logo-orlando.png

Orlando Travel na targach SACROEXPO

25 września 2020
Orlando Travel po raz kolejny weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo. Jak zwykle biuro podróżne przygotował wiele atrakcji dla zwiedzających.

Szkolenia, wyjazdy motywacyjne i wycieczki to tylko niektóre specjalizacje firma Orlando Travel. Biuro podróży przede wszystkim znane jest jednak jako organizator pielgrzymek do Włoch, Hiszpanii, Francji lub Portugalii. Coraz częściej pielgrzymi decydują się również na wyjazd do Gruzji i Armenii. Szczególna uwaga poświęcona jest miejscom świętym, do których należy Guadelupe, Medjugorje oraz Lourdes, będące największym ośrodkiem kultu maryjnego, które co roku odwiedzane jest przez ponad sześciu milionów turystów z całego świata.  

Głównymi atutami firmy, oprócz różnorodności oferty, jest duży profesjonalizm oraz fachowe podejście do każdej z zainteresowanych osób. Najlepiej świadczy o tym doświadczenie zdobywane od 20 lat. Dodatkowo, każdego roku Orlando Travel obsługuje niemal 150 grup pielgrzymkowych. Każdy z uczestników biorących udział w podróży trwa w swojej modlitwie oraz umacnia i pogłębia wiarę.

Firma może pochwalić się również zdobyciem nagród, będących efektem uznania klientów. Przykładem jest otrzymanie prestiżowego trofeum ,,Kryształowy Globus” za działalność biznesową, uczciwość, a także etykę.

Biuro podróży Orlando Travel pojawi się na targach SACROEXPO, które odbędą się od 28 do 30 września tego roku w kieleckim ośrodku wystawienniczym. W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane m.in. różańce, stuły czy też modlitewniki. Uczestnicy będą mogli dostrzec piękno liturgii oraz sztuki sakralnej.

Już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów Kielce oraz zapoznania się z ofertą licznych wystawców.

Polecane aktualności
29 września 2020
Od ponad 15 lat Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO towarzyszy loteria dla wszystkich osób konsekrowanych, w której nagrodą jest udział w pielgrzymce. 
29 września 2020
Prawosławny Arcybiskup Przemyski i Gorlicki Najprzewielebniejszy Paisjusz w Targach Kielce wręczył wyróżnienia wystawcom, którzy zostali docenieni za wkład w życie religijne
29 września 2020
Otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych, to jedno z wydarzeń towarzyszących Wystawie SACROEXPO. Spotkanie przygotowane zostało przez Forum Współpracy Międzyzakonnej, Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, we współpracy z TUW PZUW i Targami Kielce.
28 września 2020
Kultura to nie tylko przedstawienia teatralne, wyjścia do muzeum czy uczestnictwo w koncertach. Kultura ma wiele wymiarów – a każdy z nich został dotknięty przez pandemię COVID-19. O dylematach dziedzictwa z księdzem Rafałem Dudałą rozmawiają ludzie kultury i sztuki.
28 września 2020
Świętu branży sakralnej towarzyszą merytoryczne spotkania połączone z wartościowymi dyskusjami. Od 10 lat w Targach Kielce odbywają się spotkania służące szkoleniu sekretarzy i ekonomów zakonnych.
28 września 2020
Podczas tegorocznych targów Sacroexpo po raz 16 wręczono wyróżnienia Per Arte Ad Deum. Wśród laureatów znaleźli się Paweł Łukaszewski, Jerzy Jan Skąpski oraz Leszek Sosnowski.
28 września 2020
Podczas otwarcia tegorocznych targów Sacroexpo roku dość nietypowo, podczas jednej uroczystości powitano gości, wręczono wyróżnienia Targów Kielce, a także, już po raz 16 przyznano nagrody PER ARTEM AD DEUM.
28 września 2020
Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO została otwarta po raz 21. Na tegoroczną ekspozycję składa się prezentacja blisko 180 firm z Polski, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Chorwacji, Czech i Stanów Zjednoczonych
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy