firmotron-granatowa-grafika.jpg

Firmotron – bądź lepszy i szybszy od konkurencji!

08 maja 2023
Firmotron to innowacyjne i unikalne narzędzie wspomagające pracę biur rachunkowych. To program, dzięki któremu dziesiątki klientów zaoszczędziły godziny, a nawet dni, które spędzali na rozliczaniu własnych klientów i wystawianiu im comiesięcznych faktur.

Korzyści jakie daje system właścicielom i pracownikom biur rachunkowych:

 • automatyczne generowanie umów z kontrahentami
 • automatyczne wystawianie faktur sprzedażowych na podstawie zarówno rozliczeń ryczałtowych, jak i uzależnionych od ilości świadczonych usług
 • automatyczna windykacja należności wg własnych wzorów ponagleń
 • automatyczne rozliczanie płatności na podstawie wyciągów bankowych
 • szybki dostęp do panelu sprzedażowego klienta
 • CRM dla biur rachunkowych automatyzujący cykliczne procesy obsługi klienta
 • wbudowany komunikator firmowy, umożliwiający również kontakt z klientem - w tym videorozmowy
 • możliwość pracy zdalnej z każdego miejsca na świecie

Korzyści jakie daje system Twoim klientom:

 • szybkie i sprawne kontaktowanie się z Twoim biurem
 • powiadomienia otrzymywane z programu od Twojego biura (tzw. „push”) dotyczące m.in. ZUS, wartości podatku do zapłaty
 • możliwość wystawiania każdego rodzajów faktur, także faktur cyklicznych
 • eksport danych sprzedażowych
 • OCR dokumentów kosztowych
 • możliwość prowadzenia kasy

Mamy sposób na usprawnienie pracy właśnie w Twoim biurze rachunkowym. Zastanów się:

 • Ile czasu zajmuje Ci comiesięczne rozliczanie klientów i wystawienie im faktur?
 • Ile jest sytuacji, w których klient zalega z płatnościami i pracownicy poza bieżącą pracą muszą dodatkowo windykować dłużników?
 • Jak często zdarza Ci się przeoczyć istotne w Twojej branży terminy?
 • Co zrobić, aby klienci dostarczali dokumenty we właściwym czasie?
 • W jaki sposób zapanować nad prawidłową, cykliczną obsługą procesów księgowo- kadrowych w zespole?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w systemie Firmotron. Z chęcią pokażemy Ci w jaki sposób rozwiązać te i inne problemy, z którymi się borykasz.

ODZWIEDŹ STOISKO FIRMOTRON PODCZAS MKBR – DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT PROPONOWANEGO ROZWIĄZANIA. PRZY OKAZJI WYPIJESZ PYSZNĄ KAWĘ W ŚWIETNYM TOWARZYSTWIE

foto-2022.jpeg [297.82 KB]

Poniżej przedstawiamy funkcjonalności systemu FIRMOTRON, które w znacznym stopniu zautomatyzują pracę zarówno Twoją, jak i całego zespołu:

 • PROCES ZWIĄZANY Z COMIESIĘCZNYM ROZLICZANIEM I FAKTUROWANIEM KLIENTÓW

Wraz z programem otrzymasz do dyspozycji kilka sposobów na rozliczanie swoich klientów. W dużej mierze są one zależne od tego, na jakich warunkach umownych pracujesz z kontrahentami.

 • W przypadku stałej opłaty za abonament miesięczny – wystarczy kliknąć „Rozlicz domyślnie”.
 • Z kolei w sytuacji, gdy Twoje cenniki są bardziej rozbudowane i pojawiają się w nich rzeczy zależne np. od ilości dostarczonych dokumentów, obsłużonych umów cywilnoprawnych, itd. – program daje możliwość AUTOMATYCZNEGO ROZLICZENIA na trzy sposoby poprzez:
  • zaciągniecie danych z przygotowanego pliku excel
  • zaciągnięcie danych z systemu (m.in. Insert, Comarch)
  • zaciągnięcie danych z formularzy systemowych (w przypadku korzystania z modułu CRM365)

Po wykonaniu rozliczeń masz możliwość automatycznego wystawienia oraz wysłania faktur na wskazane w systemie adresy mailowe kontrahentów.

Więcej na temat automatyzacji związanej z rozliczaniem i fakturowaniem przeczytasz w artykule na naszym blogu:  https://website.firmotron.pl/integracja-z-systemami-ksiegowymi-jak-automatycznie-rozliczyc-umowy/

 • PROCES ZWIĄZANY Z CYKLICZNĄ OBSŁUGĄ KONTRAHENTÓW

Dbając o budowanie pozytywnych relacji z każdym kontrahentem musisz również pamiętać o wywiązywaniu się z terminów. Korzystając z CRM365 jesteś zawsze na bieżąco z wykonanymi i zaplanowanymi działaniami. Dzięki temu Klient będzie czuł się w pełni zaopiekowany.

Kolejną ważną funkcjonalnością jaką oferuje program jest możliwość tworzenia PROCESÓW ZWIĄZANYCH Z CYKLICZNĄ OBSŁUGĄ ZARÓWNO KSIĘGOWĄ, JAK I KADROWĄ. Definiując listę zadań wraz z terminami ich realizacji już nic Ci nie umknie. Prowadząc ewidencję prac księgowych masz możliwość rejestrowania ilości czasu poświęconego na daną czynność. W przypadku gdy zadanie nie zostanie zrealizowane w odpowiednim przedziale czasowym – program poinformuje Cię o tym, że jest ono przeterminowane i najwyższa pora się nad nim pochylić. Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź na stronkę: 

https://website.firmotron.pl/moduly/crm365

 • KOMUNIKACJA KLIENT-BIURO

Z perspektywy prowadzenia biura rachunkowego istotną rolę odgrywa komunikacja z Klientem.  Spraw, aby poczuł się wyjątkowy! Dzięki temu będzie bardziej lojalny w stosunku do Twojej firmy. Jak to zrobić? Na przykład poprzez wysyłkę informacji dotyczących wysokości składki ZUS, podatków albo zmian w przepisach. W związku z tym, że w księgowości liczy się każda minuta – wysyłka powinna dziać się automatycznie. Taką funkcjonalność znajdziesz w module CRM365. I tu niespodzianka – Twoi klienci mogą korzystać z udostępnionej i bezpłatnej APLIKACJI MOBILNEJ PUSHEK. Wiadomości mogą odbierać użytkownicy, którzy mają aplikację zainstalowaną na telefonie. Dostępna jest zarówno w systemie Android jak i IOS. Warunkiem otrzymywania powiadomień jest podpięcie się do obsługującego biura rachunkowego przy pomocy wygenerowanego kodu numerycznego lub QR.

W ramach korzystania z Firmotronu gwarantujemy bezpłatne wsparcie techniczne dostępne zarówno online jak i TELEFONICZNIE.

Wszystkie dostępne programy możesz wypróbować przez 30 dni za darmo! Po okresie testowym:

 • nie przedłużamy automatycznie umowy
 • nie jesteś w żaden sposób zobligowany do jej podpisania
 • jak również uiszczenia opłaty za korzystanie z programów.

SPRAWDŹ I WYPRÓBUJ – TO NIC NIE KOSZTUJE!

To są tylko wybrane funkcje jakie znajdziesz w naszym systemie…Poznajmy się bliżej – przyjdź na nasze stoisko podczas MKBR lub odwiedź naszą stronę www.firmotron.pl i przetestuj dostępne aplikacje.

 UWAGA!

Jesteśmy FIRMĄ PROGRAMISTYCZNĄ!!! Od ponad 16 lat tworzymy systemy usprawniające pracę. Możesz być spokojny o przesyłane dane – są w pełni zabezpieczone i chronione. Nie musisz się bać o przejęcie danych Twoich klientów – nie jesteśmy Twoja konkurencją.

(ŁK)

Polecane aktualności
27 października 2023
Program drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biura Rachunkowego obfituje w spotkania poświęcone zarówno zagadnieniom księgowo-rachunkowym, jak również tematom związanym z rozwojem pracowników. Nie brakuje konkretnych przykładów wprowadzania krajowego systemu e-faktur.
27 października 2023
W Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Obok prelekcji i wykładów, ważną rolę podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odgrywały warsztaty.
26 października 2023
O automatyzacji procesów w biurze rachunkowym, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w księgowości, przyszłości kadr i płac, przełomowych zmianach podatkowo-prawnych, Krajowym Systemie e-Faktur oraz ubezpieczeniach i szkoleniach kadry pracowniczej dyskutowano podczas warsztatów tematycznych pierwszego dnia Kongresu MKBR.
26 października 2023
– Może brzmieć jak science fiction, ale to już się dzieje – podsumował panele dyskusyjne Adam Niewiedzioł ekspert z SaldeoSMART. Ośmiu cenionych specjalistów z branży dyskutowało o sposobach radzenia z kryzysem w firmie oraz o wdrażaniu nowoczesnych technologii podczas Kongresu Biur Rachunkowych.
26 października 2023
Tak stwierdzili prelegenci panelu rozpoczynającego IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce. – Strzeże przedsiębiorców przez popełnieniem błędów – zaznaczył dr hab. Stanisław Hońko, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
26 października 2023
Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Jak być na bieżąco z ciągłymi zmianami przepisów prawa? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości przez dwa dni poruszą eksperci podczas tegorocznej edycji MKBR.
24 października 2023
Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu MKBR będzie uroczysty bankiet w Hotelu Binkowski. Oprócz kuluarowych rozmów, wymiany zdań i podsumowania tego, co działo się w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadbaliśmy również o artystyczne aspekty spotkania branży rachunkowo-księgowej.
17 października 2023
W gronie Partnerów Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponownie znalazła się Soneta, producent enova365, jednego z najczęściej wybieranych programów dla biur rachunkowych.