Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL

SACROEXPO (14-16.06.2021)

XXII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO

TARGI PRZENIESIONE - NOWY TERMIN PODAMY WKRÓTCE

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Szanowni Państwo,

w związku z wciąż obowiązującymi obostrzenia sanitarnymi wynikającymi z trwającej pandemii COVID-19, zostaliśmy zmuszeni do podjęcia decyzji
o przeniesieniu XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

Nasza decyzja podyktowana jest przede wszystkim troską o Państwa bezpieczeństwo. Równocześnie zapewniamy, że targi odbędą się tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Dziękujemy, że od lat jesteście Państwo z nami. Nic nie zastąpi bowiem bezpośrednich spotkań i relacji, które od lat nawiązują się podczas kolejnych wystaw. Mamy ogromną nadzieję, iż wkrótce sytuacja epidemiologiczna zmieni się na tyle, by możliwe było osobiste spotkanie z Państwem.

 


 

Uwaga na fałszywe przesyłki ❱❱

Spotkanie ze sztuką sakralną po raz 22. w Targach Kielce!

oferta branży sakralnej na targach sacroexpo w kielcach

Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO to uBOGAcające spotkanie o charakterze religijno-duchowym, które od wielu lat łączy sakrum ze światem biznesu. Kolejną, 22. edycję święta branży sakralnej zaplanowano od 14 do 16 czerwca 2021 roku.

Podczas Wystawy SACROEXPO prezentowane są wszystkie branże związane z codziennych funkcjonowaniem kościołów i miejsc kultu – duchowością, nauką oraz kulturą.

wyposażenie dla kościołów na targach branży sakralnej sacroexpo w kielcach

SACROEXPO – sztuka sakralna z biznesowym akompaniamentem

Wśród szerokiej oferty Wystawców SACROEXPO można zapoznać się m.in. z trendami sztuki sakralnej i dewocjonaliów, przedmiotami liturgicznymi, niepowtarzalnymi wyrobami artystycznymi oraz pełnym wachlarzem wydawnictw religijnych. Nie brakuje również prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w budownictwie, architekturze i podczas rewitalizacji obiektów sakralnych, w tym systemów grzewczych, nagłośnieniowych czy zabezpieczających miejsca sakralne.

Rokrocznie na Wystawie SACROEXPO prezentowana jest także bogata oferta biur pielgrzymkowych i turystycznych. Zwiedzający mogą zapoznać się z nowymi propozycjami wycieczkowymi oraz wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Stałym punktem Wystawy SACROEXPO jest loteria dla wszystkich osób konsekrowanych, w której nagrodą jest pielgrzymka do Ziemi Świętej.

Cała branża sakralna w jednym miejscu

Zakres branżowy Wystawy SACROEXPO jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. muzykę, sztukę, architekturę wnętrz i krajobrazu, nekropolie, budownictwo, instalacje alarmowe, ludwisarstwo, ewangelizację multimedialną oraz wszelką działalność religijną. Oprócz przedstawicieli branżowych firm, w jednym miejscu spotykają się księża, architekci, historycy sztuki, producenci wyposażenia świątyń, członkowie rad parafialnych, gospodarze obiektów sakralnych, przedstawiciele wydawnictw, serwisów informacyjnych oraz organizacji i stowarzyszeń religijnych.

sakralia na targach sacroexpo w kielcach

Wyjątkowe wystawy i wydarzenia towarzyszące

Uzupełnieniem targów branży sakralnej są merytoryczne konferencje i spotkania, szkolenia, warsztaty oraz tematyczne wystawy. Każdej edycji wydarzenia towarzyszy rozbudowany program dedykowany zarówno dla administratorów obiektów sakralnych i zakonnych, właścicieli i zarządzających sklepami z dewocjonaliami, jak również dla wszystkich zwiedzających. Wystawie SACROEXPO towarzyszą także liczne pokazy, występy artystyczne oraz wiele innych atrakcji.

Per Artem Ad Deum - przez sztukę do Boga

Niezwykle ważnym punktem i zarazem tradycją Wystawy SACROEXPO jest uroczysta gala, podczas której wybitni artyści lub instytucje z wyjątkowym dorobkiem artystycznych przyczyniającym się do rozwoju kultury i sztuki,  nagradzani są przez Papieską Radę ds. Kultury medalem Per Artem Ad Deum. Targi Kielce to jedyne miejsce na świecie, gdzie wręczane jest to wyjątkowe wyróżnienie. Od 2005 roku w kieleckim ośrodku doceniono już działalność artystyczną 29. laureatów, w tym m.in. Ennio Morricone, Krzysztof Zanussi, Krzysztof Penderecki, Wojciech Kilar, Wincenty Kućma, Paweł Łukaszewski.

21. edycja Wystawy SACROEXPO

Pomimo pandemii, w ubiegłorocznej, 21. edycji Wystawy SACROEXPO wzięło udział 2500 zwiedzających. Wśród Wystawców pojawiło się 128 firm z 7 krajów (Polska, Włochy, Słowenia, Ukraina, Chorwacja, Czechy, USA).

Wystawa SACROEXPO, oprócz bogatej oferty produktów i wyjątkowych wydarzeń towarzyszących, okazji do inspiracji, wymiany doświadczeń i poznania aktualnych trendów, to również doskonała atmosfera. Wraz z targami rozwijają się relacje wystawców i zwiedzających, co w dużej mierze owocuje wartościowymi kontraktami biznesowymi.

Na święto branży sakralnej, zapraszamy do Targów Kielce już od 14 do 16 czerwca 2021 roku!

Z szeroką ofertą Wystawców SACROEXPO można się zapoznać również poprzez pasaż handlowy sacroexpo.online.

Aktualności
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
26 marca 2021
Dewocjonalia, dekoracje okolicznościowe, obrazki o tematyce sakralnej, pamiątki i gadżety religijne, naczynia i szaty liturgiczne, wydania religijne oraz różnorodne elementy wyposażenia kościołów – te i wiele innych produktów jest dostępnych na sacroexpo.online
17 marca 2021
Nagroda Per Artem ad Deum przyznawana jest od 2005 roku w czasie Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce! To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest za realizację przedsięwzięć, które przyczyniają się do rozwoju kultury i sztuki. Dotychczas uhonorowano 29 wybitnych laureatów.
15 marca 2021
Podczas 388. zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski księża biskupi dokonali wyborów do gremiów Episkopatu i do instytucji kościelnych. Nowym członkiem Rady Stałej KEP został biskup pomocniczy diecezji kieleckiej, ks. bp Marian Florczyk.
15 lutego 2021
Targi branży sakralnej z ważnymi patronatami honorowymi: Prymasa Polski, Prawosławnego Metropolity Warszawskiego i całej Polski oraz Przewodniczącego Rady ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego KEP
11 lutego 2021
JE Biskup Diecezji Kieleckiej ks. Jan Piotrowski objął patronatem honorowym 22. edycję Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów. Tegoroczną wystawę zaplanowano od 14 do 16 czerwca.
10 lutego 2021
Jeszcze do 19 lutego br. można zgłaszać kandydatów do tegorocznej nagrody Per Artem Ad Deum przyznawanej od 2005 roku przez Papieską Radę ds. Kultury.
14-16.06.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
14-16.06.2021