360-logo-RGB.png

Program „360 Księgowość” w Twoim biurze!

24 kwietnia 2023
360 Księgowość to wygodny i korzystny cenowo program do prowadzenia księgowości różnych działalności. To także idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych. Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.

Jego wszechstronna funkcjonalność pomoże doświadczonym profesjonalistom wykonywać zadania księgowe szybciej i bardziej efektywnie. Program online pozwala na przechowywanie danych wszystkich prowadzonych firm w jednym miejscu. Zalogować się do programu można w dowolnym czasie i miejscu, na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Oprogramowanie automatyzuje procesy księgowe i zmniejsza liczbę popełnianych błędów. Najważniejsze jednak jest to, że oszczędza Twój czas. Szeroka funkcjonalność, a także dodatkowe integracje API, takie jak: digitalizacja faktur i paragonów, system kadrowo-płacowy, czy rozwiązania do podłączenia sklepu internetowego, pozwalają usprawnić pracę działów księgowych.

Oprogramowanie 360 Księgowość to idealne rozwiązanie dla Pełnej Księgowości, KPIR i Ryczałtu Ewidencjonowanego. Bezpłatne wsparcie techniczne dostępne online i telefonicznie, w każdym momencie pomoże w obsłudze programu. 360 Księgowość można wypróbować za darmo, aż do 6 miesięcy lub limitu wprowadzenia 100 dokumentów (faktur sprzedaży, faktur zakupu).

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.360ksiegowosc.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
27 października 2023
Program drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biura Rachunkowego obfituje w spotkania poświęcone zarówno zagadnieniom księgowo-rachunkowym, jak również tematom związanym z rozwojem pracowników. Nie brakuje konkretnych przykładów wprowadzania krajowego systemu e-faktur.
27 października 2023
W Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Obok prelekcji i wykładów, ważną rolę podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odgrywały warsztaty.
26 października 2023
O automatyzacji procesów w biurze rachunkowym, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w księgowości, przyszłości kadr i płac, przełomowych zmianach podatkowo-prawnych, Krajowym Systemie e-Faktur oraz ubezpieczeniach i szkoleniach kadry pracowniczej dyskutowano podczas warsztatów tematycznych pierwszego dnia Kongresu MKBR.
26 października 2023
– Może brzmieć jak science fiction, ale to już się dzieje – podsumował panele dyskusyjne Adam Niewiedzioł ekspert z SaldeoSMART. Ośmiu cenionych specjalistów z branży dyskutowało o sposobach radzenia z kryzysem w firmie oraz o wdrażaniu nowoczesnych technologii podczas Kongresu Biur Rachunkowych.
26 października 2023
Tak stwierdzili prelegenci panelu rozpoczynającego IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce. – Strzeże przedsiębiorców przez popełnieniem błędów – zaznaczył dr hab. Stanisław Hońko, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
26 października 2023
Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Jak być na bieżąco z ciągłymi zmianami przepisów prawa? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości przez dwa dni poruszą eksperci podczas tegorocznej edycji MKBR.
24 października 2023
Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu MKBR będzie uroczysty bankiet w Hotelu Binkowski. Oprócz kuluarowych rozmów, wymiany zdań i podsumowania tego, co działo się w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadbaliśmy również o artystyczne aspekty spotkania branży rachunkowo-księgowej.
17 października 2023
W gronie Partnerów Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponownie znalazła się Soneta, producent enova365, jednego z najczęściej wybieranych programów dla biur rachunkowych.