Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

targi rolnicze agrotech w kielcach Jeśli maszyny rolnicze to tylko na Agrotechu!

Największe w Polsce Targi Techniki Rolniczej wracają do swojej tradycyjnej daty.  Już od 18 marca, po raz 27 producenci najlepszych maszyn rolniczych  zaprezentują się w Targach Kielce. Co roku kielecki ośrodek wystawienniczy odwiedza tysiące zwiedzających z całej Polski.

Agrotech to najbardziej lubiane targi polskich gospodarzy. W halach wystawienniczych zobaczyć można gamę produktów, niezbędnych do pracy na roli. Krajowi i zagraniczni liderzy branży prezentują najnowszy sprzęt - od bron talerzowych, przez rozrzutniki obornika i przyczepy rolnicze, aż po ciągniki. Dopełnieniem oferty są także dystrybutorzy części do maszyn rolniczych, a także serwisanci sprzętu.

    • Rolnicy chętnie przyjeżdżają na targi Agrotech, ponieważ to wydarzenie kompleksowe. Patrzymy na pracę rolników w sposób holistyczny, proponując rozwiązania zarówno dla małych jak i dużych gospodarstw – podkreśla dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.

ciągniki rolnicze na targach agrotech Największe targi w halach wystawienniczych

Marcowy Agrotech przyzwyczaił nas do swojej ogromnej powierzchni. Wydarzenie, jest nie tylko największą wystawą sprzętu rolniczego, ale także największym wydarzeniem organizowanym w  halach w Polsce.  W rekordowej edycji z 2019 wzięło udział 750 firm z 25 państw, a cała ekspozycja zajęła powierzchnię 66 tysięcy metrów kwadratowych. – Trudno będzie nam powtórzyć wynik sprzed pandemii Covid-19, ale możemy z całą pewnością powiedzieć: najlepsi będą z nami! – zapowiada dyrektor projektu targów Agrotech, Grzegorz Figarski.

Rolnictwo w nowoczesnym wydaniu

Rolnictwo to jeden z najważniejszych sektorów gospodarki, który wciąż się zmienia. Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na żywność, a ekologiczne rozwiązania mają bardzo znaczący wpływ na funkcjonowanie wielu gospodarstw. Cyfrowe rozwiązania i technologiczne nowinki mają zadanie usprawnić pracę rolników, a jednocześnie wpłynąć pozytywnie na naszą planetę. Rolnicy chętnie wykorzystują nowe technologie - Zautomatyzowane systemy sterowania, ukierunkowanie, nawożenie oparte na  ścisłych danych, a także czujniki analizy gleby -  to wszystko rozwija się na naszych oczach.  Na targi Agrotech zapraszamy przedstawicieli firm, zajmujących się rolnictwem 4.0 – podkreśla Grzegorz Figarski.

maszyny rolnicze na targach agrotech w kielcach Powiększ swój park maszynowy razem z Agrotechem

W halach Targów Kielce będzie można spotkać przedstawicieli największych marek i dilerów nowoczesnego sprzętu rolniczego. Nie zabraknie ciągników, kombajnów, maszyn do nawożenia czy oprysku.

Agrotech to doskonała okazja do powiększenia swojego parku maszynowego. Oprócz ciągników nie brakuje tu także maszyn pielęgnacji i ochrony roślin. Gamę produktów zaprezentują nie tylko producenci rozdrabniaczy i opryskiwaczy, ale także firmy zajmujące się wytarzaniem mieszanek oraz granulatów. Właściciele gospodarstw będą mieli także okazję do zapoznania się z nowymi maszynami służącymi do siewu i sadzenia.

XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej potrwają od 18 do 20 marca 2022 roku.