Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
eagronom-ekran.jpg

eAgronom z nową funkcją wspierającą przygotowanie planu nawożenia azotem na targach AGROTECH

13 marca 2019
Estońska firma szturmem podbija polski rynek i serca rolników

Estońska firma eAgronom, oferująca program do prowadzenia gospodarstwa rolnego, szturmem podbija polski rynek i serca rolników! Obecnie zespół eAgronom przygotowuje nową funkcjonalność mającą ułatwiać tworzenie planu nawożenia azotem zgodnie z wymogami nowej Dyrektywy Azotanowej.

Rolnicy, przy pomocy telefonu, tabletu lub komputera, mogą zarządzać i nadzorować swoim gospodarstwem, pracownikami oraz polami. eAgronom, jest przede wszystkim skierowany do rolników zarządzających gospodarstwami +100ha, mimo to wśród użytkowników nie brakuje również sadowników czy hodowców zwierząt na mniejszej przestrzeni. Program przechowuje wszystkie dane w jednym miejscu, dzięki czemu rolnicy mają możliwość szerszego wglądu w swoje pola. Inne podejście do planowania upraw pozwala rolnikom korzystającym z eAgronom zmniejszać koszty i odnotować znaczne korzyści finansowe.

 eAgronom wychodzi rolnikom naprzeciw

eAgronom tworzą osoby, które pochodzą z rodzin rolniczych i wiedzą z jakimi trudnościami trzeba się mierzyć w rolnictwie. Właśnie dlatego, najważniejszą wartością jest słuchać rolników i ich potrzeb.

„Codziennie, obsługujemy około 40 zapytań od naszych użytkowników o działanie programu. Wśród tych zapytań jest wiele sugestii i propozycji co może działać inaczej lub które moduły możemy ulepszyć. Każdą taką informację zbieramy i później wprowadzamy zmiany w programie, zaczynając od tych najbardziej potrzebnych dla rolników. Tak właśnie jest w przypadku nowej funkcji w eAgronom, która ma ułatwić przygotowanie planu nawożenia azotem zgodnie z nowymi przepisami. Rolnicy mają potrzebę takiego narzędzia, więc my go im udostępnimy.” - mówi Patryk Jarzębski, Manadżer ds. Obsługi Klienta.

Rolnicy dopiero od 1 marca, mogli ruszyć z nawożeniem azotu na pola, wielu dopiero teraz zapoznaje się z wymogami dyrektywy azotanowej. Jak chociażby, przymus posiadania w gospodarstwie planu nawożenia azotem. Obowiązek jest nałożony na gospodarstwa o powierzchni użytków rolnych większych niż 10 ha lub posiadających od 10 DJP zwierząt gospodarskich. 

 Rolnicy mogą uniknąć kar

Za brak zastosowania się do przepisów rolnicy mogą dostać 500zł mandatu lub wstrzymanie od 3% dopłat bezpośrednich w przypadku delikatnych uchybień do nawet 100% w przypadku świadomego łamania przepisów.

Nowa funkcjonalność w eAgronom pomoże uniknąć kar, dzięki modułowi wspierającemu przygotowanie prawidłowego planu nawożenia azotem oraz ewidencji wykorzystanych nawozów

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas targów AGROTECH 2019

(MB)

 

 

Polecane aktualności
22 czerwca 2021
Jesienna odsłona Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej nabiera tempa. Pierwsi wystawcy już dziś zachęcają do wizyty na swoich stoiskach. Zetor przyjedzie do Targów Kielce, aby zaprezentować swoje nowości, a są to m.in. kosiarki ciągnikowe i kompaktowe ciągniki z serii COMPAX.
17 marca 2021
W poniedziałek 15 marca ruszył nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2021 rok. Wnioski w tym roku można składać jedynie w formie elektronicznej, w tym celu Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępnia aplikację eWniosekPlus.
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
26 lutego 2020
Wśród nich premierowo ZETOR CRYSTAL HD 170. Nowości oraz całe portfolio ciągników będzie można obejrzeć już w marcu w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy