Aleksander-Klembokowski.jpeg
Aleksander Kłembokowski prelegentem targów DachForum.

Jak powinien wyglądać odpowiedni projekt konstrukcyjny? Odpowiedź na DachForum!

06 grudnia 2021
Opracowanie dobrego projektu konstrukcyjnego wymaga odpowiedniej współpracy na linii projektant – wykonawca. O tym, jakie elementy powinien zawierać taki projekt, dowiemy się podczas prelekcji zaplanowanej w ramach Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum.

„Współpraca na linii projektant – wykonawca. Czyli czego powinno oczekiwać się od dobrego projektu konstrukcyjnego”, to kolejny z tematów, który pojawi się w programie targów DachForum. Spotkanie poprowadzi mgr inż. Aleksander Kłembokowski - projektant konstrukcji w specjalności konstrukcji drewnianych,  absolwent Politechniki Lubelskiej wydziału Budownictwa i Architektury. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji drewnianych, domów szkieletowych oraz konstrukcji dachów. Autor artykułów o tematyce konstrukcji drewnianych, uczestnik targów i konferencji branżowych. Aktywny członek Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, członek Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, uprawniony projektant w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, założyciel oraz główny projektant biura projektowego OLSEN Aleksander Kłembokowski.

Zapraszamy od 5 do 6 marca 2022 roku na pierwszą edycję Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum do Targów Kielce!


(MCh)

Polecane aktualności
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.