Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
AGR Gospodarz.pl.JPG

10-lecie Portalu Gospodarz.pl!

06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.

Kiedy 10 lat temu Agencja Marketingowa Wizerunek - wydawca Gospodarz.pl Twój Portal rolniczy i twórca telewizji internetowej Gospodarz.tv uruchomiła projekt “Gospodarz.pl”, na rynku medialnym opisującym rodzimy sektor Agro było już sporo innych tytułów wydawnictw tradycyjnych oraz stron internetowych, w tym portali specjalistycznych ukierunkowanych na wąskie sektory rolnicze hodowców, upraw roślinnych czy sadowników.

Odpowiedzią na już istniejące serwisy i wydawnictwa branżowe był właśnie Gospodarz.pl, pierwsza w Polsce internetowa platforma informacyjno-społecznościowa dla sektora rolno-spożywczego, która w pierwszym roku została uznana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, która za pośrednictwem Agencji Rozwoju Regionalnego przekazała Środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego 8.1. Innowacyjna Gospodarka. W następnych latach wśród instytucji zaznaczyła swą role także Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Na przestrzeni 10 lat portal stal się jednym z kluczowych źródeł informacji dla użytkowników, działającym w szeroko pojętym sektorze Agro. Odbiorcy, czytelnicy codziennie mają możliwość zapoznania się z najnowszymi informacjami z kraju i ze świata.

Od pierwszych dni działalności Gospodrz.pl jest portalem o zasięgu ogólnokrajowym, którego oferta, w szczególności skierowana  jest do gospodarzy, rolników, sadowników, dzierżawców, hodowców i wszystkich grup producentów i usługodawców skupionych wokół obszaru produkcji rolno-spożywczej, z instytucjami doradczymi, finansowymi i rządowymi włącznie.

Gospodarz.pl, to nie tylko codzienne źródło najnowszych informacji z branży rolniczej, na Portalu znajdziemy również informacje z zakresu ekonomii, finansowania, ubezpieczeń czy nowości na rynku specjalistycznych maszyn i pojazdów rolniczych, wyposażenia budynków inwentarskich oraz wszystkich innych produktów wykorzystywanych w produkcji rolniczej.

Zapewnia dostęp do bazy produktów rolno-spożywczych oraz do ofert pojazdów, maszyn rolniczych i urządzeń produkcyjnych. Oferuje możliwość umieszczania bezpłatnych ogłoszeń rolniczych, publikujemy również szereg artykułów z poradami finansowymi, prawnymi a także z radami dotyczącymi dotacji. Misią Gospodarza jest umożliwienie zarówno użytkownikom, odbiorcom jak i dostawcom, dealerom i producentom prezentacji swojej oferty, produktów i usług za pośrednictwem jednego Portalu, co sprawia, że całą, kompleksową ofertę dla rolnictwa możemy przedstawić w jednym miejscu, pod jednym, uznanym przez użytkowników adresem  - Gospodarz.pl.

Portal jest dostępny również za pośrednictwem aplikacji mobilnych na smartfony i tablety.

Gospodarz.pl wydaje również Informator w formie tradycyjnej. Drukowana wersja Informatora dostarcza czytelnikom informacji o nowościach na rynku maszyn i usług rolniczych, wiadomości dotyczących trendów w gospodarce i newsów o aktualnej sytuacji poszczególnych sektorów produkcji rolnej w Polsce.

Wystawa AGROTECH w Kielcach dla Gospodarz.pl jest jedną z najważniejszych i kluczowych wystaw, które zawsze odwiedza i rekomenduje firmom i gospodarzom.

Polecane aktualności
14 września 2021
Po raz pierwszy Międzynarodowe Tragi Techniki Rolnej Agrotech gościć będą prelegentów oraz uczestników konferencji Global Poultry Web Congress. Hybrydowe wydarzenie zorganizowane dla branży drobiarskiej będzie okazją do wymiany informacji i wiedzy na temat hodowli, dobrostanu i żywienia kur, indyków czy gęsi.
14 września 2021
Master Climate zaprezentuje mobilne klimatyzery ewaporacyjne służące do chłodzenia dużych obiektów. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli gospodarstw rolniczych, którzy pojawią się na targach Agrotech.
30 sierpnia 2021
Już jesienią na XXVI edycji kieleckich Targów AGROTECH zobaczymy licencjonowanego dystrybutora przystawek OLIMAC DRAGO. Producent dokłada wszelkich starań, by poprawić rezultaty koszenia upraw u swoich klientów na całym świecie.
18 sierpnia 2021
Firma AKROP zadba o to by twoje rośliny sięgały nieba. Seria produktów AminoPower to nowa formuła nawozów organiczno-mineralnych, która gwarantują efektywniejsze pobieranie składników z gleby. Firma specjalizuje się w wytwórstwie pasz oraz nawozów. Wszystkie produkty spełniają standardy jakości i ekologii przyjęte w Unii Europejskiej.
10 sierpnia 2021
Firma Horpol to wiodący polski producent i ekspert w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Od ponad 40 lat Horpol J.I.A.T Horeczy Sp. J. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji lamp do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn rolniczych. To kolejny polski wystawca, który odwiedzi jesienną edycję targów Agrotech.
03 sierpnia 2021
Firma Folgos jest producentem ekologicznych folii stretch stosowanej w produkcji rolniczej. Podczas targów Agrotech przedsiębiorstwo zaprezentuje opakowania ecoAGRO do sianokiszonki w 100% z surowców pochodzących z recyklingu.
19 lipca 2021
Program Pierwszy Telewizji Polskiej objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej Agrotech. Od lat publiczny nadawca wspiera promocję jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.
06 lipca 2021
Chwastowniki, głębosze oraz włókna – DEXWAL pokaże szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Kolejna firma melduje się na liście targów Agrotech.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy