OLIMAC-DRAGO-GT-II.jpg

Przystawki od Olimac na Międzynarodowych Targa Techniki Rolniczej

30 sierpnia 2021
Już jesienią na XXVI edycji kieleckich Targów AGROTECH zobaczymy licencjonowanego dystrybutora przystawek OLIMAC DRAGO. Producent dokłada wszelkich starań, by poprawić rezultaty koszenia upraw u swoich klientów na całym świecie.

Olimac  jest włoską firmą prowadzoną już przez czwarte pokolenie w tej samej rodzinie i jednym z wiodących producentów przystawek do koszenia. Siła firmy leży w jej wysoko wyspecjalizowanej produkcji przystawek do kukurydzy, słonecznika i upraw wymagających specjalistycznych rozwiązań. Dzięki ponad 70-letniemu doświadczeniu, firmie Olimac udało się opracować wysoce wydajne maszyny gwarantujące minimalne straty w zbiorach i charakteryzujące się doskonałą trwałością. Obecnie przystawki Olimac są stosowane przez klientów na całym świecie, nieustannie wpływając na poprawę wyników zbiorów.

Podczas targów Agrotech licencjonowani przedstawiciele firmy zaprezentują przystawki do zbioru kukurydzy na ziarno: cztero, pięcio, sześcio, ośmio, dziewięcio, dziesięcio oraz dwunastorzędowe, sztywne lub hydraulicznie składane. To nowe rozwiązanie, które znacznie zwiększy szybkość koszenia, zapewni uzyskanie lepszego ścierniska oraz lepiej rozdrobnionej pociętej masy.

Firma  DRAGO-AGROTECH zapewnia serwis i części zamienne oraz udziela dwuletniej gwarancji na fabrycznie nowe przystawki. W ofercie są również remonty pogwarancyjne przystawek w terenie u klienta.

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.