collage-21.jpg
Magda Urbaniak - magda.tractormania, Sebastian Staniewski "FitFarmer" oraz Tomasz Klimkowski "swietokrzyskirolnik" spotkają się ze zwiedzającymi podczas targów Agrotech w Kielcach.

Fit Farmer, Magda.tractormania oraz swietokrzyskirolnik na targach Agrotech

17 marca 2023
Targi Agrotech to także atrakcje dla rolników. W sobotę o 11.30 rozpocznie się spotkanie z popularnymi w mediach – Magdą Urbaniak, znaną jako magda.tractormania, Sebastianem Staniewskim FitFarmerem, który jest rolnikiem i zawodnikiem MMA, oraz Tomaszem Klimkowskim, znanym z udziału w show telewizyjnej Jedynki. Wydarzenie odbędzie się w kapsule E3 w hali E.

Targi Agrotech od kilku edycji są nie tylko miejscem prezentacji technologii i transferu wiedzy, ale i spotkań z popularnymi i znanymi z mediów rolnikami. W sobotę, 18 marca, o godzinie 11.30 w kapsule E3 w hali E zwiedzający będą mogli porozmawiać z dwoma wyjątkowymi gospodarzami.

 

Magda Urbaniak  w Targach  Kielce 

Magda to miastowa z pasją do rolnictwa. Od 2016 roku tworzy pod szyldem Tractormania, radośnie zgłębia wiedzę dotyczącą maszyn rolniczych i burzy stereotypy na temat polskiej wsi. Stara się w przystępny sposób edukować w temacie rolnictwa, budować mosty pomiędzy ludźmi z miasta, wsi i miasteczek, nie szczędząc przy tym poczucia humoru. Organizatorka pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla rolnictwa Agrocon, założycielka agencji MaxTractor, wielbicielka swojego psa rasy bardzo mieszanej, Gustawa.

 

Sebastian Staniewski "FitFarmer" przyjedzie na Agrotech 2023

Sebastian Staniewski to rolnik znany w sieci jako FitFarmer. Prowadzi gospodarstwo rolne z hodowlą bydła i trenuje MMA. Jego profil na Instagramie obserwuje prawie 25 tysięcy osób, a kanał w portalu YouTube ma 59,5 tysiąca subskrybentów. Zobacz na kanale YT, jak łączy pracę w gospodarstwie i treningi.  

 

Tomasz Klimkowski "swietokrzyskirolnik" w Targach Kielce 

Gościem spotkania drugiego dnia Agrotechu  będzie także znany z udziału w telewizyjnym show „Jedynki” Tomasz Klimkowski, w sieci popularny jako swietokrzyskirolnik. Ma już 61 tysięcy obserwujących na Instagramie oraz 9362 obserwujących i ponad 43 tysiące polubień w portalu TikTok.

Panowie opowiedzą o prowadzeniu gospodarstwa i działalności w sieci. Zdradzą, jak powstają ich filmy. Odpowiedzą też na pytania publiczności.  Nie braknie opinii o samych targach rolniczych.  - Każdy chłopiec na wsi, gdy jest mały bawi się traktorem, a z czasem te zabawki zmienia na coraz większe, aż już jako dorosły facet - rolnik przyjeżdża na targi oglądać te maszyny. One bardzo nas fascynują – mówi Tomasz Klimkowski. - Zapraszam wszystkich rolników i rolniczki na targi Agrotech.  

„Swietokrzyskirolnik”   zapowiedział, że obecny będzie we wszystkie dni targów Agrotech – od 17 do 19 marca. W niedzielę pojawi się także na stoisku Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Od godziny 10 będzie wspierał KRUS w promocji bezpiecznego ubioru dla rolnika – forma prezentacji na pewno zaskoczy.

 

Targi w Kielcach przyciągają

Agrotech odwiedzają także kolejne gwiazdy branży agro. Spotkać można Rolnika NIEprofesjonalnego, w sobotę będzie na stoisku firmy Swimer (B – 21). Tu także w niedzielę będą Weronika i Marlena Załoga. Popularne rolniczki były już w piątek, zwiedzać wystawę będą też w sobotę. Tego dnia zwiedzający wystawę rolniczą mogą porozmawiać też z Anną i Grzegorzem Bardowskimi, znanymi z show "Rolnik szuka żony". Będą na stoisku  firmy GodenKorrel (H - 26).

Zapraszamy na Agrotech w dni 17 – 19 marca do Targów Kielce. Bilety na  targikielce.pl/agrotech

 

 

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.