316083090-996055971326219-2564336423364666766-n.jpg
Relopack partnerem targów In-Pack

Firma Relopack współorganizatorem targów IN-PACK!

15 września 2023
Działająca od 2016 roku w branży usług logistycznych i opakowań przemysłowych firma Relopack właśnie została współorganizatorem odbywających się w lutym 2024 roku targów IN-PACK. Na co dzień firma dostarcza wyjątkowe usługi i innowacyjne rozwiązania dla Klientów i Partnerów biznesowych z tego sektora

Od 2022 roku Relopack stanowi część grupy Duisport, jednej z największych firm logistycznych w Europie. Zapewnia to producentowi jeszcze większe możliwości rozwoju oraz łatwość dostarczania wartości swoim Klientom korzystając z doświadczenia i infrastruktury globalnego operatora logistycznego. – Nasz zespół ekspertów jest pełen energii i gotowy sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu logistycznego, dlatego bez względu na branżę, w której działa firma, potrafimy przygotować dopasowaną ofertę, najlepsze rozwiązania i innowacyjne narzędzia – mówi Marcin Królski członek zarządu Relopack.

Pakowanie i transport to podstawowa działalność DPL, zadanie, które wymaga najwyższych standardów jakości, dokładności i niezawodności. Firma DPL szczyci się 50-letnim doświadczeniem w dziedzinie pakowania i oferuje klientom zintegrowany portfel usług w zakresie pakowania, logistyki przemysłowej i transportu w ponad 20 lokalizacjach w kraju i za granicą.– Poczucie bezpieczeństwa w naszym odczuciu jest podstawowym elementem, który gwarantuje długofalowy rozwój, osiąganie ambitnych celów i codzienne podwyższanie własnych standardów oraz jakości – dodaje Królski. Firma od wielu lat świadczy usługi dla Klientów z różnych branż w tym papierniczej, przemysłu ciężkiego, automotive i wielu innych.

Jednym z punktów targów IN-PACK będzie strefa pokazowa LET'S PACK IT!, w której będzie można zobaczyć funkcje ramienia robotycznego, systemy do automatycznego pakowania oraz procesy jego optymalizacji. – Nie boimy się ryzyka i lubimy eksperymentować z nowymi technologiami. Najbardziej fascynują nas spektakularne projekty, które dla całego zespołu stanowią wyzwanie i wysiłek, ale i ogromną satysfakcję, kiedy już zostaną wykonane – kończy Marcin Królski, jeden z właścicieli firmy Relopack, zachęcając do udziału w przyszłorocznych targach.

Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK odbędą się w Targach Kielce od 13 do 15 lutego 2024 roku. 

(YY/ŁK)

Polecane aktualności
20 września 2023
20 września w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbyło się posiedzenie członków Klastra Creative Packaging Group. Tematem spotkania były odbywające się w lutym 2024 roku Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK. W posiedzeniu uczestniczyli również przedstawiciele Targów Kielce.
01 sierpnia 2023
Od 13 do 15 lutego 2024 roku po raz pierwszy w kalendarzu wydarzeń Targów Kielce pojawią się Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK. Targi Kielce zostały partnerem Klastra CPG, dołączając tym samym do firm wyznaczających kierunek rozwoju w branży opakowaniowej w Polsce.
28 czerwca 2023
Merytoryka najwyższej próby – tak można podsumować pierwszą edycję Międzynarodowego Kongresu dla branży logistycznej i opakowań LogInPack. Wydarzenie odbyło się w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
27 czerwca 2023
27 czerwca rozpoczął się Międzynarodowy Kongres dla branży logistycznej i opakowań LogInPack, współorganizowany przez Targi Kielce. Gościem specjalnym wydarzenia jest Wicepremier i Minister Gospodarki w latach 2012 – 2015 Janusz Piechociński.
22 czerwca 2023
Międzynarodowy Kongres dla branży logistycznej i opakowań LogInPack zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie zaplanowane na 27 i 28 czerwca w Targach Kielce może pochwalić się pokaźną liczbą ekspertów. Imponuje nie tylko liczba prelegentów, ale też zaplecze merytoryczne każdego z nich.
07 czerwca 2023
Targi Kielce podpisały umowę o współpracy z firmą Lentewenc w sprawie organizacji w jednym terminie targów opakowaniowych i logistyki magazynowej. Krok ten znacznie zwiększy zasięg i tematykę zbliżających się wydarzeń.
30 maja 2023
Dr inż. Izabela Pliszka i Mgr inż. Krzysztof Dubaj z Politechniki Świętokrzyskiej przedstawią swój punkt widzenia na najważniejsze tematy w branży logistycznej i opakowaniowej. Spotkanie zamknie merytoryczną część drugiego dnia Kongresu LogInPack. Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 czerwca w Targach Kielce.
30 maja 2023
Digital Twin i proces mining będą tematami przewodnimi podczas panelów, które odbędą się drugiego dnia Kongresu LogInPack. Wydarzenie zaplanowane jest na 27 i 28 czerwca w Targach Kielce.