AEON-TWIN-8.jpg
Najnowszy model Hardi Aeon Twin wyposażony jest w system pomocniczego strumienia powietrza.

Nowoczesne opryskiwacze od Hardi na Agrotechu. Rozwiązania dla rolnictwa precyzyjnego

21 lutego 2023
Hardi - producent nowoczesnych opryskiwaczy przedstawi swoją ofertę na tegorocznych targach Agrotech. Będzie najnowszy model Aeon Twin wyposażony w system pomocniczego strumienia powietrza.

Firma HARDI rozwija gamę opryskiwaczy zaczepianych Aeon w wersji podstawowej oraz z rozbudowanym wyposażeniem Titanium oraz Centura.

 

Aeon to zupełnie nowa konstrukcja. W opryskiwaczu zmieniono ramę i układ zawieszenia belki. Tylne koła są skrętne, rozstaw osi można regulować skokowo w zakresie 1,8, 2,0 i 2,25 m. Oś opryskiwacza amortyzowana jest hydraulicznie, a błotniki sterowane oddzielnymi siłownikami skręcają się wraz z kołami.

 

Hardi Aeon to nowa seria opryskiwaczy, które w pełni przystosowane są do rolnictwa precyzyjnego, w tym wyłączanie pojedynczych rozpylaczy lub utrzymywanie stałego wydatku cieczy na całej szerokości belki podczas jazdy na zakrętach. Oferowane zbiorniki cieczy to 4200, 5200, 6000 oraz 7000l.Belki robocze konwencjonalne, Delta Force o szerokości roboczej od 24 do 39 metrów oraz ze wspomaganiem powietrznym Twin Force o szerokości roboczej od 24 do 36 metrów.  

Na wiosnę firma zorganizuje serię pokazów nowymi opryskiwaczami, również wyposażonymi  w system pomocniczego strumienia powietrza Twin. To opcja, która nadal cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie w Polsce.

ALPHA-evo-III-wheat-field-06-2022-1520.jpg [455.05 KB]

Zobacz maszynę firmy HARDI w akcji.

 

 

 

HARDI INTERNATIONAL to międzynarodowa grupa, której podstawową ideą jest zaspokojenie wymagań użytkownika dotyczących produktów wysokiej jakości, które zapewniają wydajne, punktualne i precyzyjne stosowanie środków ochrony roślin. Nasza ogólnoświatowa sieć dystrybucji i sprzedaży obejmuje ponad 100 krajów, w których jesteśmy reprezentowani przez importerów, agentów i oddziały handlowe. Znajdują się one w Szwecji, Norwegii, Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Ameryce Północnej, Niemczech, Australii, Chinach i EMC - Rosji i krajach WNP.

Od 1957 r. HARDI zobowiązuje się do ciągłego zwiększania zapotrzebowania na skuteczną i precyzyjną ochronę roślin. HARDI jest wyznacznikiem trendów w stosowaniu środków ochrony roślin. Aby osiągnąć tę pozycję, niezbędne są ciągłe zmiany i innowacje. HARDI zobowiązuje się do długoterminowej ochrony roślin.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczego AGROTECH odbędą się 17-19.03.2023 w Targach Kielce.

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.