7feb28b84912402555ab30f411ed6f74.png

GÓR-STAL Z NOWOŚCIAMI NA TARGACH AGROTECH

23 września 2021
Gór-Stal to kolejny wystawca Targów Kielce, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Firma rozszerzyła asortyment produktów o płyty warstwowe z rdzeniem ze skalnej wełny mineralnej, dzięki której uzyskasz najwyższą odporność ogniową. Płyta dodatkowo jest kompatybilna z zamkiem i profilem płyty warstwowej GS insPIRe z rdzeniem poliuretanowym typu PIR.

Płyta warstwowa zbudowana jest z:

  • dwóch okładzin z blachy stalowej obustronnie ocynkowanej wg EN 10346 z organicznym lakierem poliestrowym o grubości powłoki 25 μm
  • rdzenia wykonanego z mineralnej wełny skalnej o klasie reakcji na ogień A1.
  • podwójnego zamku łączącego, który gwarantuje wysokie właściwości szczelności ogniowej

 

Płyty warstwowe GS MW z rdzeniem z wełny mineralnej są materiałem niepalnym i znajdują zastosowanie w miejscach wymagających najwyższej ochrony przeciwpożarowej. Bardzo dobre parametry akustyczne sprawią, że budynek wykonany z tego typu  płyt będzie odpowiednio wygłuszony i komfortowy. Płyty warstwowe są bardzo łatwe i szybkie w montażu, a dzięki zastosowaniu kompatybilnych zamków można je łączyć z płytami GS insPIRe.

 

Nowoczesne płyty z rdzeniem z wełny to:

  • GS MW S - z mocowaniem widocznym
  • GS MW U - z mocowaniem ukrytym
  • GS MW CH - z mocowaniem widocznym
Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.