firmotron-granatowa-grafika.jpg

Firmotron – bądź lepszy i szybszy od konkurencji!

22 września 2022
Firmotron to innowacyjne i unikalne narzędzie wspomagające pracę biur rachunkowych. To program, dzięki któremu dziesiątki klientów zaoszczędziły godziny, a nawet dni, które spędzali na rozliczaniu własnych klientów i wystawianiu im comiesięcznych faktur.

Korzyści jakie daje system właścicielom i pracownikom biur rachunkowych:

 • automatyczne generowanie umów z kontrahentami
 • automatyczne wystawianie faktur sprzedażowych na podstawie zarówno rozliczeń ryczałtowych, jak i uzależnionych od ilości świadczonych usług
 • automatyczna windykacja należności wg własnych wzorów ponagleń
 • automatyczne rozliczanie płatności na podstawie wyciągów bankowych
 • szybki dostęp do panelu sprzedażowego klienta
 • CRM dla biur rachunkowych automatyzujący cykliczne procesy obsługi klienta
 • wbudowany komunikator firmowy, umożliwiający również kontakt z klientem - w tym videorozmowy
 • możliwość pracy zdalnej z każdego miejsca na świecie

 

Korzyści jakie daje system Twoim klientom:

 • szybkie i sprawne kontaktowanie się z Twoim biurem
 • powiadomienia otrzymywane z programu od Twojego biura (tzw. „push”) dotyczące m.in. ZUS, wartości podatku do zapłaty
 • możliwość wystawiania każdego rodzajów faktur, także faktur cyklicznych
 • eksport danych sprzedażowych
 • OCR dokumentów kosztowych
 • możliwość prowadzenia kasy

 

 Mamy sposób na usprawnienie pracy właśnie w Twoim biurze rachunkowym. Zastanów się:

 • Ile czasu zajmuje Ci comiesięczne rozliczanie klientów i wystawienie im faktur?
 • Ile jest sytuacji, w których klient zalega z płatnościami i pracownicy poza bieżącą pracą muszą dodatkowo windykować dłużników?
 • Jak często zdarza Ci się przeoczyć istotne w Twojej branży terminy?
 • Co zrobić, aby klienci dostarczali dokumenty we właściwym czasie?
 • W jaki sposób zapanować nad prawidłową, cykliczną obsługą procesów księgowo- kadrowych w zespole?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w systemie Firmotron. Z chęcią pokażemy Ci w jaki sposób rozwiązać te i inne problemy, z którymi się borykasz.

 

ODZWIEDŹ STOISKO FIRMOTRON PODCZAS MKBR – DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT PROPONOWANEGO ROZWIĄZANIA. PRZY OKAZJI WYPIJESZ PYSZNĄ KAWĘ W ŚWIETNYM TOWARZYSTWIE

BLUEFORM-firmotron.JPG [4.09 MB]

Poniżej przedstawiamy funkcjonalności systemu FIRMOTRON, które w znacznym stopniu zautomatyzują pracę zarówno Twoją, jak i całego zespołu:

PROCES ZWIĄZANY Z COMIESIĘCZNYM ROZLICZANIEM I FAKTUROWANIEM KLIENTÓW

Wraz z programem otrzymasz do dyspozycji kilka sposobów na rozliczanie swoich klientów. W dużej mierze są one zależne od tego, na jakich warunkach umownych pracujesz z kontrahentami.

 • W przypadku stałej opłaty za abonament miesięczny – wystarczy kliknąć „Rozlicz domyślnie”.
 • Z kolei w sytuacji, gdy Twoje cenniki są bardziej rozbudowane i pojawiają się w nich rzeczy zależne np. od ilości dostarczonych dokumentów, obsłużonych umów cywilnoprawnych, itd. – program daje możliwość AUTOMATYCZNEGO ROZLICZENIA na trzy sposoby poprzez:
  • zaciągniecie danych z przygotowanego pliku excel
  • zaciągnięcie danych z systemu (m.in. Insert, Comarch)
  • zaciągnięcie danych z formularzy systemowych (w przypadku korzystania z modułu CRM365)

Po wykonaniu rozliczeń masz możliwość automatycznego wystawienia oraz wysłania faktur na wskazane w systemie adresy mailowe kontrahentów.

Więcej na temat automatyzacji związanej z rozliczaniem i fakturowaniem przeczytasz w artykule na naszym blogu:  https://website.firmotron.pl/integracja-z-systemami-ksiegowymi-jak-automatycznie-rozliczyc-umowy/

 

PROCES ZWIĄZANY Z CYKLICZNĄ OBSŁUGĄ KONTRAHENTÓW

Dbając o budowanie pozytywnych relacji z każdym kontrahentem musisz również pamiętać o wywiązywaniu się z terminów. Korzystając z CRM365 jesteś zawsze na bieżąco z wykonanymi i zaplanowanymi działaniami. Dzięki temu Klient będzie czuł się w pełni zaopiekowany.

Kolejną ważną funkcjonalnością jaką oferuje program jest możliwość tworzenia PROCESÓW ZWIĄZANYCH Z CYKLICZNĄ OBSŁUGĄ ZARÓWNO KSIĘGOWĄ, JAK I KADROWĄ. Definiując listę zadań wraz z terminami ich realizacji już nic Ci nie umknie. Prowadząc ewidencję prac księgowych masz możliwość rejestrowania ilości czasu poświęconego na daną czynność. W przypadku gdy zadanie nie zostanie zrealizowane w odpowiednim przedziale czasowym – program poinformuje Cię o tym, że jest ono przeterminowane i najwyższa pora się nad nim pochylić. Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź na stronkę: 

https://website.firmotron.pl/moduly/crm365

 

KOMUNIKACJA KLIENT-BIURO

Z perspektywy prowadzenia biura rachunkowego istotną rolę odgrywa komunikacja z Klientem.  Spraw, aby poczuł się wyjątkowy! Dzięki temu będzie bardziej lojalny w stosunku do Twojej firmy. Jak to zrobić? Na przykład poprzez wysyłkę informacji dotyczących wysokości składki ZUS, podatków albo zmian w przepisach. W związku z tym, że w księgowości liczy się każda minuta – wysyłka powinna dziać się automatycznie. Taką funkcjonalność znajdziesz w module CRM365. I tu niespodzianka – Twoi klienci mogą korzystać z udostępnionej i bezpłatnej APLIKACJI MOBILNEJ PUSHEK. Wiadomości mogą odbierać użytkownicy, którzy mają aplikację zainstalowaną na telefonie. Dostępna jest zarówno w systemie Android jak i IOS. Warunkiem otrzymywania powiadomień jest podpięcie się do obsługującego biura rachunkowego przy pomocy wygenerowanego kodu numerycznego lub QR.

W ramach korzystania z Firmotronu gwarantujemy bezpłatne wsparcie techniczne dostępne zarówno online jak i TELEFONICZNIE.

Wszystkie dostępne programy możesz wypróbować przez 30 dni za darmo! Po okresie testowym:

 • nie przedłużamy automatycznie umowy
 • nie jesteś w żaden sposób zobligowany do jej podpisania
 • jak również uiszczenia opłaty za korzystanie z programów.

SPRAWDŹ I WYPRÓBUJ – TO NIC NIE KOSZTUJE!

To są tylko wybrane funkcje jakie znajdziesz w naszym systemie…Poznajmy się bliżej – przyjdź na nasze stoisko podczas MKBR lub odwiedź naszą stronę www.firmotron.pl i przetestuj dostępne aplikacje.

 UWAGA!

Jesteśmy FIRMĄ PROGRAMISTYCZNĄ!!! Od ponad 16 lat tworzymy systemy usprawniające pracę. Możesz być spokojny o przesyłane dane – są w pełni zabezpieczone i chronione. Nie musisz się bać o przejęcie danych Twoich klientów – nie jesteśmy Twoja konkurencją.

(ŁK)

 

Polecane aktualności
26 września 2022
Działająca od 1987 roku na polskim rynku firma Sykom zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych HR oraz ERP. Jest twórcą dwóch kompleksowych rozwiązań: systemu kadrowo-płacowego SyKOF HR oraz zintegrowanego systemu informatycznego SyKOF ERP. Oba systemy zostały od podstaw zaprojektowane i wytworzone z uwzględnieniem potrzeb klientów oraz polskich przepisów.
23 września 2022
PodatkiPodatki.pl to intuicyjny i bardzo funkcjonalny system przeznaczony dla Biur Rachunkowych oraz klientów Biur. System wspomaga zarządzanie klientami, obsługę umów z klientami, fakturowanie klientów, monitoring dostarczania miesięcznych dokumentów do księgowania oraz comiesięczną obsługę deklaracji klientów. Informuję przy pomocy SMS oraz e-mail o rozliczonych podatkach, pilnuje terminów rozliczeń i pokazuje pełny obraz rozliczeń klientów w podziale na miesiące i lata.
21 września 2022
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już pod koniec października ponownie zagości w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Lista wystawców i prelegentów powiększa się każdego dnia, a my już dziś zachęcamy do zapoznania się z ekspertami, którzy wezmą udział w trzeciej odsłonie wydarzenia.
08 września 2022
Zaufanie, wiedza i innowacyjność to filary, w oparciu których od 2007 roku firma INFONETAX buduje swoją pozycję na rynku. Od początku jesteśmy wierni idei tworzenia narzędzi ułatwiających codzienną pracę.
02 września 2022
„Automatyzacja procesów księgowych okiem SaldeoSMART” będzie tematem jednej z prelekcji odbywających się podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Jej prowadzącym będzie Adam Niewiedzioł – specjalista ds. kluczowych klientów firmy SaldeoSmart.
02 sierpnia 2022
Biuro Rachunkowe KRAFTON ACCOUNTING od lat zajmuje się usługami księgowymi, płacowymi, wsparciem księgowo-podatkowym i kadrowo-płacowym dla swoich klientów. Jednym z produktów oferowanych przez biuro jest system XON.
14 lipca 2022
KANCELARIA DLA LUDZI BIZNESU. Znamy prawo i rozumiemy biznes. Doradztwo z pasją – dla przemysłu, produkcji i usług – tak w wielkim skrócie można opisać działalność i zakres usług kancelarii Staniek & Partners, która właśnie potwierdziła swój udział w październikowym MKBR.
25 maja 2022
KSIEGOWYDORADCA to spółka, która stworzyła unikalny, informatyczny system Kadviser dla Biur Rachunkowych, pomagający im optymalizować własne przychody i generować oszczędności ich klientom.