1a.-Logo-h-LTCA.png

Grupa LTCA przeprowadzi warsztaty, konkurs i zaprezentuje swoje możliwości

21 czerwca 2023
Szeroka oferta usług, w tym największa platforma szkoleniowa w Polsce - Akademia LTCA, Kancelaria LTCA i LTCA Legal, czeka na uczestników Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który odbędzie się 26-27 października 2023 w Targach Kielce.

Akademia LTCA to platforma szkoleń stacjonarnych i szkoleń online oraz webinariów. Od wielu lat dostarcza praktyczną wiedzę, oferując szkolenia w zakresie podatków, prawa, rachunkowości, finansów, kadr i płac. Głównym założeniem wszystkich projektów jest profesjonalne podejście do klienta oraz nacisk na praktyczną przydatność oferowanych usług szkoleniowych. Eksperci dbają o to, by szkolenia dostarczały aktualną wiedzę i zawierały część praktyczną.

Kancelaria LTCA specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie prawnym i podatkowym na rzecz podmiotów prawa gospodarczego.  Świadczy usługi zarówno dla spółek polskich, jak i zagranicznych, w tym grup kapitałowych oraz podmiotów notowanych na GPW i NewConnect. Pracownicy kancelarii oferują indywidualne podejście do każdego Klienta z uwzględnieniem jego interesów, specyfiki prowadzonej działalności oraz bezpieczeństwa prawnego i podatkowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradców podatkowych, adwokatów, radców prawnych oraz ekspertów z zakresu podatków i prawa, firma świadczy usługi o najwyższym stopniu profesjonalizmu i dostarcza klientom szybkich, kompleksowych i skutecznych rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

LTCA Legal jest kancelarią prawną zajmującą się wyspecjalizowanym doradztwem prawnym na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w doradztwie w zakresie budownictwa i infrastruktury, rozwiązywania sporów i prowadzenia postępowań, doradztwie kontraktowym i gospodarczym oraz w zakresie prawa nieruchomości.

(ŁK)

Polecane aktualności
27 października 2023
Program drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biura Rachunkowego obfituje w spotkania poświęcone zarówno zagadnieniom księgowo-rachunkowym, jak również tematom związanym z rozwojem pracowników. Nie brakuje konkretnych przykładów wprowadzania krajowego systemu e-faktur.
27 października 2023
W Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Obok prelekcji i wykładów, ważną rolę podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odgrywały warsztaty.
26 października 2023
O automatyzacji procesów w biurze rachunkowym, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w księgowości, przyszłości kadr i płac, przełomowych zmianach podatkowo-prawnych, Krajowym Systemie e-Faktur oraz ubezpieczeniach i szkoleniach kadry pracowniczej dyskutowano podczas warsztatów tematycznych pierwszego dnia Kongresu MKBR.
26 października 2023
– Może brzmieć jak science fiction, ale to już się dzieje – podsumował panele dyskusyjne Adam Niewiedzioł ekspert z SaldeoSMART. Ośmiu cenionych specjalistów z branży dyskutowało o sposobach radzenia z kryzysem w firmie oraz o wdrażaniu nowoczesnych technologii podczas Kongresu Biur Rachunkowych.
26 października 2023
Tak stwierdzili prelegenci panelu rozpoczynającego IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce. – Strzeże przedsiębiorców przez popełnieniem błędów – zaznaczył dr hab. Stanisław Hońko, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
26 października 2023
Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Jak być na bieżąco z ciągłymi zmianami przepisów prawa? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości przez dwa dni poruszą eksperci podczas tegorocznej edycji MKBR.
24 października 2023
Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu MKBR będzie uroczysty bankiet w Hotelu Binkowski. Oprócz kuluarowych rozmów, wymiany zdań i podsumowania tego, co działo się w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadbaliśmy również o artystyczne aspekty spotkania branży rachunkowo-księgowej.
17 października 2023
W gronie Partnerów Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponownie znalazła się Soneta, producent enova365, jednego z najczęściej wybieranych programów dla biur rachunkowych.