industria.png

Eko-nowość od Industrii na targi Agrotech

15 marca 2023
Świętokrzyska Grupa Przemysłowa Industria w czasie targów Agrotech premierowo pokaże wapno granulowane CalciGrow Mag do odkwaszania gleb.

Industria postawiła na produkcję nawozów ekologicznych. Znany już rolnikom jest Dewonit - wapno nawozowe do odkwaszania gleby, z dużą zawartością magnezu. Produkt ma pozytywną opinię o przydatności rolniczej wydaną przez Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa z Puław oraz świadectwo kwalifikacji produktu do stosowania w rolnictwie ekologicznym

 

Nowością w czasie targów będzie wapno granulowane CalciGrow Mag do odkwaszania gleby – przywraca jej naturalne pH, uzupełnia niedobory wapnia i magnezu, tak konieczne do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. To produkt pochodzenia całkowicie naturalnego – jako domielona skała mineralna, zgranulowana bez dodatków chemicznych


Produkty nawozowe Industrii można stosować na pola uprawne, użytki zielone, w sadach i ogrodach, a także w przydomowych warzywnikach. Są to produkty całkowicie naturalnego pochodzenia, a ich bogaty skład w magnez i wapń pomoże w przywróceniu naturalnego ph gleby oraz wzbogaci ją w niezbędny magnez do procesu fotosyntezy roślin, tym samym przyczynia się do poprawy i zwiększenia jakości plonów, a także do lepszej przyswajalności innych nawozów np. NPK

 

Wybór produktów firma zaprezentuje w czasie targów Agrotech od piątek, 17 marca do niedzieli, 19 marca w Targach Kielce.  

/MŚ/

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.