DSC-4590-m.jpg
Spotkanie zespołu projektowego targów DachForum.

Opracowywanie formuły nowych targów DachForum

30 listopada 2021
Podczas spotkania grupy zadaniowej Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum omówiono najważniejsze zagadnienia dot. organizacji wydarzenia.

Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli – DachForum organizowany jest przez Targi Kielce we współpracy z Akademią Ciesielstwa. Na spotkaniu zespołu, które odbyło się w Targach Kielce m.in. omówiono formułę targów i wydarzeń towarzyszących, a także opracowano zakres merytoryczny oraz program targów. Wśród zaplanowanych prelekcji i merytorycznych spotkań podczas targów pojawią się tematy dot. prefabrykacji konstrukcji drewnianych i obróbek blacharskich oraz nowoczesnych metod liczenia i trasowania więźby dachowej. Nie zabraknie zagadnień z zakresu prawa budowlanego dot. odpowiedzialności wykonawcy, kierownika budowy czy inwestora oraz aktualnych wytycznych dot. wentylacji dachu. Uczestnicy targów DachForum poznają również odpowiedzi na pytania m.in. jak prawidłowo wykonać połączenia ciesielskie i jaki to ma wpływ na statykę konstrukcji budynku oraz jak trafić do klienta premium.

Wydarzenie zorganizowane w kongresowej formule dostarczy uczestnikom cennych wartości edukacyjnych poprzez merytoryczne spotkania z największymi autorytetami w branży z Polski i zagranicy.

Na pierwszą edycję Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum w Targach Kielce zapraszamy od 5 do 6 marca 2022 roku!

(MCh)

 

Polecane aktualności
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.