Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
AGR Gospodarz.pl.JPG

10-lecie Portalu Gospodarz.pl!

06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.

Kiedy 10 lat temu Agencja Marketingowa Wizerunek - wydawca Gospodarz.pl Twój Portal rolniczy i twórca telewizji internetowej Gospodarz.tv uruchomiła projekt “Gospodarz.pl”, na rynku medialnym opisującym rodzimy sektor Agro było już sporo innych tytułów wydawnictw tradycyjnych oraz stron internetowych, w tym portali specjalistycznych ukierunkowanych na wąskie sektory rolnicze hodowców, upraw roślinnych czy sadowników.

Odpowiedzią na już istniejące serwisy i wydawnictwa branżowe był właśnie Gospodarz.pl, pierwsza w Polsce internetowa platforma informacyjno-społecznościowa dla sektora rolno-spożywczego, która w pierwszym roku została uznana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, która za pośrednictwem Agencji Rozwoju Regionalnego przekazała Środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego 8.1. Innowacyjna Gospodarka. W następnych latach wśród instytucji zaznaczyła swą role także Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Na przestrzeni 10 lat portal stal się jednym z kluczowych źródeł informacji dla użytkowników, działającym w szeroko pojętym sektorze Agro. Odbiorcy, czytelnicy codziennie mają możliwość zapoznania się z najnowszymi informacjami z kraju i ze świata.

Od pierwszych dni działalności Gospodrz.pl jest portalem o zasięgu ogólnokrajowym, którego oferta, w szczególności skierowana  jest do gospodarzy, rolników, sadowników, dzierżawców, hodowców i wszystkich grup producentów i usługodawców skupionych wokół obszaru produkcji rolno-spożywczej, z instytucjami doradczymi, finansowymi i rządowymi włącznie.

Gospodarz.pl, to nie tylko codzienne źródło najnowszych informacji z branży rolniczej, na Portalu znajdziemy również informacje z zakresu ekonomii, finansowania, ubezpieczeń czy nowości na rynku specjalistycznych maszyn i pojazdów rolniczych, wyposażenia budynków inwentarskich oraz wszystkich innych produktów wykorzystywanych w produkcji rolniczej.

Zapewnia dostęp do bazy produktów rolno-spożywczych oraz do ofert pojazdów, maszyn rolniczych i urządzeń produkcyjnych. Oferuje możliwość umieszczania bezpłatnych ogłoszeń rolniczych, publikujemy również szereg artykułów z poradami finansowymi, prawnymi a także z radami dotyczącymi dotacji. Misią Gospodarza jest umożliwienie zarówno użytkownikom, odbiorcom jak i dostawcom, dealerom i producentom prezentacji swojej oferty, produktów i usług za pośrednictwem jednego Portalu, co sprawia, że całą, kompleksową ofertę dla rolnictwa możemy przedstawić w jednym miejscu, pod jednym, uznanym przez użytkowników adresem  - Gospodarz.pl.

Portal jest dostępny również za pośrednictwem aplikacji mobilnych na smartfony i tablety.

Gospodarz.pl wydaje również Informator w formie tradycyjnej. Drukowana wersja Informatora dostarcza czytelnikom informacji o nowościach na rynku maszyn i usług rolniczych, wiadomości dotyczących trendów w gospodarce i newsów o aktualnej sytuacji poszczególnych sektorów produkcji rolnej w Polsce.

Wystawa AGROTECH w Kielcach dla Gospodarz.pl jest jedną z najważniejszych i kluczowych wystaw, które zawsze odwiedza i rekomenduje firmom i gospodarzom.

Polecane aktualności
22 czerwca 2021
Jesienna odsłona Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej nabiera tempa. Pierwsi wystawcy już dziś zachęcają do wizyty na swoich stoiskach. Zetor przyjedzie do Targów Kielce, aby zaprezentować swoje nowości, a są to m.in. kosiarki ciągnikowe i kompaktowe ciągniki z serii COMPAX.
17 marca 2021
W poniedziałek 15 marca ruszył nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2021 rok. Wnioski w tym roku można składać jedynie w formie elektronicznej, w tym celu Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępnia aplikację eWniosekPlus.
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
26 lutego 2020
Wśród nich premierowo ZETOR CRYSTAL HD 170. Nowości oraz całe portfolio ciągników będzie można obejrzeć już w marcu w Targach Kielce.
17 lutego 2020
Podążając za tym hasłem, marka STEYR tworzy rozwiązania, które rewolucjonizują branżę rolniczą. To właśnie technologia przyszłości zamknięta w maszynach marki STEYR jest tematem tegorocznej ekspozycji w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy