1a.-Logo-h-LTCA.png

Grupa LTCA przeprowadzi warsztaty, konkurs i zaprezentuje swoje możliwości

21 czerwca 2023
Szeroka oferta usług, w tym największa platforma szkoleniowa w Polsce - Akademia LTCA, Kancelaria LTCA i LTCA Legal, czeka na uczestników Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który odbędzie się 26-27 października 2023 w Targach Kielce.

Akademia LTCA to platforma szkoleń stacjonarnych i szkoleń online oraz webinariów. Od wielu lat dostarcza praktyczną wiedzę, oferując szkolenia w zakresie podatków, prawa, rachunkowości, finansów, kadr i płac. Głównym założeniem wszystkich projektów jest profesjonalne podejście do klienta oraz nacisk na praktyczną przydatność oferowanych usług szkoleniowych. Eksperci dbają o to, by szkolenia dostarczały aktualną wiedzę i zawierały część praktyczną.

Kancelaria LTCA specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie prawnym i podatkowym na rzecz podmiotów prawa gospodarczego.  Świadczy usługi zarówno dla spółek polskich, jak i zagranicznych, w tym grup kapitałowych oraz podmiotów notowanych na GPW i NewConnect. Pracownicy kancelarii oferują indywidualne podejście do każdego Klienta z uwzględnieniem jego interesów, specyfiki prowadzonej działalności oraz bezpieczeństwa prawnego i podatkowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradców podatkowych, adwokatów, radców prawnych oraz ekspertów z zakresu podatków i prawa, firma świadczy usługi o najwyższym stopniu profesjonalizmu i dostarcza klientom szybkich, kompleksowych i skutecznych rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

LTCA Legal jest kancelarią prawną zajmującą się wyspecjalizowanym doradztwem prawnym na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w doradztwie w zakresie budownictwa i infrastruktury, rozwiązywania sporów i prowadzenia postępowań, doradztwie kontraktowym i gospodarczym oraz w zakresie prawa nieruchomości.

(ŁK)

Polecane aktualności
02 października 2023
Działająca od 1984 roku firma Negometal dostarcza szereg usług podatkowych związanych ze zwrotem VAT z faktur i paragonów (VAT-REF) w 27 krajach Unii Europejskiej oraz odzyskiwaniem akcyzy od paliwa w 8 krajach z możliwością wypłaty w ciągu 10 dni. Swoją ofertę zaprezentują podczas IV Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
29 września 2023
Wielofunkcyjny system dla firm odpowiada na potrzeby przedsiębiorców, automatyzuje pracę integrując się z programami księgowymi, przyspiesza zarządzanie dokumentacją, obieg dokumentów oraz procesy związane z zarządzaniem pracą w biurze. Wspiera komunikację z kontrahentami i przepływ informacji pomiędzy pracownikami. SaldeoSMART to rozwiązanie dostępne przez przeglądarkę internetową oraz wygodną aplikację mobilną.
20 września 2023
Działające od 2015 roku Stowarzyszenie powstało, jako oddolna, ogólnopolska inicjatywa, będąca odpowiedzią na częste problemy polskich przedsiębiorców. Należą do nich niejasności związane z interpretacją przepisów podatkowych i nieustanne zmiany w prawie. Ten problem dotyczy szczególnie księgowych, którzy w swoim życiu zawodowym muszą codziennie podejmować decyzje, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie tysięcy polskich firm.
18 września 2023
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przede wszystkim merytoryczne spotkania i panele dyskusyjne dla księgowych i pracowników biur rachunkowych. Ale to nie wszystko. Uczestnictwo w październikowym kongresie to również możliwość uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie z licznymi atrakcjami.
14 września 2023
SKWP to najstarsza i największa polska organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Od 1907 roku Stowarzyszenie dokłada starań, by jego członkowie odznaczali się najwyższej jakości kompetencjami i postępowali zgodnie ze standardami etyki.
11 września 2023
PodatkiPodatki.pl to intuicyjny i bardzo funkcjonalny system przeznaczony dla Biur Rachunkowych oraz klientów Biur. Informuję przy pomocy SMS oraz e-mail o rozliczonych podatkach, pilnuje terminów rozliczeń i pokazuje pełny obraz rozliczeń klientów w podziale na miesiące i lata.
07 września 2023
Centrum Technologii Informatycznej to firma, która od 2003 roku dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla biur rachunkowych i księgowości. Jako autoryzowany i doświadczony Partner firmy Comarch, oferuje kompleksowe wdrożenia systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, które zapewniają efektywne zarządzanie finansami, kadrami, magazynem i sprzedażą. Z pełną ofertą można będzie zapoznać się już 26-27 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
31 sierpnia 2023
Celem firmy jest dostarczanie przedsiębiorcom wsparcia i wartości dodanej do prowadzonego biznesu i jego rozwoju z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii usprawniających naszą pracę, naszych współpracowników oraz klientów. KM Advisory jest firmą consultingową, której trzon stanowią doświadczeni eksperci z zakresu audytu, finansów i rachunkowości.