CERES-450-Dejonckheere-Benoit-9.jpg
Wanicki podczas targów Agrotech zaprezentuje sadzarkę zaczepianą Ceres 450 wyprodukowaną przez belgijską firmę AVR. (fot. AVR)

Potężne sadzarki i kombajny od belgijskiej firmy AVR na targach Agrotech w Kielcach

23 lutego 2023
Przedsiębiorstwo Wanicki szykuje na targi Agrotech stoisko z różnorodną ofertą maszyn. W dniach od 17 do 19 marca w Targach Kielce pokaże m.in. najnowszą sadzarkę i kombajn wyprodukowane przez belgijską firmę AVR.

AVR to producent maszyn do sadzenia, pielęgnacji i zbioru ziemniaków. Misją belgijskiej firmy jest pomaganie plantatorom w uzyskaniu większego odsetka plonów nadających się do sprzedaży przy mniejszych nakładach. Podczas targów Agrotech w dniach od 17 do 19 marca, dystrybutor marki - firma Wanicki zaprezentuje dwie najnowsze maszyny.


Będzie to Ceres 450 - sadzarka zaczepiana o pojemności zbiornika do 3,500 kg (4 x 75 cm) lub 4000 kg (4 x 90 cm). Każdy rząd sadzenia można indywidualnie rozłączyć manualnie (napęd hydrauliczny na każdy element sadzący) lub automatycznie poprzez GPS, tzw. „Section Control (Rowstop)”.


Drugą z nowości będzie Spirit 9200 - kombajn ciągany ze zbiornikiem. Wyróżnia go większa elastyczność, większa wydajność i większy komfort. Jest to możliwe dzięki napędowi hydraulicznemu i opcjonalnie montowanym rolkom krzyżowym, czyli dodatkowym jednostkom czyszczącym bez dodatkowej zmiany kierunku w maszynie. Zbiornik WB, o pojemności 5,5 tony i elewator z 3 punktami przegubu przyniesie wzrost wydajności o co najmniej 15 procent.


Te i wiele innych nowości będzie można zobaczyć podczas Targów Agrotech w dniach od 17 do 19 marca 2023 w Targach Kielce.

 

/MŚ/

 

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.