group-gb4c85d633-1920.jpg
W Forum Marek Własnych mogą wziąć udział nie tylko wystawcy i zwiedzający targi Future Private Labels Expo, ale i także wszyscy zainteresowani branżą. /fot. pixabay.com/

Są pierwsze tematy Forum Marek Własnych w czasie Future Private Labels Expo. Dyskusje zapowiadają się bardzo konstruktywnie

06 lipca 2023
Wyzwania biznesu i rola marek własnych, innowacje i kreowanie nowej oferty… Te i wiele innych ważnych dla branży problemów podejmą uczestnicy Forum Marek Własnych w czasie listopadowego wydarzenia w Targach Kielce.

Future Private Labels Expo w całości poświęcone są markom własnym. W czasie targów spotkają się producenci, dystrybutorzy i przedstawiciele sieci handlowych z Polski oraz z zagranicy. Tematy biznesowych rozmów będą toczyć się wokół produktów z różnych kategorii, głównie spożywczych, kosmetycznych, chemii gospodarczej oraz artykułów gospodarstwa domowego.


Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w Kongresie Ekspansywnych Eksporterów oraz Forum Marek Własnych, które organizuje partner wydarzenia, firma Ewa- Bis. W dniach 15-16 listopada 2023 roku zostaną przeprowadzone prelekcje i debaty służące rozwojowi branży i poruszające kluczowe dla niej zagadnienia. Znane już są pierwsze tematy Forum Marek Własnych. Specjaliści podejmą się dyskusji o dzisiejszej sytuacji marki własnej w handlu, jej roli w biznesie oraz przyszłości.


Oto pierwsze tematy paneli dyskusyjnych w ramach Forum Marek Własnych:

  • „Marka własna na polskim i europejskim rynku handlu detalicznego”
  • „Innowacyjne marki własnej. Udział producenta i detalisty w kreowaniu nowej oferty”
  • „Wyzwania biznesu w obecnych czasach. Rola marki własnej” – z galą wieczorną
  • „Czy private labels są zagrożeniem dla tradycyjnych brandów?”
  • „Marki własne sieci handlowych – w jakim kierunku będą się rozwijały”

 

Organizatorzy pracują nad przygotowaniem kolejnych paneli. Z pewnością dyskusje przyniosą konstruktywne wnioski. 

Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w Forum Marek Własnych wkrótce ruszy rejestracja. Cały czas do udziału w Targach Marek Własnych mogą zgłaszać się sieci handlowe - rejestracja trwa w  Strefie Kupieckiej 

 

Targi Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS EXPO w Targach Kielce odbędą się w dniach 15-16 listopada. Partnerem wydarzenia jest firma Ewa-Bis, jeden z dwudziestu największych eksporterów w Polsce. Więcej na targikielce.pl/future-private-labels

/MŚ/

Polecane aktualności
03 października 2023
Producenci wyrobów mięsnych i przedstawiciele handlu mogą dołączyć  do dyskusji przy Okrągłym Stole podczas Targów Marek Własnych w Kielcach.  To pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie branży mięsnej, które otworzy drzwi do nowych możliwości i cennych relacji biznesowych. Zaplanowane zostało na 15 listopada 2023 roku.
03 października 2023
Już można zgłaszać udział do najsmaczniejszego wydarzenia roku, które udowodni, że jakość ma smak, a ten smak jest najlepszy z możliwych! Konkurs Smak Jakości® jest okazją do pokazania, że tylko smaczne, zdrowe i produkowane z prawdziwą pasją wyroby zasługują na miano produktów jakościowych. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2023 roku, na terenie Targów Kielce, podczas Targów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS.
28 września 2023
Konkretne dane o rynku, ocena jakości, opakowania i etykiety, wyzwania związane z produkcją i sprzedażą marek własnych z udziałem przedstawicieli producentów i sieci handlowych - te tematy podejmą eksperci w czasie Forum Marek Własnych. Wydarzenie będzie trwało 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce, jednocześnie z Targami Marek Własnych. 
20 września 2023
Targi Marek Własnych będą prezentacją bardzo różnorodnych produktów z Polski i zagranicy. Wśród wystawców będzie aż 10 firm ze Słowacji. Z kupcami i przedstawicielami sieci handlowych spotkają 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
12 września 2023
15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci i kupcy z Polski i Europy nawiążą biznesowe relacje. Celem tych spotkań jest wprowadzenie nowego produktu na nowe rynki. Ofertę przedsiębiorcom przedstawi Novo-Pak, polski producent opakowań z tworzyw sztucznych.
12 września 2023
Będą to konkurs „Smak Jakości”, Okrągły Stół Branży Mięsnej i Handlu Nowoczesnego oraz wspólna strefa wystawiennicza. – Całe wydarzenie, które odbędzie się 15 i 16 listopada, stanowi świetną okazję do prezentacji oferty i nawiązania relacji biznesowych – mówi Marek Bielski, właściciel agencji Gemini Group, która jest partnerem Targów Marek Własnych.  
12 września 2023
50 procent konsumentów w Europie Centralnej deklaruje kupowanie w sklepach dyskontowych i wybieranie produktów marek własnych – wynika z raportu „State of Grocery in Central Europe 2023: The battle for the new shopper” przygotowanego przez McKinsey & Company.
30 sierpnia 2023
15 i 16 listopada w Targach Kielce to czas marek własnych oraz eksportu. Podczas prelekcji i dyskusji zostaną podjęte tematy, które pomogą planować działania firm obu branż. Warto już teraz kupić bilet i wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących Targom Marek Własnych.