SteyrAbsolut.jpg
W czasie marcowego Agrotechu Steyr po raz pierwszy w kraju zaprezentuje ciągnik Absolut CVT.

Premierowe ciągniki od Case IH i Steyr na targach Agrotech w Kielcach

08 lutego 2023
Puma 260 CVXDrive i Absolut CVT po raz pierwszy w Polsce zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności na wspólnym stoisku Case IH i Steyr w Targach Kielce podczas Agrotechu. Na tym nie koniec nowości, które firmy planują na dni od 17 do 19 marca 2023.

Przedsiębiorstwa Case IH oraz Steyr szeroką ofertę ciągników i maszyn zaprezentują tradycyjnie w głównej hali Targów Kielce – hali E. Na dni od 17 do 19 marca zaplanowały istną rewię nowości.

Przedsiębiorstwo Case IH szykuje polską premierę modelu Puma 260 CVX Drive, najmocniejszej wśród modeli o mocy 260 KM, skonstruowanej wedle zasad wydajnej technologii - oferuje więcej mocy, więcej komfortu i więcej automatyzacji, przy jednoczesnym utrzymaniu w ryzach kosztów operacyjnych i zapewnieniu dłuższego czasu pracy na polu.

 

 

W gamie od Case IH będą także zupełnie nowe ciągniki Quantum, które zostały stworzone z myślą o potrzebach najbardziej wymagających profesjonalnych producentów owoców i winiarzy. Zostaną zaprezentowane maszyny z silnikiem o dużej mocy, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i zapewniające komfort jazdy.


Zaprezentowany zostanie także Farmall A w zupełnie nowym wydaniu – będą to modele o mocy od 100 do 120 KM. Co je wyróżnia? Najnowsze silniki F5 firmy FPT spełniające wymogi i normy Stage V korzystają z bezobsługowego, kompaktowego układu neutralizacji spalin Hi-eSCR2. Przekładnia Powershuttle 12x12 jako wyposażenie seryjne, przekładnia 20x20 z biegiem pełzania jest dostępna jako opcja. Większa masa całkowita pojazdu i nowa, większa wzmocniona oś zwiększają elastyczność zastosowań ciągników także przy najcięższych pracach. Sześciosłupkową kabinę cechują niski poziom hałasu, przestronność, komfort i doskonała widoczność.


W czasie marcowego Agrotechu Steyr po raz pierwszy w kraju zaprezentuje ciągnik Absolut CVT, który jest dostosowany do każdego wyzwania i zaprojektowany tak, aby być najlepszym koniem roboczym. Bezstopniowa przekładnia i liczne innowacje techniczne zapewniają tej serii doskonały komfort pracy i obsługi, a także niezrównaną oszczędność. Dostępny jest wybór czterech maszyn o mocy od 185 do 240 KM. Łączy je unikalna przekładnia gwarantująca doskonałą wydajność.
Podczas Agrotechu Steyr zaprezentuje także nowiutką serię leśną, nie braknie błysku modeli serii Kompakt, Multi i Profi.

 

Wszystkim ciągnikom na żywo będzie się można przyjrzeć podczas Agrotechu w Targach Kielce w dniach od 17 do 19 marca. 

 

/MŚ/

 

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.