316083090-996055971326219-2564336423364666766-n.jpg
Relopack partnerem targów In-Pack

Firma Relopack współorganizatorem targów IN-PACK!

15 września 2023
Działająca od 2016 roku w branży usług logistycznych i opakowań przemysłowych firma Relopack właśnie została współorganizatorem odbywających się w lutym 2024 roku targów IN-PACK. Na co dzień firma dostarcza wyjątkowe usługi i innowacyjne rozwiązania dla Klientów i Partnerów biznesowych z tego sektora

Od 2022 roku Relopack stanowi część grupy Duisport, jednej z największych firm logistycznych w Europie. Zapewnia to producentowi jeszcze większe możliwości rozwoju oraz łatwość dostarczania wartości swoim Klientom korzystając z doświadczenia i infrastruktury globalnego operatora logistycznego. – Nasz zespół ekspertów jest pełen energii i gotowy sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu logistycznego, dlatego bez względu na branżę, w której działa firma, potrafimy przygotować dopasowaną ofertę, najlepsze rozwiązania i innowacyjne narzędzia – mówi Marcin Królski członek zarządu Relopack.

Pakowanie i transport to podstawowa działalność DPL, zadanie, które wymaga najwyższych standardów jakości, dokładności i niezawodności. Firma DPL szczyci się 50-letnim doświadczeniem w dziedzinie pakowania i oferuje klientom zintegrowany portfel usług w zakresie pakowania, logistyki przemysłowej i transportu w ponad 20 lokalizacjach w kraju i za granicą.– Poczucie bezpieczeństwa w naszym odczuciu jest podstawowym elementem, który gwarantuje długofalowy rozwój, osiąganie ambitnych celów i codzienne podwyższanie własnych standardów oraz jakości – dodaje Królski. Firma od wielu lat świadczy usługi dla Klientów z różnych branż w tym papierniczej, przemysłu ciężkiego, automotive i wielu innych.

Jednym z punktów targów IN-PACK będzie strefa pokazowa LET'S PACK IT!, w której będzie można zobaczyć funkcje ramienia robotycznego, systemy do automatycznego pakowania oraz procesy jego optymalizacji. – Nie boimy się ryzyka i lubimy eksperymentować z nowymi technologiami. Najbardziej fascynują nas spektakularne projekty, które dla całego zespołu stanowią wyzwanie i wysiłek, ale i ogromną satysfakcję, kiedy już zostaną wykonane – kończy Marcin Królski, jeden z właścicieli firmy Relopack, zachęcając do udziału w przyszłorocznych targach.

Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK odbędą się w Targach Kielce od 13 do 15 lutego 2024 roku. 

(YY/ŁK)

Polecane aktualności
20 lutego 2024
Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!
15 lutego 2024
Nowoczesne rozwiązania na współczesne wyzwania – to II Kongres LogInPack. Eksperci z sektorów e-commerce, logistyki i produkcji maszyn przez dwa dni debatowali o rozwoju i zmianach w ich branżach. Poruszyli tematy m.in. optymalizacji kosztów, zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz zarządzania danymi.
13 lutego 2024
Firma Relopack, współorganizator targów IN-PACK, podczas wydarzenia zaprezentowała metody pakowania produkty na eksport.
13 lutego 2024
Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon w czasie  II Kongresu Log In Pack na targach In-Pack omówiła sposoby na zapewnienie bezpiecznej drogi produktu od firmy wysyłającej do odbiorcy.
13 lutego 2024
Przez trzy dni specjaliści z obu branż zaprezentują najnowsze trendy, rozwiązania i technologie oraz podzielą się doświadczeniem z innymi wystawcami i odbiorcami. Wydarzeniu towarzyszy druga edycja Kongresu Log In Pack. W trakcie targów poznamy także zwycięzców konkursu Win-Pack.
09 lutego 2024
Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył lider logistyki w Europie – InPost. Z ofertą InPost Fulfillment, która gwarantuje optymalizację kosztów i rozwój biznesu, można będzie zapoznać się już podczas targów IN-PACK już od 13 do 15 lutego! Eksperci z InPost podzielą się także cenną wiedzą w zakresie optymalizacji kosztów logistycznych na Konwencie LogInPack. Nie może Cię tam zabraknąć!
06 lutego 2024
Coach, mentor, trener biznesu, Senior Trener Akademii Mentoringu CoachWise™ z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu wielonarodowymi zespołami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji poprowadzi podczas Kongresu LogInPack wykład o wyzwaniach w pracy w międzynarodowym zespole.
05 lutego 2024
Chcesz poznać ofertę wiodących firm z sektorów opakowań, logistyki oraz e-commerce? Rozwijasz firmę i szukasz nowych kontaktów biznesowych? Zarejestruj się na Targi Branży Opakowaniowej i odbierz darmową wejściówkę.