glebosz-3.jpg

Nowe maszyny od ROL-EX na AGROTECHU

07 marca 2023
Wanicki Agro Kielce - autoryzowany dealer John Deere, Kramer i SIP ponownie odwiedzi tegoroczne targi AGROTECH. Firma zaprezentuję nowe maszyny rolnicze od firmy ROL-EX.

Na stoisku firmy "Wanicki" pojawi się m. in. 

Brona Talerzowa BT 300. Maszyna posiada talerze o średnicy 560mm z Piastą bezobsługową, wał tylni doprawiający typu V ring (daszkowy) 600 mm z hydrauliczną regulacją, ekrany boczne ruchome/ pływające i płytę mocującą pod siewnik poplonu.

BT-300.jpg [3.29 MB]

Głębosz GB 300. Narzędzie posiada 6 zębów (elementów roboczych) na zabezpieczeniu non stop z podwójną sprężyną, przednie koła podporowe i hydraulicznie regulowany wał tylni doprawiający tandem kolczasty.

glebosz-1.jpg [70.40 KB]

Firma „Wanicki” specjalizuje się w sprzedaży i kompleksowym serwisie maszyn i pojazdów przemysłowych oraz użytkowych z takich branż jak rolnictwo, usługi budowlane czy logistykę. W swoim portfolio posiadają marki takie jak Isuzu, Piaggio, Tatra, John Deere, Kramer, SIP, Yanmar, Pottinger. Rol-Ex i wiele innych.

Te i wiele innych nowości będzie można zobaczyć podczas Targów Agrotech w dniach od 17 do 19 marca 2023 w Targach Kielce.

 

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.