agrotech-LANDSTAL.jpeg

Landstal na Agrotechu z potężnymi maszynami do uprawy

02 lutego 2023
Polski producent maszyn rolniczych Landstal podczas marcowych targów Agrotech zaprezentuje różnorodne maszyny do uprawy ziemi, a przede wszystkim specjalistyczne agregaty. Nie braknie nowości.  

LANDSTAL to dynamicznie rozwijająca się marka z Przerąbu w województwie łódzkim. Specjalizuje się w produkcji agregatów - uprawowych, uprawowo-siewnych, podorywkowych i ścierniskowych, a także głęboszy, siewników i chwastowników. Gama produktów jest mocno rozbudowana – od mniejszych, lżejszych maszyn po odznaczające się masywną budową. Jak przekazuje producent, urządzenia cechuje wysoka jakość podzespołów i przetestowane rozwiązania.

 

Podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce w dniach od 17 do 19 marca przedsiębiorstwo zaprezentuje ciekawy przekrój maszyn, pojawią się najpopularniejsze modele, nie zabraknie też nowości.

Wśród urządzeń, które niedawno zeszły z taśmy jest brona talerzowa BTH lp, której konstrukcja sprawia, że może współpracować z ciągnikiem o niższej mocy niż wskazuje masa maszyny. Zmienione zostały kąty talerzy, rama z środkiem ciężkości umiejscowiona jest blisko ciągnika, a to obniża wymaganą moc ciągnika i jego spalanie.

Więcej podczas Agrotechu w dniach od 17 do 19 marca 2023. 

Polecane aktualności
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.
17 marca 2023
Targi Agrotech to także atrakcje dla rolników. W sobotę o 11.30 rozpocznie się spotkanie z popularnymi w mediach – Magdą Urbaniak, znaną jako magda.tractormania, Sebastianem Staniewskim FitFarmerem, który jest rolnikiem i zawodnikiem MMA, oraz Tomaszem Klimkowskim, znanym z udziału w show telewizyjnej Jedynki. Wydarzenie odbędzie się w kapsule E3 w hali E.