collage-21.jpg
Magda Urbaniak - magda.tractormania, Sebastian Staniewski "FitFarmer" oraz Tomasz Klimkowski "swietokrzyskirolnik" spotkają się ze zwiedzającymi podczas targów Agrotech w Kielcach.

Fit Farmer, Magda.tractormania oraz swietokrzyskirolnik na targach Agrotech

17 marca 2023
Targi Agrotech to także atrakcje dla rolników. W sobotę o 11.30 rozpocznie się spotkanie z popularnymi w mediach – Magdą Urbaniak, znaną jako magda.tractormania, Sebastianem Staniewskim FitFarmerem, który jest rolnikiem i zawodnikiem MMA, oraz Tomaszem Klimkowskim, znanym z udziału w show telewizyjnej Jedynki. Wydarzenie odbędzie się w kapsule E3 w hali E.

Targi Agrotech od kilku edycji są nie tylko miejscem prezentacji technologii i transferu wiedzy, ale i spotkań z popularnymi i znanymi z mediów rolnikami. W sobotę, 18 marca, o godzinie 11.30 w kapsule E3 w hali E zwiedzający będą mogli porozmawiać z dwoma wyjątkowymi gospodarzami.

 

Magda Urbaniak  w Targach  Kielce 

Magda to miastowa z pasją do rolnictwa. Od 2016 roku tworzy pod szyldem Tractormania, radośnie zgłębia wiedzę dotyczącą maszyn rolniczych i burzy stereotypy na temat polskiej wsi. Stara się w przystępny sposób edukować w temacie rolnictwa, budować mosty pomiędzy ludźmi z miasta, wsi i miasteczek, nie szczędząc przy tym poczucia humoru. Organizatorka pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla rolnictwa Agrocon, założycielka agencji MaxTractor, wielbicielka swojego psa rasy bardzo mieszanej, Gustawa.

 

Sebastian Staniewski "FitFarmer" przyjedzie na Agrotech 2023

Sebastian Staniewski to rolnik znany w sieci jako FitFarmer. Prowadzi gospodarstwo rolne z hodowlą bydła i trenuje MMA. Jego profil na Instagramie obserwuje prawie 25 tysięcy osób, a kanał w portalu YouTube ma 59,5 tysiąca subskrybentów. Zobacz na kanale YT, jak łączy pracę w gospodarstwie i treningi.  

 

Tomasz Klimkowski "swietokrzyskirolnik" w Targach Kielce 

Gościem spotkania drugiego dnia Agrotechu  będzie także znany z udziału w telewizyjnym show „Jedynki” Tomasz Klimkowski, w sieci popularny jako swietokrzyskirolnik. Ma już 61 tysięcy obserwujących na Instagramie oraz 9362 obserwujących i ponad 43 tysiące polubień w portalu TikTok.

Panowie opowiedzą o prowadzeniu gospodarstwa i działalności w sieci. Zdradzą, jak powstają ich filmy. Odpowiedzą też na pytania publiczności.  Nie braknie opinii o samych targach rolniczych.  - Każdy chłopiec na wsi, gdy jest mały bawi się traktorem, a z czasem te zabawki zmienia na coraz większe, aż już jako dorosły facet - rolnik przyjeżdża na targi oglądać te maszyny. One bardzo nas fascynują – mówi Tomasz Klimkowski. - Zapraszam wszystkich rolników i rolniczki na targi Agrotech.  

„Swietokrzyskirolnik”   zapowiedział, że obecny będzie we wszystkie dni targów Agrotech – od 17 do 19 marca. W niedzielę pojawi się także na stoisku Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Od godziny 10 będzie wspierał KRUS w promocji bezpiecznego ubioru dla rolnika – forma prezentacji na pewno zaskoczy.

 

Targi w Kielcach przyciągają

Agrotech odwiedzają także kolejne gwiazdy branży agro. Spotkać można Rolnika NIEprofesjonalnego, w sobotę będzie na stoisku firmy Swimer (B – 21). Tu także w niedzielę będą Weronika i Marlena Załoga. Popularne rolniczki były już w piątek, zwiedzać wystawę będą też w sobotę. Tego dnia zwiedzający wystawę rolniczą mogą porozmawiać też z Anną i Grzegorzem Bardowskimi, znanymi z show "Rolnik szuka żony". Będą na stoisku  firmy GodenKorrel (H - 26).

Zapraszamy na Agrotech w dni 17 – 19 marca do Targów Kielce. Bilety na  targikielce.pl/agrotech

 

 

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.