360-logo-RGB.png

Program „360 Księgowość” w Twoim biurze!

24 kwietnia 2023
360 Księgowość to wygodny i korzystny cenowo program do prowadzenia księgowości różnych działalności. To także idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych. Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.

Jego wszechstronna funkcjonalność pomoże doświadczonym profesjonalistom wykonywać zadania księgowe szybciej i bardziej efektywnie. Program online pozwala na przechowywanie danych wszystkich prowadzonych firm w jednym miejscu. Zalogować się do programu można w dowolnym czasie i miejscu, na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Oprogramowanie automatyzuje procesy księgowe i zmniejsza liczbę popełnianych błędów. Najważniejsze jednak jest to, że oszczędza Twój czas. Szeroka funkcjonalność, a także dodatkowe integracje API, takie jak: digitalizacja faktur i paragonów, system kadrowo-płacowy, czy rozwiązania do podłączenia sklepu internetowego, pozwalają usprawnić pracę działów księgowych.

Oprogramowanie 360 Księgowość to idealne rozwiązanie dla Pełnej Księgowości, KPIR i Ryczałtu Ewidencjonowanego. Bezpłatne wsparcie techniczne dostępne online i telefonicznie, w każdym momencie pomoże w obsłudze programu. 360 Księgowość można wypróbować za darmo, aż do 6 miesięcy lub limitu wprowadzenia 100 dokumentów (faktur sprzedaży, faktur zakupu).

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.360ksiegowosc.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
08 maja 2023
Firmotron to innowacyjne i unikalne narzędzie wspomagające pracę biur rachunkowych. To program, dzięki któremu dziesiątki klientów zaoszczędziły godziny, a nawet dni, które spędzali na rozliczaniu własnych klientów i wystawianiu im comiesięcznych faktur.
13 kwietnia 2023
Ubezpieczenia od A do Z są multiagencją ubezpieczeniową powstałą w 1998 roku. Siedziba główna mieści się w Kielcach. Aktualnie firma należy do czołówki ogólnopolskich agencji ubezpieczeniowych. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez czołowe towarzystwa ubezpieczeń działające na terenie Polski.
03 kwietnia 2023
wFirma dla Biur Rachunkowych, czyli…? …kompletny, nowoczesny system chmurowy dla biur rachunkowych pozwalający usprawnić codzienną pracę księgowych i kadrowych