piastek.png
Firma PIASTEK Wystawcą targów DachForum.

PIASTEK Wystawcą targów DachForum

15 grudnia 2021
Do grona Wystawców Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli dołączyła firma PIASTEK, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie blacharstwa budowlanego oraz dekarstwa.

Swoją obecność w Kielcach na targach DachForum zapowiedziała firma PIASTEK, która zajmuje się blacharstwem budowlanym oraz dekarstwem. W ofercie PIASTEK znajdują się blachy, łupek oraz systemy odwodnienia oferowane przez partnerów. Dopełnieniem są narzędzia STUBAI.

Specjalnością firmy w zakresie blacharstwa budowlanego są pokrycia na tradycyjny rąbek stojący. W tym obszarze współpracują z wiodącymi producentami materiałów: RHEINZINK, PREFA, VMZINC. Pracownicy PIASTEK posiadają odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie oraz szkolenia w zakresie układania łupka naturalnego oraz zastosowania tych materiałów zarówno na dachu jak i na elewacji.

Nowością oferowaną przez przedsiębiorstwo są gotowe obróbki blacharskie na rąbek tradycyjny, do zastosowania na: attyki, pasy podrynnowe, wiatrownicę, podbitki, balkony, ogrodzenia itp.

Z pełną ofertą firmy PIASTEK będzie można zapoznać się podczas pierwszej edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum już od 5 do 6 marca 2022 roku w Targach Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.