Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Zostań wystawcą ❱❱  

sacreoexpo-zarejestruj-sie

Kolejna edycja targów wyposażenia kościołów już od 6 do 8 czerwca!

sacroexpo-2021 Za nami wrześniowa - XXII edycja Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Zgromadziła 172 firmy z 8 krajów, a Targi Kielce odwiedziło 2 500 gości. Kolejne targi sakralne odbędą się w 2022 roku i wracają do tradycyjnego, czerwcowego terminu.

Początek czerwca, tradycyjnie już, upłynie w kieleckim ośrodku wystawienniczym pod znakiem stuły i różańca. Po pandemicznych wrześniowych edycjach, targi Sacroexpo wracają bowiem na swoje miejsce w targowym kalendarzu. Edycja Anno Domini 2022 odbędzie się od 6 do 8 czerwca. Już dziś zachęcamy do zgłaszania udziału w tej wyjątkowo barwnej i bogatej w artystyczne wydarzenia wystawie.

Wszystko, co niezbędne w kościele

sacroexpo-2021 Podczas trzech dni hale Targów Kielce, tradycyjnie już, wypełni oferta dewocjonaliów i elementów wyposażenia kościołów z najwyższej półki. Na targowych stoiskach nie zabraknie pieczołowicie wykonanych rzeźb i oszałamiających przepychem barw witraży. Na stoiskach pojawią się  doskonałej jakości szaty liturgiczne zaprezentowane przez czołówkę polskich producentów. Nie zabraknie naczyń liturgicznych, hostii i obrusów. Szczególne zainteresowanie gości targów zwracają misternie wykonane ikony i wizerunki świętych. Na proboszczów czekać będzie bogata oferta konfesjonałów i organów, a także nowoczesnych systemów grzewczych i nagłośnieniowych. Wielbicielom prasy i książek katolickich polecamy liczne stoiska czołowych wydawnictw katolickich. Nie zabraknie brewiarzy i wspaniale ilustrowanych wydań Pisma Świętego. W zakresie branżowym targów, na stale zagościły produkty dedykowane katechetkom i katechetom. Targi to także doskonała okazja do zakupu różańca, pamiątki chrzcielnej czy pierwszokomunijnej.

Najważniejsze spotkanie branży sakralnej – czyli SACROEXPO 2022

Choć do czerwca jeszcze chwila, już dziś zachęcamy do zgłoszeń na kolejną edycję Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. To nie tylko doskonała szansa za zaprezentowanie swojej oferty przez tysiącami potencjalnych klientów, ale możliwość skorzystania z nowoczesnych rozwiązań marketingowych. Oprócz oczywistej wartości osobistego spotkania z dotychczasowymi lub potencjalnymi odbiorcami, targi oferują szansę skorzystania z nowoczesnej platformy sprzedażowej sacroexpo.online oraz kanałów promocyjnych Targów Kielce.

Per Artem ad Deum – przez sztukę do Boga

Tradycyjnie już podczas Sacroexpo wręczone zostaną medale Papieskiej Rady ds. Kultury Per Artem ad Deum. W 2021 roku do grona nagrodzonych dołączył Ernest Bryll.  - Otrzymałem nagrodę Per Artem Ad Deum. (...) Bardzo ważną, bo nadawaną w Rzymie przez Radę Papieską ds. Kultury.(...) Jestem teraz wśród paru artystów z Polski, mi bliskich, z którymi dzielę uczestnictwo w tej nagrodzie.(...) – podkreślił laureat.

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji targów SACROEXPO już od 6 do 8 czerwca 2022 roku!

Aktualności
17 maja 2022
Forum Współpracy Międzyzakonnej zostało powołane w 2010 r. To jednostka gospodarcza Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, której celem jest tworzenie wspólnej dla wszystkich podmiotów zakonnych i kościelnych w Polsce Platformy Zakupowej. Od wielu lat Forum Współpracy Międzyzakonnej związane jest z Wystawą Sacroexpo, w tym roku również ich nie zabraknie na spotkaniu branży sakralnej.
16 maja 2022
Firma Promise istnieje na rynku od 1994 roku. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się szeroki wybór akcesoriów użytkowych i gadżetów religijnych. Wysokiej jakości produkty marki Promise będzie można nabyć w atrakcyjnych cenach podczas Wystawy Sacroexpo.
16 maja 2022
Działalność firmy Automatik Elektrociepło obejmuje realizację projektów dla obiektów sakralnych: wdrażanie nowoczesnych technologii i wydajnych, energooszczędnych systemów grzewczych. Z rozwiązaniami oferowanymi przez firmę będzie można zapoznać się od 6 do 8 czerwca 2022 roku podczas Wystawy Sacroexpo.
12 maja 2022
Firma Fenice – kolejny Wystawca tegorocznej Wystawy Sacroexpo posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oświetlenia wnętrza świątyni. Zapraszamy na stoisko nr E-28, gdzie poznacie ofertę studia oświetleniowego.
12 maja 2022
Z danych przedstawionych na konferencji prasowej przez polski Episkopat, Caritas Polska i Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego wynika, że od początku wojny na Ukrainie, do końca marca br. polskie parafie i zakony udzieliły uchodźcom z Ukrainy pomoc finansową o łącznej wartości ok. 121 mln złotych i przekazały dary o wartości 121 milionów.
09 maja 2022
Bydgoska firma inżynieryjna z 25 letnim doświadczeniem w zarządzaniu, doradztwie i nadzorze przy realizacji m.in. inwestycji sakralnych to jeden z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo. Zapraszamy na stoisko nr E-57 już od 6 do 8 czerwca do Targów Kielce.
09 maja 2022
Po pandemicznych wrześniowych edycjach, targi Sacroexpo wróciły na swoje miejsce w targowym kalendarzu. Edycja Anno Domini 2022 odbędzie się od 6 do 8 czerwca. Zapraszamy do rejestracji na targi!
02 maja 2022
Firma DMS Dystrybucja Sp. z o.o. działa na rynku dekoracji od ponad 20 lat. Produkty DMS są dostarczane do ponad 1000 placówek handlowych w całej Polsce oferujących swoim klientom artykuły dekoracyjne i budowlane. Zapraszamy na stoisko firmy już od 6 do 8 czerwca 2022 roku.
29 kwietnia 2022
Konsorcjum.pl Trade & Travel Company od ponad 30 lat zajmuje się organizacją Pielgrzymek po całym świecie. Z ofertą biura podróży będzie można zapoznać się już od 6 do 8 czerwca 2022 roku w Targach Kielce.
29 kwietnia 2022
Rodzinna firma PREMA istnieje na rynku od 1994 roku. Prawie 30 lat temu, jako pierwsi sprowadzili do Polski zapachowe kadzidła żywiczne oraz węgielki rozpalające się od jednej zapałki. W tym roku oferta firmy zaprezentowana zostanie podczas Wystawy Sacroexpo.
29 kwietnia 2022
Organy kościelne stanowią nieodłączny element oprawy liturgii. VISCOUNT, dzięki swojej zaawansowanej technologii i skrupulatnej dbałości o standardy muzyczne i estetyczne, pozwala każdemu organiście na świecie doświadczyć pozytywnych emocji, jakie dają te instrumenty.
27 kwietnia 2022
Ars Eucharistica, czyli sztuka w służbie Eucharystii, to wystawa organizowana podczas tegorocznych targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Wystawa podzielona została na część historyczną i liturgiczną i będzie dostępna w trakcie targów - od 6 do 8 czerwca 2022 roku w Targach Kielce.
25 kwietnia 2022
Nowoczesny, intuicyjny system inwentaryzacji i zarządzania cmentarzem, internetowy system do zarządzania kancelarią parafialną czy zarządzania treścią – te i wiele innych produktów zaprezentuje firma Tech-Studio podczas tegorocznej Wystawy Targów Sacroexpo.
25 kwietnia 2022
Wśród Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie firm oferujących najnowocześniejszy sprzętu oświetleniowy, a także wysokiej jakości usługi techniki oświetleniowej. Jedną z nich jest firma Helicon, dostarczająca już od ponad 26 lat oświetlenie sakralne.
21 kwietnia 2022
Dzwon Urbana z Katedry na Wawelu po prawie 100 latach przerwy został uroczyście włączony do „służby” liturgicznej. Firma Rduch Bells&Clocks – Wystawca targów Sacrpoexpo, wykonała nowe mocowania tego dzwonu wraz ułożyskowaniem, kute metodą tradycyjną serce dzwonu oraz nowoczesną automatykę.
20 kwietnia 2022
Krakowski Zakład Witrażów S.G. Żeleński działa od 1902 roku i jest najstarszym nieprzerwanie funkcjonującym warsztatem witrażowym w Polsce. Realizacje Zakładu będzie można podziwiać podczas tegorocznej edycji Wystawy Sacroexpo w Kielcach.
19 kwietnia 2022
Wyjazdy pielgrzymkowe do różnych zakątków świata to oferta biur turystycznych, które rokrocznie pojawiają się podczas spotkania branży sakralnej. Wśród Wystawców tegorocznej edycji Wystawy Sacroexpo jest również biuro podróży Matteo Travel.
13 kwietnia 2022
Zakład Produkcji Urządzeń Grzejnych IZOTERMA funkcjonuje na rynku od 1979 roku i zajmuje się produkcją wyrobów z zakresu elektrotermii. Specjalnością firmy jest kompleksowe ogrzewanie obiektów sakralnych.
11 kwietnia 2022
Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zabytkowych obiektach sakralnych pozwala zabezpieczyć obiekt przed dalszą degradacją. Takie rozwiązanie oferuje firma KAZ Sp. z o.o., która zaprezentuje swoją ofertę podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.
02 marca 2022
Do tegorocznej edycji 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO coraz bliżej. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem dostojników duchownych.
14 lutego 2022
JE abp Wojciech Polak Prymas Polski oraz JE abp Michał Janocha Przewodniczący Rady ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego KEP objęli Patronatem Honorowym 23. edycję Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów.
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
Patronaty
Partnerzy Medialni
6-8.06.2022
Godziny otwarcia
 • 06 VI 2022
  09:00 - 17:00
 • 07 VI 2022
  09:00 - 17:00
 • 08 VI 2022
  09:00 - 16:00
  6-8.06.2022
  Godziny otwarcia
  • 06 VI 2022
   09:00 - 17:00
  • 07 VI 2022
   09:00 - 17:00
  • 08 VI 2022
   09:00 - 16:00