logo-nowe-TAX.png

Innowacyjne rozwiązania od Tax Safe dostępne podczas MKBR

09 października 2023
TAX SAFE to ogólnopolska sieć biur rachunkowych, która cechuje się innowacyjnością obsługi klienta w zakresie usług księgowych oraz doradztwa podatkowego i prawnego. Od 1997 roku posiada Licencję Ministra Finansów. Świadczy usługi księgowe dla firm z zakresu KPiR, ryczałt oraz spółki prawa handlowego. Prowadzi księgowość nie tylko w języku polskim, ale również angielskim, niemieckim, ukraińskim i rosyjskim.

TAX SAFE posiada specjalną mobilną aplikację internetową, dzięki której klient jest w stałym kontakcie z biurem, odczytuje wyniki finansowe, jak również może przesyłać dokumenty przez specjalny port transferowy wraz z automatycznym rozczytywaniem dokumentów przez OCR, który jest w pełni bezpieczny i szyfrowany kodami SSL. Aplikacja ułatwia obsłużenie praktycznie każdego klienta na świecie, gdyż nie musi on osobiście przychodzić do biura. Korzyści ze stosowania aplikacji odczuwają również klienci lokalni, którzy nie zawsze mają czas na dostarczanie dokumentów na czas, mogą je przesłać przez aplikacje na komputerze lub telefonie. Dodatkowo aplikacja pozwala na śledzenie wyników firmy oraz generowanie przelewów zbiorczych. Jako biuro rachunkowe zatrudniające Doradcę Podatkowego świadczy usługi doradztwa podatkowego poprzez Centrum Optymalizacji Podatkowej.

Optymalizacja podatkowa obejmuje strategie, takie jak:

 • Planowanie podatkowe przedsiębiorstw
 • Optymalizacja podatkowa dla osób fizycznych
 • Przesunięcie dochodów i aktywów
 • Planowanie podatkowe związane z inwestycjami
 • Monitorowanie zmian w prawie podatkowym
 • Poszukiwanie osób, które chcą otworzyć własne biura rachunkowe lub posiadają już lokalne biura i chcą rozwijać się poprzez dostęp do najnowszych technologii, jak również otrzymywać dodatkowych klientów do księgowości
 • Szkolenia stacjonarne i online
 • Infolinia do księgowych w ramach pakietu
 • Pełne wsparcie informatyczne
 • Elektroniczne archiwum dokumentów
 • Platforma Szkoleniowa
 • Interpretacje podatkowe
 • Wzory umów księgowych
 • Panel do przekazywania klientów
 • Programy do rozliczenia PIT
 • Bezpłatny dostęp do Gofin.pl

Pełną ofertę możliwości zaprezentuje już 26 i 27 października podczas MKBR w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
27 października 2023
Program drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biura Rachunkowego obfituje w spotkania poświęcone zarówno zagadnieniom księgowo-rachunkowym, jak również tematom związanym z rozwojem pracowników. Nie brakuje konkretnych przykładów wprowadzania krajowego systemu e-faktur.
27 października 2023
W Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Obok prelekcji i wykładów, ważną rolę podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odgrywały warsztaty.
26 października 2023
O automatyzacji procesów w biurze rachunkowym, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w księgowości, przyszłości kadr i płac, przełomowych zmianach podatkowo-prawnych, Krajowym Systemie e-Faktur oraz ubezpieczeniach i szkoleniach kadry pracowniczej dyskutowano podczas warsztatów tematycznych pierwszego dnia Kongresu MKBR.
26 października 2023
– Może brzmieć jak science fiction, ale to już się dzieje – podsumował panele dyskusyjne Adam Niewiedzioł ekspert z SaldeoSMART. Ośmiu cenionych specjalistów z branży dyskutowało o sposobach radzenia z kryzysem w firmie oraz o wdrażaniu nowoczesnych technologii podczas Kongresu Biur Rachunkowych.
26 października 2023
Tak stwierdzili prelegenci panelu rozpoczynającego IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce. – Strzeże przedsiębiorców przez popełnieniem błędów – zaznaczył dr hab. Stanisław Hońko, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
26 października 2023
Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Jak być na bieżąco z ciągłymi zmianami przepisów prawa? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości przez dwa dni poruszą eksperci podczas tegorocznej edycji MKBR.
24 października 2023
Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu MKBR będzie uroczysty bankiet w Hotelu Binkowski. Oprócz kuluarowych rozmów, wymiany zdań i podsumowania tego, co działo się w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadbaliśmy również o artystyczne aspekty spotkania branży rachunkowo-księgowej.
17 października 2023
W gronie Partnerów Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponownie znalazła się Soneta, producent enova365, jednego z najczęściej wybieranych programów dla biur rachunkowych.