SteyrAbsolut.jpg
W czasie marcowego Agrotechu Steyr po raz pierwszy w kraju zaprezentuje ciągnik Absolut CVT.

Premierowe ciągniki od Case IH i Steyr na targach Agrotech w Kielcach

08 lutego 2023
Puma 260 CVXDrive i Absolut CVT po raz pierwszy w Polsce zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności na wspólnym stoisku Case IH i Steyr w Targach Kielce podczas Agrotechu. Na tym nie koniec nowości, które firmy planują na dni od 17 do 19 marca 2023.

Przedsiębiorstwa Case IH oraz Steyr szeroką ofertę ciągników i maszyn zaprezentują tradycyjnie w głównej hali Targów Kielce – hali E. Na dni od 17 do 19 marca zaplanowały istną rewię nowości.

Przedsiębiorstwo Case IH szykuje polską premierę modelu Puma 260 CVX Drive, najmocniejszej wśród modeli o mocy 260 KM, skonstruowanej wedle zasad wydajnej technologii - oferuje więcej mocy, więcej komfortu i więcej automatyzacji, przy jednoczesnym utrzymaniu w ryzach kosztów operacyjnych i zapewnieniu dłuższego czasu pracy na polu.

 

 

W gamie od Case IH będą także zupełnie nowe ciągniki Quantum, które zostały stworzone z myślą o potrzebach najbardziej wymagających profesjonalnych producentów owoców i winiarzy. Zostaną zaprezentowane maszyny z silnikiem o dużej mocy, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i zapewniające komfort jazdy.


Zaprezentowany zostanie także Farmall A w zupełnie nowym wydaniu – będą to modele o mocy od 100 do 120 KM. Co je wyróżnia? Najnowsze silniki F5 firmy FPT spełniające wymogi i normy Stage V korzystają z bezobsługowego, kompaktowego układu neutralizacji spalin Hi-eSCR2. Przekładnia Powershuttle 12x12 jako wyposażenie seryjne, przekładnia 20x20 z biegiem pełzania jest dostępna jako opcja. Większa masa całkowita pojazdu i nowa, większa wzmocniona oś zwiększają elastyczność zastosowań ciągników także przy najcięższych pracach. Sześciosłupkową kabinę cechują niski poziom hałasu, przestronność, komfort i doskonała widoczność.


W czasie marcowego Agrotechu Steyr po raz pierwszy w kraju zaprezentuje ciągnik Absolut CVT, który jest dostosowany do każdego wyzwania i zaprojektowany tak, aby być najlepszym koniem roboczym. Bezstopniowa przekładnia i liczne innowacje techniczne zapewniają tej serii doskonały komfort pracy i obsługi, a także niezrównaną oszczędność. Dostępny jest wybór czterech maszyn o mocy od 185 do 240 KM. Łączy je unikalna przekładnia gwarantująca doskonałą wydajność.
Podczas Agrotechu Steyr zaprezentuje także nowiutką serię leśną, nie braknie błysku modeli serii Kompakt, Multi i Profi.

 

Wszystkim ciągnikom na żywo będzie się można przyjrzeć podczas Agrotechu w Targach Kielce w dniach od 17 do 19 marca. 

 

/MŚ/

 

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.