cti.png

Nowoczesne rozwiązania informatyczne od CTI

07 września 2023
Centrum Technologii Informatycznej to firma, która od 2003 roku dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla biur rachunkowych i księgowości. Jako autoryzowany i doświadczony Partner firmy Comarch, oferuje kompleksowe wdrożenia systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, które zapewniają efektywne zarządzanie finansami, kadrami, magazynem i sprzedażą. Z pełną ofertą można będzie zapoznać się już 26-27 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Flagowym oprogramowaniem firmy jest system eSZOK, który jest dedykowany biurom rachunkowym i księgowości. System eSZOK zintegrowany z Comarch ERP Optima pozwala na budowanie trwałych relacji z klientami poprzez szybką i bezpieczną wymianę dokumentów, dwukierunkową komunikację, a także dostęp do raportów i analiz. Dzięki integracji z KSeF, użytkownicy mogą wysyłać i odbierać faktury elektroniczne bezpośrednio z programu eSZOK, bez konieczności logowania się na stronę internetową KSeF. Faktury elektroniczne są automatycznie walidowane i rejestrowane w systemie KSeF, co zapewnia zgodność z przepisami podatkowymi i ułatwia rozliczenia. Ponadto, użytkownicy mogą korzystać z funkcji wizualizacji e-faktur, która umożliwia wyświetlanie faktur elektronicznych w formie graficznej, podobnej do tradycyjnych faktur papierowych. Wizualizacja e-faktur ułatwia czytanie i analizowanie treści faktur, a także ich drukowanie lub zapisywanie w formacie PDF.

System eSZOK wspiera również procesy zarządcze w biurze rachunkowym, takie jak delegowanie i weryfikacja zadań, czy zarządzanie zespołem. Dzięki systemowi, użytkownicy oszczędzają czas i pieniądze, a także zwiększają swoją konkurencyjność na rynku.

Firma Centrum Technologii Informatycznej oferuje usługę wdrożenia programu eSZOK w biurach rachunkowych, jak i szkolenie użytkowników z jego obsługi. Wdrożenie jest realizowane przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z programem i znają jego wszystkie funkcjonalności. Specjaliści ci zapewniają również wsparcie techniczne i merytoryczne po wdrożeniu, a także pomagają w rozwiązywaniu ewentualnych problemów lub wątpliwości.

Firma zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie współpracy. Jakość i wiarygodność firmy są potwierdzone przez certyfikaty, wyróżnienia oraz pozytywne opinie jej klientów.

(ŁK)

Polecane aktualności
27 października 2023
Program drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biura Rachunkowego obfituje w spotkania poświęcone zarówno zagadnieniom księgowo-rachunkowym, jak również tematom związanym z rozwojem pracowników. Nie brakuje konkretnych przykładów wprowadzania krajowego systemu e-faktur.
27 października 2023
W Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Obok prelekcji i wykładów, ważną rolę podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odgrywały warsztaty.
26 października 2023
O automatyzacji procesów w biurze rachunkowym, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w księgowości, przyszłości kadr i płac, przełomowych zmianach podatkowo-prawnych, Krajowym Systemie e-Faktur oraz ubezpieczeniach i szkoleniach kadry pracowniczej dyskutowano podczas warsztatów tematycznych pierwszego dnia Kongresu MKBR.
26 października 2023
– Może brzmieć jak science fiction, ale to już się dzieje – podsumował panele dyskusyjne Adam Niewiedzioł ekspert z SaldeoSMART. Ośmiu cenionych specjalistów z branży dyskutowało o sposobach radzenia z kryzysem w firmie oraz o wdrażaniu nowoczesnych technologii podczas Kongresu Biur Rachunkowych.
26 października 2023
Tak stwierdzili prelegenci panelu rozpoczynającego IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce. – Strzeże przedsiębiorców przez popełnieniem błędów – zaznaczył dr hab. Stanisław Hońko, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
26 października 2023
Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Jak być na bieżąco z ciągłymi zmianami przepisów prawa? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości przez dwa dni poruszą eksperci podczas tegorocznej edycji MKBR.
24 października 2023
Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu MKBR będzie uroczysty bankiet w Hotelu Binkowski. Oprócz kuluarowych rozmów, wymiany zdań i podsumowania tego, co działo się w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadbaliśmy również o artystyczne aspekty spotkania branży rachunkowo-księgowej.
17 października 2023
W gronie Partnerów Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponownie znalazła się Soneta, producent enova365, jednego z najczęściej wybieranych programów dla biur rachunkowych.