642g9429-20230614-TargiKielce-Slavic-B2Beauty.jpg
Targi, podczas których rozmowy wystawca - kupiec odbywają się wedle opracowanych grafików, są sprawdzoną formą spotkań biznesowym w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

Kupcy na pokład Targów Marek Własnych! Program Hosted Buyers z atrakcyjną ofertą   

20 lipca 2023
Celem Targów Marek Własnych jest przygotowanie spotkań, podczas których producenci znajdą nowe drogi sprzedaży, zaś przedstawiciele sieci handlowych otrzymają oczekiwane produkty do wprowadzenia na półki. By zapewnić maksymalny potencjał biznesowych rozmów, organizatorzy przygotowali program Hosted Buyers dla kupców z Polski i zagranicy.

Future Private Labels Expo, które 15 i 16 listopada odbędą się w Centrum Kongresowym Targów Kielce, w całości poświęcone są markom własnym. W czasie targów spotkają się producenci, dystrybutorzy i przedstawiciele sieci handlowych z Polski oraz z zagranicy. Istotą wydarzenia jest nawiązanie relacji biznesowych, dzięki którym producent zyska nowe drogi sprzedaży, a przedstawiciel sieci – nowy towar atrakcyjny dla klientów.

Zobacz więcej: Od produktów ekologicznych przez tworzywa sztuczne po… barszcz. Oto pierwsi wystawcy Targów Marek Własnych

Wydarzenie będzie miało formę umówionych spotkań biznesowych. Specjaliści z Targów Kielce ułożą grafiki wedle potrzeb i oczekiwań wystawców oraz kupców. By nadać targom maksymalny wymiar handlowy, organizatorzy uruchomili program Hosted Buyers. Z oferty mogą skorzystać polscy i zagraniczni kupcy. Każdy z nich określi oczekiwania, dzięki temu rozmowy z wystawcami zyskają największy potencjał biznesowy.  

 

Program Hosted Buyers dla kupców oferuje:

  • grafik umówionych spotkań biznesowych z dedykowanymi wystawcami
  • bezpłatny udział w wydarzeniach towarzyszących targom: Kongresie Ekspansywnych Eksporterów i Forum Marek Własnych 
  • bezpłatny udział w wieczornym spotkaniu networkingowym
  • zamieszczenie informacji o udziale w wydarzeniu w materiałach prasowych oraz postach publikowanych w social mediach Targów Marek Własnych
  • nocleg oraz posiłki na czas targowych dni
  • profesjonalną współpracę otwartą na realizację potrzeb i oczekiwań

 

Skontaktuj się z opiekunem programu Hosted Buyers

       Jakub Nogaj

  • Telefon: 518322541    
  • Mail: nogaj.jakub@targikielce.pl

 

Więcej o wydarzeniu na targikielce.pl/future-private-labels

Polecane aktualności
03 października 2023
Producenci wyrobów mięsnych i przedstawiciele handlu mogą dołączyć  do dyskusji przy Okrągłym Stole podczas Targów Marek Własnych w Kielcach.  To pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie branży mięsnej, które otworzy drzwi do nowych możliwości i cennych relacji biznesowych. Zaplanowane zostało na 15 listopada 2023 roku.
03 października 2023
Już można zgłaszać udział do najsmaczniejszego wydarzenia roku, które udowodni, że jakość ma smak, a ten smak jest najlepszy z możliwych! Konkurs Smak Jakości® jest okazją do pokazania, że tylko smaczne, zdrowe i produkowane z prawdziwą pasją wyroby zasługują na miano produktów jakościowych. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2023 roku, na terenie Targów Kielce, podczas Targów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS.
28 września 2023
Konkretne dane o rynku, ocena jakości, opakowania i etykiety, wyzwania związane z produkcją i sprzedażą marek własnych z udziałem przedstawicieli producentów i sieci handlowych - te tematy podejmą eksperci w czasie Forum Marek Własnych. Wydarzenie będzie trwało 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce, jednocześnie z Targami Marek Własnych. 
20 września 2023
Targi Marek Własnych będą prezentacją bardzo różnorodnych produktów z Polski i zagranicy. Wśród wystawców będzie aż 10 firm ze Słowacji. Z kupcami i przedstawicielami sieci handlowych spotkają 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
12 września 2023
15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci i kupcy z Polski i Europy nawiążą biznesowe relacje. Celem tych spotkań jest wprowadzenie nowego produktu na nowe rynki. Ofertę przedsiębiorcom przedstawi Novo-Pak, polski producent opakowań z tworzyw sztucznych.
12 września 2023
Będą to konkurs „Smak Jakości”, Okrągły Stół Branży Mięsnej i Handlu Nowoczesnego oraz wspólna strefa wystawiennicza. – Całe wydarzenie, które odbędzie się 15 i 16 listopada, stanowi świetną okazję do prezentacji oferty i nawiązania relacji biznesowych – mówi Marek Bielski, właściciel agencji Gemini Group, która jest partnerem Targów Marek Własnych.  
12 września 2023
50 procent konsumentów w Europie Centralnej deklaruje kupowanie w sklepach dyskontowych i wybieranie produktów marek własnych – wynika z raportu „State of Grocery in Central Europe 2023: The battle for the new shopper” przygotowanego przez McKinsey & Company.
30 sierpnia 2023
15 i 16 listopada w Targach Kielce to czas marek własnych oraz eksportu. Podczas prelekcji i dyskusji zostaną podjęte tematy, które pomogą planować działania firm obu branż. Warto już teraz kupić bilet i wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących Targom Marek Własnych.