glebosz-3.jpg

Nowe maszyny od ROL-EX na AGROTECHU

07 marca 2023
Wanicki Agro Kielce - autoryzowany dealer John Deere, Kramer i SIP ponownie odwiedzi tegoroczne targi AGROTECH. Firma zaprezentuję nowe maszyny rolnicze od firmy ROL-EX.

Na stoisku firmy "Wanicki" pojawi się m. in. 

Brona Talerzowa BT 300. Maszyna posiada talerze o średnicy 560mm z Piastą bezobsługową, wał tylni doprawiający typu V ring (daszkowy) 600 mm z hydrauliczną regulacją, ekrany boczne ruchome/ pływające i płytę mocującą pod siewnik poplonu.

BT-300.jpg [3.29 MB]

Głębosz GB 300. Narzędzie posiada 6 zębów (elementów roboczych) na zabezpieczeniu non stop z podwójną sprężyną, przednie koła podporowe i hydraulicznie regulowany wał tylni doprawiający tandem kolczasty.

glebosz-1.jpg [70.40 KB]

Firma „Wanicki” specjalizuje się w sprzedaży i kompleksowym serwisie maszyn i pojazdów przemysłowych oraz użytkowych z takich branż jak rolnictwo, usługi budowlane czy logistykę. W swoim portfolio posiadają marki takie jak Isuzu, Piaggio, Tatra, John Deere, Kramer, SIP, Yanmar, Pottinger. Rol-Ex i wiele innych.

Te i wiele innych nowości będzie można zobaczyć podczas Targów Agrotech w dniach od 17 do 19 marca 2023 w Targach Kielce.

 

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.