Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
eagronom-ekran.jpg

eAgronom z nową funkcją wspierającą przygotowanie planu nawożenia azotem na targach AGROTECH

13 marca 2019
Estońska firma szturmem podbija polski rynek i serca rolników

Estońska firma eAgronom, oferująca program do prowadzenia gospodarstwa rolnego, szturmem podbija polski rynek i serca rolników! Obecnie zespół eAgronom przygotowuje nową funkcjonalność mającą ułatwiać tworzenie planu nawożenia azotem zgodnie z wymogami nowej Dyrektywy Azotanowej.

Rolnicy, przy pomocy telefonu, tabletu lub komputera, mogą zarządzać i nadzorować swoim gospodarstwem, pracownikami oraz polami. eAgronom, jest przede wszystkim skierowany do rolników zarządzających gospodarstwami +100ha, mimo to wśród użytkowników nie brakuje również sadowników czy hodowców zwierząt na mniejszej przestrzeni. Program przechowuje wszystkie dane w jednym miejscu, dzięki czemu rolnicy mają możliwość szerszego wglądu w swoje pola. Inne podejście do planowania upraw pozwala rolnikom korzystającym z eAgronom zmniejszać koszty i odnotować znaczne korzyści finansowe.

 eAgronom wychodzi rolnikom naprzeciw

eAgronom tworzą osoby, które pochodzą z rodzin rolniczych i wiedzą z jakimi trudnościami trzeba się mierzyć w rolnictwie. Właśnie dlatego, najważniejszą wartością jest słuchać rolników i ich potrzeb.

„Codziennie, obsługujemy około 40 zapytań od naszych użytkowników o działanie programu. Wśród tych zapytań jest wiele sugestii i propozycji co może działać inaczej lub które moduły możemy ulepszyć. Każdą taką informację zbieramy i później wprowadzamy zmiany w programie, zaczynając od tych najbardziej potrzebnych dla rolników. Tak właśnie jest w przypadku nowej funkcji w eAgronom, która ma ułatwić przygotowanie planu nawożenia azotem zgodnie z nowymi przepisami. Rolnicy mają potrzebę takiego narzędzia, więc my go im udostępnimy.” - mówi Patryk Jarzębski, Manadżer ds. Obsługi Klienta.

Rolnicy dopiero od 1 marca, mogli ruszyć z nawożeniem azotu na pola, wielu dopiero teraz zapoznaje się z wymogami dyrektywy azotanowej. Jak chociażby, przymus posiadania w gospodarstwie planu nawożenia azotem. Obowiązek jest nałożony na gospodarstwa o powierzchni użytków rolnych większych niż 10 ha lub posiadających od 10 DJP zwierząt gospodarskich. 

 Rolnicy mogą uniknąć kar

Za brak zastosowania się do przepisów rolnicy mogą dostać 500zł mandatu lub wstrzymanie od 3% dopłat bezpośrednich w przypadku delikatnych uchybień do nawet 100% w przypadku świadomego łamania przepisów.

Nowa funkcjonalność w eAgronom pomoże uniknąć kar, dzięki modułowi wspierającemu przygotowanie prawidłowego planu nawożenia azotem oraz ewidencji wykorzystanych nawozów

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas targów AGROTECH 2019

(MB)

 

 

Polecane aktualności
14 września 2021
Po raz pierwszy Międzynarodowe Tragi Techniki Rolnej Agrotech gościć będą prelegentów oraz uczestników konferencji Global Poultry Web Congress. Hybrydowe wydarzenie zorganizowane dla branży drobiarskiej będzie okazją do wymiany informacji i wiedzy na temat hodowli, dobrostanu i żywienia kur, indyków czy gęsi.
14 września 2021
Master Climate zaprezentuje mobilne klimatyzery ewaporacyjne służące do chłodzenia dużych obiektów. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli gospodarstw rolniczych, którzy pojawią się na targach Agrotech.
30 sierpnia 2021
Już jesienią na XXVI edycji kieleckich Targów AGROTECH zobaczymy licencjonowanego dystrybutora przystawek OLIMAC DRAGO. Producent dokłada wszelkich starań, by poprawić rezultaty koszenia upraw u swoich klientów na całym świecie.
18 sierpnia 2021
Firma AKROP zadba o to by twoje rośliny sięgały nieba. Seria produktów AminoPower to nowa formuła nawozów organiczno-mineralnych, która gwarantują efektywniejsze pobieranie składników z gleby. Firma specjalizuje się w wytwórstwie pasz oraz nawozów. Wszystkie produkty spełniają standardy jakości i ekologii przyjęte w Unii Europejskiej.
10 sierpnia 2021
Firma Horpol to wiodący polski producent i ekspert w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Od ponad 40 lat Horpol J.I.A.T Horeczy Sp. J. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji lamp do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn rolniczych. To kolejny polski wystawca, który odwiedzi jesienną edycję targów Agrotech.
03 sierpnia 2021
Firma Folgos jest producentem ekologicznych folii stretch stosowanej w produkcji rolniczej. Podczas targów Agrotech przedsiębiorstwo zaprezentuje opakowania ecoAGRO do sianokiszonki w 100% z surowców pochodzących z recyklingu.
19 lipca 2021
Program Pierwszy Telewizji Polskiej objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej Agrotech. Od lat publiczny nadawca wspiera promocję jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.
06 lipca 2021
Chwastowniki, głębosze oraz włókna – DEXWAL pokaże szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Kolejna firma melduje się na liście targów Agrotech.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy