Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
OLIMAC-DRAGO-GT-II.jpg

Przystawki od Olimac na Międzynarodowych Targa Techniki Rolniczej

30 sierpnia 2021
Już jesienią na XXVI edycji kieleckich Targów AGROTECH zobaczymy licencjonowanego dystrybutora przystawek OLIMAC DRAGO. Producent dokłada wszelkich starań, by poprawić rezultaty koszenia upraw u swoich klientów na całym świecie.

Olimac  jest włoską firmą prowadzoną już przez czwarte pokolenie w tej samej rodzinie i jednym z wiodących producentów przystawek do koszenia. Siła firmy leży w jej wysoko wyspecjalizowanej produkcji przystawek do kukurydzy, słonecznika i upraw wymagających specjalistycznych rozwiązań. Dzięki ponad 70-letniemu doświadczeniu, firmie Olimac udało się opracować wysoce wydajne maszyny gwarantujące minimalne straty w zbiorach i charakteryzujące się doskonałą trwałością. Obecnie przystawki Olimac są stosowane przez klientów na całym świecie, nieustannie wpływając na poprawę wyników zbiorów.

Podczas targów Agrotech licencjonowani przedstawiciele firmy zaprezentują przystawki do zbioru kukurydzy na ziarno: cztero, pięcio, sześcio, ośmio, dziewięcio, dziesięcio oraz dwunastorzędowe, sztywne lub hydraulicznie składane. To nowe rozwiązanie, które znacznie zwiększy szybkość koszenia, zapewni uzyskanie lepszego ścierniska oraz lepiej rozdrobnionej pociętej masy.

Firma  DRAGO-AGROTECH zapewnia serwis i części zamienne oraz udziela dwuletniej gwarancji na fabrycznie nowe przystawki. W ofercie są również remonty pogwarancyjne przystawek w terenie u klienta.

Polecane aktualności
23 września 2021
Podczas jesiennych targów AGROTECH pojawi się polski lider w produkcji lamp samochodowych oraz urządzeń odblaskowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym na rynku krajowym i zagranicznym. Przyjdź na targi Agrotech i stań w dobrym świetle.
23 września 2021
Gór-Stal to kolejny wystawca Targów Kielce, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Firma rozszerzyła asortyment produktów o płyty warstwowe z rdzeniem ze skalnej wełny mineralnej, dzięki której uzyskasz najwyższą odporność ogniową. Płyta dodatkowo jest kompatybilna z zamkiem i profilem płyty warstwowej GS insPIRe z rdzeniem poliuretanowym typu PIR.
14 września 2021
Po raz pierwszy Międzynarodowe Tragi Techniki Rolnej Agrotech gościć będą prelegentów oraz uczestników konferencji Global Poultry Web Congress. Hybrydowe wydarzenie zorganizowane dla branży drobiarskiej będzie okazją do wymiany informacji i wiedzy na temat hodowli, dobrostanu i żywienia kur, indyków czy gęsi.
14 września 2021
Master Climate zaprezentuje mobilne klimatyzery ewaporacyjne służące do chłodzenia dużych obiektów. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli gospodarstw rolniczych, którzy pojawią się na targach Agrotech.
18 sierpnia 2021
Firma AKROP zadba o to by twoje rośliny sięgały nieba. Seria produktów AminoPower to nowa formuła nawozów organiczno-mineralnych, która gwarantują efektywniejsze pobieranie składników z gleby. Firma specjalizuje się w wytwórstwie pasz oraz nawozów. Wszystkie produkty spełniają standardy jakości i ekologii przyjęte w Unii Europejskiej.
10 sierpnia 2021
Firma Horpol to wiodący polski producent i ekspert w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Od ponad 40 lat Horpol J.I.A.T Horeczy Sp. J. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji lamp do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn rolniczych. To kolejny polski wystawca, który odwiedzi jesienną edycję targów Agrotech.
03 sierpnia 2021
Firma Folgos jest producentem ekologicznych folii stretch stosowanej w produkcji rolniczej. Podczas targów Agrotech przedsiębiorstwo zaprezentuje opakowania ecoAGRO do sianokiszonki w 100% z surowców pochodzących z recyklingu.
19 lipca 2021
Program Pierwszy Telewizji Polskiej objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej Agrotech. Od lat publiczny nadawca wspiera promocję jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy