Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
cdr.JPG

"Diament innowacji"- konkurs dla wystawców targów AGROTECH

10 lutego 2020

Centrum Doradztwa Rolniczego podczas zbliżającej się edycji Targów Techniki Rolniczej wyłoni zwycięzcę i wręczy statuetkę za innowacje. 

Celem konkursu jest wyłonienie wyróżniającej się innowacyjnej maszyny rolniczej/urządzenia/rozwiązania IT dla rolnictwa eksponowanego na Targach AGROTECH Kielce oraz wyróżnienie jej producenta statuetką Diament Innowacji oraz Dyplomem.

Warunki konkursu

1. Miejsce i czas ekspozycji: Kielce- XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w dniach 13-15 marca 2020 roku.

2. Do konkursu mogą być zgłaszane: Maszyny i urządzenia techniczne dla rolnictwa oraz rozwiązania z zakresu IT dla rolnictwa

3. Zgłoszenia oceniać będzie Komisja Konkursowa w składzie:

Przewodniczący Komisji: 

 • Dariusz Pomykała – kierownik działu rolnictwa ekologicznego i działań rolnośrodowiskowo-klimatycznych , Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/Radom

  Członkowie Komisji:
 • Mateusz Sękowski - kierownik działu systemów i technologii w rolnictwie, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/Radom 
 • Aleksander Bomberski – główny broker ds. innowacji w rolnictwie, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
 •  Ireneusz Gradka – główny specjalista w dziale ekonomiki i zarządzania gospodarstwem, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/Radom
 • Zdzislaw Ginalski - główny specjalista w dziale rozwoju obszarów wiejskich, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/Radom O/Poznań

  4. Przy ocenie zgłoszonych do konkursu eksponatów Komisja Konkursowa zwracać będzie uwagę na następujące cechy:
 •  Innowacyjność produktu/nowość na rynku; 
 •  Wpływ na środowisko naturalne; 
 • Możliwość powszechnego zastosowania w różnych typach gospodarstw rolnych; -
 • Wpływ na poprawę efektywności produkcyjnej /ekonomicznej i usprawnienie zarządzania gospodarstwem; 
 • Potencjał rozwojowy produktu; 
 • Priorytet- rozwiązania krajowe;

  Za zgłoszoną do nagrody uważa się maszynę/urządzenie lub rozwiązania z zakresu IT dla rolnictwa; 5. opisane w wypełnionej tabeli załączonej do regulaminu.

  6. Zgłoszenia należy składać wraz z wypełnionymi i podpisanymi załącznikami:
 • pocztą tradycyjną do dnia 10 marca 2020 roku na adres:
   Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ul. Pszczelińska 99 05-840 Brwinów Z dopiskiem „Konkurs Diament Innowacji”
 • pocztą elektroniczną do dnia 10 marca 2019 roku na adres: wydarzenia@cdr.gov.pl
 • oraz na stoisku: „Nauka i doradztwo - praktyce rolniczej”, w hali H, w pierwszym dniu targów 13 marca 2020 do godziny 12:00

  7. Wręczenie nagrody odbędzie się w dniu 13 marca na uroczystej Gali.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Polecane aktualności
14 września 2021
Po raz pierwszy Międzynarodowe Tragi Techniki Rolnej Agrotech gościć będą prelegentów oraz uczestników konferencji Global Poultry Web Congress. Hybrydowe wydarzenie zorganizowane dla branży drobiarskiej będzie okazją do wymiany informacji i wiedzy na temat hodowli, dobrostanu i żywienia kur, indyków czy gęsi.
14 września 2021
Master Climate zaprezentuje mobilne klimatyzery ewaporacyjne służące do chłodzenia dużych obiektów. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli gospodarstw rolniczych, którzy pojawią się na targach Agrotech.
30 sierpnia 2021
Już jesienią na XXVI edycji kieleckich Targów AGROTECH zobaczymy licencjonowanego dystrybutora przystawek OLIMAC DRAGO. Producent dokłada wszelkich starań, by poprawić rezultaty koszenia upraw u swoich klientów na całym świecie.
18 sierpnia 2021
Firma AKROP zadba o to by twoje rośliny sięgały nieba. Seria produktów AminoPower to nowa formuła nawozów organiczno-mineralnych, która gwarantują efektywniejsze pobieranie składników z gleby. Firma specjalizuje się w wytwórstwie pasz oraz nawozów. Wszystkie produkty spełniają standardy jakości i ekologii przyjęte w Unii Europejskiej.
10 sierpnia 2021
Firma Horpol to wiodący polski producent i ekspert w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Od ponad 40 lat Horpol J.I.A.T Horeczy Sp. J. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji lamp do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn rolniczych. To kolejny polski wystawca, który odwiedzi jesienną edycję targów Agrotech.
03 sierpnia 2021
Firma Folgos jest producentem ekologicznych folii stretch stosowanej w produkcji rolniczej. Podczas targów Agrotech przedsiębiorstwo zaprezentuje opakowania ecoAGRO do sianokiszonki w 100% z surowców pochodzących z recyklingu.
19 lipca 2021
Program Pierwszy Telewizji Polskiej objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej Agrotech. Od lat publiczny nadawca wspiera promocję jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.
06 lipca 2021
Chwastowniki, głębosze oraz włókna – DEXWAL pokaże szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Kolejna firma melduje się na liście targów Agrotech.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy