novopka.jpg
Producent opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych NOVO-PAK z Karczewa zaprezentuje produkty podczas Targów Marek Własnych. /fot. novopak.com.pl/

Od produktów ekologicznych przez tworzywa sztuczne po… barszcz. Oto pierwsi wystawcy Targów Marek Własnych

10 lipca 2023
Różnorodna oferta zostanie zaprezentowana podczas Future Private Labels Expo, jedynego w Polsce wydarzenia poświęconego w 100 procentach markom własnym. Stoiska na 15 i 16 listopada w Targach Kielce przygotują m.in. polskie i niemieckie firmy. Wśród nich są producenci kosmetyków do samochodów, opakowań plastikowych, a także właściciel sieci supermarketów Bricomarché  oraz Intermarche.

Podczas Targów Marek Własnych w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkają się producenci, dystrybutorzy i przedstawiciele sieci handlowych z Polski oraz z zagranicy. Dla producentów, targi stanowią doskonałą okazję do zdobycia nowych klientów, natomiast dla sieci handlowych są okazją do poszukania nowości, do podzielenia się spostrzeżeniami i oczekiwaniami. 

Zaprezentowane zostaną produkty z różnych kategorii, głównie spożywczych, kosmetycznych, chemii gospodarczej oraz artykułów gospodarstwa domowego. Wśród pierwszych zarejestrowanych wystawców są polskie i niemieckie firmy.

Amtra z Sosnowca pokaże kosmetyki i akcesoria do samochodów. Bio Planet z Leszna w Wielkopolsce na stoisku zaprezentuje produkty ekologiczne, jak makaron i płatki. Bydgoski Maltex przygotowuje wyroby z tworzyw sztucznych z przeznaczeniem dla dzieci, ale i dla sektora AGD.

Novo-Pak z mazowieckiego Karczewa szykuje opakowania plastikowe na kosmetyki i artykuły spożywcze. Z kolei Żur Piskorek z małopolskich Kętów zaprezentuje żur, barszcz biały i czerwony.

Kolejnym wystawcą Targów Marek Własnych jest franczyzowa sieć supermarketów spożywczych Intermarché, działającą w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. W swoim portfolio posiada ponad 1200 produktów marki własnej. W ciągu kilku najbliższych lat na artykułach pod własnym brandem sieć zamierza przekroczyć 20% udziału w sprzedaży.

Stoiska z produktami przygotują także dwie niemieckie firmy. Nölken Hygiene Products przyjedzie z artykułami higieny, zaś PNZ – PRODUKTE pokaże ekologiczne farby.

Kolejne miejsca są zajmowane. Firmy, które chcą zostać wystawcą i zaprezentować ofertę kupcom z Polski i zagranicy mogą się rejestrować poprzez portalklienta.targikielce.pl

Z kolei rejestracja dla Kupców trwa w Strefie Kupieckiej 

Więcej o Targach Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS EXPO na targikielce.pl/future-private-labels

 

 

 

Polecane aktualności
03 października 2023
Producenci wyrobów mięsnych i przedstawiciele handlu mogą dołączyć  do dyskusji przy Okrągłym Stole podczas Targów Marek Własnych w Kielcach.  To pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie branży mięsnej, które otworzy drzwi do nowych możliwości i cennych relacji biznesowych. Zaplanowane zostało na 15 listopada 2023 roku.
03 października 2023
Już można zgłaszać udział do najsmaczniejszego wydarzenia roku, które udowodni, że jakość ma smak, a ten smak jest najlepszy z możliwych! Konkurs Smak Jakości® jest okazją do pokazania, że tylko smaczne, zdrowe i produkowane z prawdziwą pasją wyroby zasługują na miano produktów jakościowych. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2023 roku, na terenie Targów Kielce, podczas Targów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS.
28 września 2023
Konkretne dane o rynku, ocena jakości, opakowania i etykiety, wyzwania związane z produkcją i sprzedażą marek własnych z udziałem przedstawicieli producentów i sieci handlowych - te tematy podejmą eksperci w czasie Forum Marek Własnych. Wydarzenie będzie trwało 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce, jednocześnie z Targami Marek Własnych. 
20 września 2023
Targi Marek Własnych będą prezentacją bardzo różnorodnych produktów z Polski i zagranicy. Wśród wystawców będzie aż 10 firm ze Słowacji. Z kupcami i przedstawicielami sieci handlowych spotkają 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
12 września 2023
15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci i kupcy z Polski i Europy nawiążą biznesowe relacje. Celem tych spotkań jest wprowadzenie nowego produktu na nowe rynki. Ofertę przedsiębiorcom przedstawi Novo-Pak, polski producent opakowań z tworzyw sztucznych.
12 września 2023
Będą to konkurs „Smak Jakości”, Okrągły Stół Branży Mięsnej i Handlu Nowoczesnego oraz wspólna strefa wystawiennicza. – Całe wydarzenie, które odbędzie się 15 i 16 listopada, stanowi świetną okazję do prezentacji oferty i nawiązania relacji biznesowych – mówi Marek Bielski, właściciel agencji Gemini Group, która jest partnerem Targów Marek Własnych.  
12 września 2023
50 procent konsumentów w Europie Centralnej deklaruje kupowanie w sklepach dyskontowych i wybieranie produktów marek własnych – wynika z raportu „State of Grocery in Central Europe 2023: The battle for the new shopper” przygotowanego przez McKinsey & Company.
30 sierpnia 2023
15 i 16 listopada w Targach Kielce to czas marek własnych oraz eksportu. Podczas prelekcji i dyskusji zostaną podjęte tematy, które pomogą planować działania firm obu branż. Warto już teraz kupić bilet i wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących Targom Marek Własnych.