AEON-TWIN-8.jpg
Najnowszy model Hardi Aeon Twin wyposażony jest w system pomocniczego strumienia powietrza.

Nowoczesne opryskiwacze od Hardi na Agrotechu. Rozwiązania dla rolnictwa precyzyjnego

21 lutego 2023
Hardi - producent nowoczesnych opryskiwaczy przedstawi swoją ofertę na tegorocznych targach Agrotech. Będzie najnowszy model Aeon Twin wyposażony w system pomocniczego strumienia powietrza.

Firma HARDI rozwija gamę opryskiwaczy zaczepianych Aeon w wersji podstawowej oraz z rozbudowanym wyposażeniem Titanium oraz Centura.

 

Aeon to zupełnie nowa konstrukcja. W opryskiwaczu zmieniono ramę i układ zawieszenia belki. Tylne koła są skrętne, rozstaw osi można regulować skokowo w zakresie 1,8, 2,0 i 2,25 m. Oś opryskiwacza amortyzowana jest hydraulicznie, a błotniki sterowane oddzielnymi siłownikami skręcają się wraz z kołami.

 

Hardi Aeon to nowa seria opryskiwaczy, które w pełni przystosowane są do rolnictwa precyzyjnego, w tym wyłączanie pojedynczych rozpylaczy lub utrzymywanie stałego wydatku cieczy na całej szerokości belki podczas jazdy na zakrętach. Oferowane zbiorniki cieczy to 4200, 5200, 6000 oraz 7000l.Belki robocze konwencjonalne, Delta Force o szerokości roboczej od 24 do 39 metrów oraz ze wspomaganiem powietrznym Twin Force o szerokości roboczej od 24 do 36 metrów.  

Na wiosnę firma zorganizuje serię pokazów nowymi opryskiwaczami, również wyposażonymi  w system pomocniczego strumienia powietrza Twin. To opcja, która nadal cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie w Polsce.

ALPHA-evo-III-wheat-field-06-2022-1520.jpg [455.05 KB]

Zobacz maszynę firmy HARDI w akcji.

 

 

 

HARDI INTERNATIONAL to międzynarodowa grupa, której podstawową ideą jest zaspokojenie wymagań użytkownika dotyczących produktów wysokiej jakości, które zapewniają wydajne, punktualne i precyzyjne stosowanie środków ochrony roślin. Nasza ogólnoświatowa sieć dystrybucji i sprzedaży obejmuje ponad 100 krajów, w których jesteśmy reprezentowani przez importerów, agentów i oddziały handlowe. Znajdują się one w Szwecji, Norwegii, Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Ameryce Północnej, Niemczech, Australii, Chinach i EMC - Rosji i krajach WNP.

Od 1957 r. HARDI zobowiązuje się do ciągłego zwiększania zapotrzebowania na skuteczną i precyzyjną ochronę roślin. HARDI jest wyznacznikiem trendów w stosowaniu środków ochrony roślin. Aby osiągnąć tę pozycję, niezbędne są ciągłe zmiany i innowacje. HARDI zobowiązuje się do długoterminowej ochrony roślin.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczego AGROTECH odbędą się 17-19.03.2023 w Targach Kielce.

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.