cti.png

Nowoczesne rozwiązania informatyczne od CTI

07 września 2023
Centrum Technologii Informatycznej to firma, która od 2003 roku dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla biur rachunkowych i księgowości. Jako autoryzowany i doświadczony Partner firmy Comarch, oferuje kompleksowe wdrożenia systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, które zapewniają efektywne zarządzanie finansami, kadrami, magazynem i sprzedażą. Z pełną ofertą można będzie zapoznać się już 26-27 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Flagowym oprogramowaniem firmy jest system eSZOK, który jest dedykowany biurom rachunkowym i księgowości. System eSZOK zintegrowany z Comarch ERP Optima pozwala na budowanie trwałych relacji z klientami poprzez szybką i bezpieczną wymianę dokumentów, dwukierunkową komunikację, a także dostęp do raportów i analiz. Dzięki integracji z KSeF, użytkownicy mogą wysyłać i odbierać faktury elektroniczne bezpośrednio z programu eSZOK, bez konieczności logowania się na stronę internetową KSeF. Faktury elektroniczne są automatycznie walidowane i rejestrowane w systemie KSeF, co zapewnia zgodność z przepisami podatkowymi i ułatwia rozliczenia. Ponadto, użytkownicy mogą korzystać z funkcji wizualizacji e-faktur, która umożliwia wyświetlanie faktur elektronicznych w formie graficznej, podobnej do tradycyjnych faktur papierowych. Wizualizacja e-faktur ułatwia czytanie i analizowanie treści faktur, a także ich drukowanie lub zapisywanie w formacie PDF.

System eSZOK wspiera również procesy zarządcze w biurze rachunkowym, takie jak delegowanie i weryfikacja zadań, czy zarządzanie zespołem. Dzięki systemowi, użytkownicy oszczędzają czas i pieniądze, a także zwiększają swoją konkurencyjność na rynku.

Firma Centrum Technologii Informatycznej oferuje usługę wdrożenia programu eSZOK w biurach rachunkowych, jak i szkolenie użytkowników z jego obsługi. Wdrożenie jest realizowane przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z programem i znają jego wszystkie funkcjonalności. Specjaliści ci zapewniają również wsparcie techniczne i merytoryczne po wdrożeniu, a także pomagają w rozwiązywaniu ewentualnych problemów lub wątpliwości.

Firma zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie współpracy. Jakość i wiarygodność firmy są potwierdzone przez certyfikaty, wyróżnienia oraz pozytywne opinie jej klientów.

(ŁK)

Polecane aktualności
02 października 2023
Działająca od 1984 roku firma Negometal dostarcza szereg usług podatkowych związanych ze zwrotem VAT z faktur i paragonów (VAT-REF) w 27 krajach Unii Europejskiej oraz odzyskiwaniem akcyzy od paliwa w 8 krajach z możliwością wypłaty w ciągu 10 dni. Swoją ofertę zaprezentują podczas IV Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
29 września 2023
Wielofunkcyjny system dla firm odpowiada na potrzeby przedsiębiorców, automatyzuje pracę integrując się z programami księgowymi, przyspiesza zarządzanie dokumentacją, obieg dokumentów oraz procesy związane z zarządzaniem pracą w biurze. Wspiera komunikację z kontrahentami i przepływ informacji pomiędzy pracownikami. SaldeoSMART to rozwiązanie dostępne przez przeglądarkę internetową oraz wygodną aplikację mobilną.
20 września 2023
Działające od 2015 roku Stowarzyszenie powstało, jako oddolna, ogólnopolska inicjatywa, będąca odpowiedzią na częste problemy polskich przedsiębiorców. Należą do nich niejasności związane z interpretacją przepisów podatkowych i nieustanne zmiany w prawie. Ten problem dotyczy szczególnie księgowych, którzy w swoim życiu zawodowym muszą codziennie podejmować decyzje, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie tysięcy polskich firm.
18 września 2023
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przede wszystkim merytoryczne spotkania i panele dyskusyjne dla księgowych i pracowników biur rachunkowych. Ale to nie wszystko. Uczestnictwo w październikowym kongresie to również możliwość uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie z licznymi atrakcjami.
14 września 2023
SKWP to najstarsza i największa polska organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Od 1907 roku Stowarzyszenie dokłada starań, by jego członkowie odznaczali się najwyższej jakości kompetencjami i postępowali zgodnie ze standardami etyki.
11 września 2023
PodatkiPodatki.pl to intuicyjny i bardzo funkcjonalny system przeznaczony dla Biur Rachunkowych oraz klientów Biur. Informuję przy pomocy SMS oraz e-mail o rozliczonych podatkach, pilnuje terminów rozliczeń i pokazuje pełny obraz rozliczeń klientów w podziale na miesiące i lata.
31 sierpnia 2023
Celem firmy jest dostarczanie przedsiębiorcom wsparcia i wartości dodanej do prowadzonego biznesu i jego rozwoju z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii usprawniających naszą pracę, naszych współpracowników oraz klientów. KM Advisory jest firmą consultingową, której trzon stanowią doświadczeni eksperci z zakresu audytu, finansów i rachunkowości.
30 sierpnia 2023
SAGA Brokers jest najstarszą i jedną z największych firm brokerskich w Polsce. Podczas najbliższej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych pełnić będzie funkcję Sponsora Srebrnego. Z pełną ofertą będzie można zapoznać się już 26-27 października odwiedzając Centrum Kongresowe Targów Kielce.