SACROEXPO (6-8.06.2022)

XXIII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

Kolejna edycja targów wyposażenia kościołów już od 6 do 8 czerwca!

sacroexpo-2021 Za nami wrześniowa - XXII edycja Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Zgromadziła 172 firmy z 8 krajów, a Targi Kielce odwiedziło 2 500 gości. Kolejne targi sakralne odbędą się w 2022 roku i wracają do tradycyjnego, czerwcowego terminu.

Początek czerwca, tradycyjnie już, upłynie w kieleckim ośrodku wystawienniczym pod znakiem stuły i różańca. Po pandemicznych wrześniowych edycjach, targi Sacroexpo wracają bowiem na swoje miejsce w targowym kalendarzu. Edycja Anno Domini 2022 odbędzie się od 6 do 8 czerwca. Już dziś zachęcamy do zgłaszania udziału w tej wyjątkowo barwnej i bogatej w artystyczne wydarzenia wystawie.

Wszystko, co niezbędne w kościele

sacroexpo-2021 Podczas trzech dni hale Targów Kielce, tradycyjnie już, wypełni oferta dewocjonaliów i elementów wyposażenia kościołów z najwyższej półki. Na targowych stoiskach nie zabraknie pieczołowicie wykonanych rzeźb i oszałamiających przepychem barw witraży. Na stoiskach pojawią się  doskonałej jakości szaty liturgiczne zaprezentowane przez czołówkę polskich producentów. Nie zabraknie naczyń liturgicznych, hostii i obrusów. Szczególne zainteresowanie gości targów zwracają misternie wykonane ikony i wizerunki świętych. Na proboszczów czekać będzie bogata oferta konfesjonałów i organów, a także nowoczesnych systemów grzewczych i nagłośnieniowych. Wielbicielom prasy i książek katolickich polecamy liczne stoiska czołowych wydawnictw katolickich. Nie zabraknie brewiarzy i wspaniale ilustrowanych wydań Pisma Świętego. W zakresie branżowym targów, na stale zagościły produkty dedykowane katechetkom i katechetom. Targi to także doskonała okazja do zakupu różańca, pamiątki chrzcielnej czy pierwszokomunijnej.

Najważniejsze spotkanie branży sakralnej – czyli SACROEXPO 2022

Choć do czerwca jeszcze chwila, już dziś zachęcamy do zgłoszeń na kolejną edycję Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. To nie tylko doskonała szansa za zaprezentowanie swojej oferty przez tysiącami potencjalnych klientów, ale możliwość skorzystania z nowoczesnych rozwiązań marketingowych. Oprócz oczywistej wartości osobistego spotkania z dotychczasowymi lub potencjalnymi odbiorcami, targi oferują szansę skorzystania z nowoczesnej platformy sprzedażowej sacroexpo.online oraz kanałów promocyjnych Targów Kielce.

Per Artem ad Deum – przez sztukę do Boga

Tradycyjnie już podczas Sacroexpo wręczone zostaną medale Papieskiej Rady ds. Kultury Per Artem ad Deum. W 2021 roku do grona nagrodzonych dołączył Ernest Bryll.  - Otrzymałem nagrodę Per Artem Ad Deum. (...) Bardzo ważną, bo nadawaną w Rzymie przez Radę Papieską ds. Kultury.(...) Jestem teraz wśród paru artystów z Polski, mi bliskich, z którymi dzielę uczestnictwo w tej nagrodzie.(...) – podkreślił laureat.

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji targów SACROEXPO już od 6 do 8 czerwca 2022 roku!

Aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!