minister.jpg
Henryk Kowalczyk, Wiceprezes Rady Ministrów oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi objął patronatem honorowym targi Agrotech.

Targi Agrotech pod patronatem Wicepremiera i Ministra Rolnictwa

17 października 2022
Wiceprezes Rady Ministrów oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk objął patronatem honorowym XXVIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, które odbędą się w dniach 17 - 19 marca 2023 roku w Targach Kielce.

"Popieram zorganizowanie kolejnej edycji wydarzenia, mającego na celu promowanie osiągnięć polskiego rolnictwa poprzez prezentację najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych oraz oferty maszyn, urządzeń i usług. Niewątpliwie przedsięwzięcie będzie dobrą okazją do uzyskania fachowych porad od doradców rolnych i pracowników firm działających na rzecz rolnictwa, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych i intensyfikacji istniejącej współpracy" - przekazał Wiceprezes Rady Ministrów oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk w oficjalnym piśmie dotyczącym objęcia patronatem honorowym targów Agrotech. 

 

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej rok rocznie  są odwiedzane przez szefa resortu rolnictwa, bądź jego zastępców, którzy  podczas wydarzenia przekazują wiadomości ważne dla wszystkich gospodarzy w kraju. Tradycją już stało się, że podczas trzydniowego wydarzenia w Targach Kielce Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przygotowuje stoisko, na którym pomocą służą specjaliści. W tym roku również rolnicy zasięgną szczegółowych informacji dotyczących m.in.: Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, polityki wsparcia rolnictwa, polskich produktów regionalnych i tradycyjnych, rolnictwa ekologicznego, Programu Poznaj Dobrą Żywność oraz targów rolno-spożywczych organizowanych w kraju i za granicą.

 

XXVIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH odbędą się w dniach 17 - 19 marca 2023 roku w Targach Kielce. Zapraszamy.  

 

 

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.