Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem
Są już z nami

Uwaga na fałszywe przesyłki ❱❱

Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

sacroexpo-2021-zarejestruj-sie

Spotkanie ze sztuką sakralną po raz 22. w Targach Kielce! Nowa data, niezmienna jakość!

oferta branży sakralnej na targach sacroexpo w kielcach

Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO od ponad 20 lat łączy sacrum ze światem biznesu. Kolejna, 22. edycja święta branży sakralnej odbędzie się jesienią, tj. od 27 do 29 września 2021 roku.

Pomimo pandemii, w ubiegłorocznej, 21. edycji Wystawy SACROEXPO wzięło udział 2500 zwiedzających. Wśród Wystawców pojawiło się 128 firm z 7 krajów (Polska, Włochy, Słowenia, Ukraina, Chorwacja, Czechy, USA). Była to jedyna wystawa branży sakralnej, która mimo niesprzyjających warunków, odbyła się i zakończyła sukcesem. Podobnie zapowiada się tegoroczna odsłona jednego z najważniejszych wydarzeń łączących elementy sacrum z biznesem.

SACROEXPO – sztuka sakralna w biznesowym wydaniu

Wystawa SACROEXPO, oprócz bogatej oferty produktów i wyjątkowych wydarzeń towarzyszących, okazji do inspiracji, wymiany doświadczeń i poznania aktualnych trendów, to również doskonała atmosfera. Wraz z targami rozwijają się relacje wystawców i zwiedzających, co w dużej mierze owocuje wartościowymi kontraktami biznesowymi.

sakralia na targach sacroexpo w kielcach

Podczas Wystawy SACROEXPO prezentowane są produkty i usługi związane z codziennym funkcjonowaniem kościołów i miejsc kultu. To także wydarzenia kulturalne: uroczystość przyznania Medalu Papieskiej Rady ds. Kultury Per Artem ad Deum, koncerty, wystawy i spotkania ze znanymi osobowościami świata kultury i sztuki.

Cała branża sakralna w jednym miejscu

Zakres branżowy Wystawy SACROEXPO jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. muzykę, sztukę, architekturę wnętrz i krajobrazu, nekropolie, budownictwo, instalacje alarmowe, ludwisarstwo, ewangelizację multimedialną oraz wszelką działalność religijną.

Wśród oferty Wystawców wrześniowych targów branży sakralnej będzie można zapoznać się m.in przedmiotami liturgicznymi, niepowtarzalnymi wyrobami artystycznymi oraz pełnym wachlarzem wydawnictw religijnych. Nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w budownictwie, architekturze i podczas rewitalizacji obiektów sakralnych, w tym systemów grzewczych, nagłośnieniowych czy zabezpieczających.

Co roku, podczas wystawy SACROEXPO prezentowana jest także bogata oferta biur pielgrzymkowych i turystycznych. Zwiedzający mogą zapoznać się z nowymi propozycjami wycieczkowymi. 

Per Artem Ad Deum - przez sztukę do Boga

Niezwykle ważnym punktem i zarazem tradycją Wystawy SACROEXPO jest uroczysta gala, podczas której wybitni artyści lub instytucje z wyjątkowym dorobkiem artystycznych przyczyniającym się do rozwoju kultury i sztuki,  nagradzani są przez Papieską Radę ds. Kultury medalem Per Artem Ad Deum. Targi Kielce to jedyne miejsce na świecie, gdzie wręczane jest to wyjątkowe wyróżnienie. Od 2005 roku w kieleckim ośrodku doceniono już działalność artystyczną 29. laureatów, w tym m.in. Ennio Morricone, Krzysztof Zanussi, Krzysztof Penderecki, czy Wojciech Kilar.

wyposażenie dla kościołów na targach branży sakralnej sacroexpo w kielcach

Bowiem oprócz przedstawicieli firm związanych z branżą sakralną, Sacroexpo od lat pełni funkcje pomostu, na którym spotykają się księża, architekci, historycy sztuki, producenci wyposażenia świątyń, członkowie rad parafialnych, gospodarze obiektów sakralnych, przedstawiciele wydawnictw, serwisów informacyjnych oraz organizacji i stowarzyszeń religijnych z czołowymi artystami i przedstawicielami szeroko pojętej sztuki i kultury wysokiej.

Od lat, kieleckim targom branży sakralnej towarzyszą  merytoryczne konferencje i spotkania, szkolenia, warsztaty oraz wystawy. W programie każdej edycji Sacroexpo znajdziemy  wydarzenia przeznaczone dla  administratorów obiektów sakralnych i zakonnych, czy właścicieli i zarządzających sklepami z dewocjonaliami. Co roku, przygotowane są również pokazy, występy artystyczne i  spotkania z ciekawymi osobistościami, poruszającymi najbardziej aktualne problemy współczesnego świata.

Na kolejną edycję święta branży sakralnej, zapraszamy do Targów Kielce już od 27 do 29 września 2021 roku!

Z szeroką ofertą Wystawców SACROEXPO można się zapoznać również poprzez pasaż handlowy sacroexpo.online.

Aktualności
16 września 2021
Krakowski Zakład Witrażów S.G. Żeleński działa już od ponad stu dwudziestu lat i jest najstarszym nieprzerwanie funkcjonującym warsztatem witrażowym w Polsce. Realizacje Zakładu będzie można podziwiać podczas tegorocznego spotkania branży sakralnej w Kielcach.
16 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.
15 września 2021
Uczestnicy targów Sacroexpo będą mogli zapoznać się z twórczością Khrystyny Kvyk - malarki ikon i nauczycielki sztuk pięknych, łączącej tradycyjny kanon ikony z nowoczesną estetyką.
14 września 2021
Wydawnictwo i Drukarnia Ojców Franciszkanów Niepokalanów to jeden z Wystawców tegorocznej edycji Wystawy Sacroexpo. Wśród propozycji czytelniczych Wydawnictwa można znaleźć wyjątkowe książki wyrażające uznanie wobec Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego i przedstawiające ślady Jego obecności w Niepokalanowie.
14 września 2021
Zakres branżowy Wystawy Sacroexpo jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. architekturę krajobrazu. Wśród Wystawców pojawi się firma Garden Spot - producent zielonych wnętrz o niepowtarzalnym charakterze!
10 września 2021
Spółka oferuje transmisje internetowe audio-wideo i streamingi z obiektów sakralnych w całej Polsce
08 września 2021
Firma RAWEN Technika Świetlna jest polskim producentem oświetlenia 4LED.pl. opartego na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych
01 września 2021
Nowości zaprezentuje firma BetterPOS
25 sierpnia 2021
Firma specjalizuje się w produkcji koszul kapłańskich i koszulek POLO pod koloratkę
23 sierpnia 2021
W ofercie firmy znajdują się ekologiczne, wydajne i nowoczesne urządzenia z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. 
18 sierpnia 2021
Firma "ALBA - w służbie liturgii" jest największym polskim producentem szat liturgicznych
16 sierpnia 2021
Urządzenie do elektronicznego składania ofiar znajdziecie na stoisku firmy m13sanctum.pl
13 sierpnia 2021
Do grona wystawców dołączyła firma RAYPAH
11 sierpnia 2021
Udział w XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO potwierdziła firma KAMO - producent systemowego ogrzewania kościołów
09 sierpnia 2021
Konsorcjum Polskich Biur Podróży zaprasza na swoje stoisko
06 sierpnia 2021
SACRA.PL to ogólnopolski producent obrazów religijnych i reprodukcji dzieł sztuki chrześcijańskiej.
21 lipca 2021
Działalność Fundacji to, m.in. rekolekcje ODDANIE 33, "TOTA TUA – Magazyn Matki Słowa", Niedziele Ewangelizacyjne Modlitwy za Kapłana oraz Apostolat Wieczystej Adoracji
19 lipca 2021
Podczas tegorocznej edycji targów firma zaprezentuje unikatowy Hełm Rzymskiego Legionisty!
15 lipca 2021
W ofercie firmy znajdują się nowoczesne systemy do usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych
16 czerwca 2021
Serie organów Viscount wyposażonych w innowacyjne technologie to doskonałe rozwiązanie dla kościołów i sal koncertowych
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
26 marca 2021
Dewocjonalia, dekoracje okolicznościowe, obrazki o tematyce sakralnej, pamiątki i gadżety religijne, naczynia i szaty liturgiczne, wydania religijne oraz różnorodne elementy wyposażenia kościołów – te i wiele innych produktów jest dostępnych na sacroexpo.online
17 marca 2021
Nagroda Per Artem ad Deum przyznawana jest od 2005 roku w czasie Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce! To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest za realizację przedsięwzięć, które przyczyniają się do rozwoju kultury i sztuki. Dotychczas uhonorowano 29 wybitnych laureatów.
15 marca 2021
Podczas 388. zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski księża biskupi dokonali wyborów do gremiów Episkopatu i do instytucji kościelnych. Nowym członkiem Rady Stałej KEP został biskup pomocniczy diecezji kieleckiej, ks. bp Marian Florczyk.
15 lutego 2021
Targi branży sakralnej z ważnymi patronatami honorowymi: Prymasa Polski, Prawosławnego Metropolity Warszawskiego i całej Polski oraz Przewodniczącego Rady ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego KEP
11 lutego 2021
JE Biskup Diecezji Kieleckiej ks. Jan Piotrowski objął patronatem honorowym 22. edycję Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów. Tegoroczną wystawę zaplanowano od 14 do 16 czerwca.
10 lutego 2021
Jeszcze do 19 lutego br. można zgłaszać kandydatów do tegorocznej nagrody Per Artem Ad Deum przyznawanej od 2005 roku przez Papieską Radę ds. Kultury.
Patronaty
Partnerzy medialni
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy