu Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępnia aplikację eWniosekPlus.
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
26 lutego 2020
Wśród nich premierowo ZETOR CRYSTAL HD 170. Nowości oraz całe portfolio ciągników będzie można obejrzeć już w marcu w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy