Fendt-700.png
Fendt 700 Vario Gen7 to ciągnik, w którym zastosowano wiele najnowszych technologii.

Marka Fendt na targach Agrotech 2023 z nowościami -  ciągnikami Vario 7 generacji

30 listopada 2022
Z prezentacją nowych produktów udział w 28.edycji targów Agrotech 2023 zapowiada  się marka Fendt. Zobaczymy  ciągniki z serii Vario Gen7 - całkowicie nowy projekt firmy przedsiębiorstwa i rozszerzenie zakresu mocy do 300 KM dla różnorodnych zastosowań.

Udział w największych w Polsce targach rolniczych w halach zadeklarował koncern AGCO. Należąca do niego marka zaprezentuje całkowicie nowy projekt Fendt 700 Vario Gen7  wyróżniający się rozszerzeniem zakresu mocy do 300 KM dla różnorodnych zastosowań. Producent zastosował w ciągnikach nowy silnik AGCO Power,  opcjonalny rozstaw 60 cali, napęd VarioDrive, który automatycznie rozkłada napęd na przednią i tylną oś wedle potrzeb chwili, oraz intuicyjną obsługę za pomocą FendtONE onboard i offboard. Kolejne nowe technologie zastosowane w tych dużych traktorach to Vario Grip - automatyczna kontrola ciśnienia w ogumieniu, hydrauliczny napęd wentylatora chłodnicy,  regulacja czułości układu kierowniczego i hamowania.  Co ciekawe, Fendt 700 Vario Gen7 pojedzie nawet 60 kilometrów na godzinę.  

 

Podczas marcowej wystawy zwiedzający przyjrzą się także nowej generacji inteligentnych ładowaczy czołowych Fendt Cargo, przeznaczonych do  ciągników serii 300, 500 i 700 Vario.  To pierwsze tego rodzaju urządzenia od firmy Fendt, które umożliwiają precyzyjne ważenie materiału i określanie zakresu pracy poprzez wprowadzenie wysokość podnoszenia i kąta pochylenia. Inteligentny system czujników został zainstalowany także w wysięgniku, regulację i komfortowy dostęp do nich umożliwia monitor Varioterminal. Ładowacze czołowe Fendt Cargo posłużą do bezpiecznego i precyzyjnego załadunku.

 

Przedsiębiorstwo Fendt na targach Agrotech zawsze pojawia się z atrakcyjnym stoiskiem przyciągającym zwiedzających. Podczas ostatniej edycji podziw, poza ciągnikami,  wzbudzał nowiutki kombajn FendtIdeal.  

 

XXVIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH odbędą się w Targach Kielce w dniach 17-19 marca 2023.  

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.