20211122-084330.jpg
Podpisanie umowy o współpracy dot. organizacji targów DachForum

Targi Kielce i Akademia Ciesielstwa podejmują współpracę w ramach targów DachForum

25 listopada 2021
Podpisanie umowy między Targami Kielce, a Akademią Ciesielstwa zainaugurowało współpracę dot. organizacji nowych targów skierowanych dla dekarzy, blacharzy i cieśli. Spotkanie odbyło się 23 listopada 2021 roku.

Podczas spotkania zespołu projektowego Targów Kielce z założycielem Akademii Ciesielstwa – Michałem Sadko, podpisano umowę o współpracy dot. zorganizowania nowego wydarzenia - Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum. Współorganizator targów - Akademia Ciesielstwa – zajmuje się szeroko rozumianą edukacją w branży, co wpłynie na merytoryczną wartość wydarzenia. Podczas targów będzie można wziąć udział w zajęciach dotyczących technik budowy więźby dachowej zorganizowanych przez specjalistów z Akademii.

Szkolenia stacjonarne z zakresu ciesielstwa, blacharstwa i dekarstwa organizowane przez Akademię Ciesielstwa, ukończyło już setki osób. W szkoleniach internetowych z ciesielstwa zapisanych jest już ponad 500 cieśli. Oprócz szkoleń, udostępniane są również darmowe materiały i filmy edukacyjne dostępne w mediach społecznościowych. Akademia Ciesielstwa wyznacza trendy w branży.

Pierwsza edycja Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum w Targach Kielce odbędzie się od 5 do 6 marca 2022 roku!

(MCh)

 

 

Polecane aktualności
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.