Traktor-dziewczyna-Tractor-girl-Ls-Tractor-33.jpg

Ciągniki do pracy w sadach od marki LS na targach Agrotech

22 lutego 2023
Koreański producent ciągników LS Tractor będzie wystawcą podczas tegorocznych targów AGROTECH. Firma przedstawi swoją najnowszą ofertę dla sadowników, właścicieli plantacji owoców i mniejszych gospodarstw.

LS Tractor to koreańska marka, która wywodzi się z Grupy LG. Chociaż wyodrębniła się w 2003 r. posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji ciągników, a jej produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz nowoczesna technologia. Traktory LS to niewielkie maszyny, przeznaczone do prac w gospodarstwach oraz firmach komunalnych. Szeroki wybór modeli o różnej funkcjonalności, mocy i wyposażeniu pozwala klientowi indywidualnie dobrać produkt spełniający jego wymagania. W roku 2021 dystrybucje maszyn LS przejęła firma Traktor.com.pl co spowodowało znaczny wzrost rozpoznawalności marki.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczego AGROTECH odbędą się 17-19.03.2023 w Targach Kielce.

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.