Krzysztof-Patoka.jpg
Krzysztof Patok - jeden z prelegentów targów DachForum.

O wentylacji dachów podczas targów DachForum

02 grudnia 2021
Jednym z merytorycznych wystąpień zaplanowanych podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli – DachForum jest spotkanie z Krzysztofem Patokiem dot. wentylacji dachów.

Podczas targów DachForum zaplanowano prelekcję pn. „Wentylacja dachów jako metoda na energooszczędny dom”, której uczestnicy dowiedzą się m.in. jak działa wentylacja dachów i co się pod tym pojęciem kryje. Spotkanie umożliwi poznanie podstawowych zasad funkcjonowania: Norm DIN 4108-3 oraz Wytycznych Dekarskich PSD (IFD). Omówione zostaną również przykłady dobrego i wadliwego wykonawstwa dachów, które wymagają wentylacji.

Wystąpienie poprowadzi Krzysztof Patoka, który posiada uprawnienia rzemieślnicze w dwóch specjalnościach: stolarce budowlanej i dekarstwie. Zajmuje się dachami od 1990 roku: prowadził firmy usługowe i handlowe. Obecnie prowadzi firmę szkoleniowo- konsultacyjną wyspecjalizowaną w dachach. Rzeczoznawca SITPMB / NOT oraz członek PSD i DAFA. Autor kilku książek o dachach i ponad 300 artykułów na ich temat.

Zapraszamy od 5 do 6 marca 2022 roku na pierwszą edycję Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum do Targów Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.