AGR Gospodarz.pl.JPG

10-lecie Portalu Gospodarz.pl!

06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.

Kiedy 10 lat temu Agencja Marketingowa Wizerunek - wydawca Gospodarz.pl Twój Portal rolniczy i twórca telewizji internetowej Gospodarz.tv uruchomiła projekt “Gospodarz.pl”, na rynku medialnym opisującym rodzimy sektor Agro było już sporo innych tytułów wydawnictw tradycyjnych oraz stron internetowych, w tym portali specjalistycznych ukierunkowanych na wąskie sektory rolnicze hodowców, upraw roślinnych czy sadowników.

Odpowiedzią na już istniejące serwisy i wydawnictwa branżowe był właśnie Gospodarz.pl, pierwsza w Polsce internetowa platforma informacyjno-społecznościowa dla sektora rolno-spożywczego, która w pierwszym roku została uznana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, która za pośrednictwem Agencji Rozwoju Regionalnego przekazała Środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego 8.1. Innowacyjna Gospodarka. W następnych latach wśród instytucji zaznaczyła swą role także Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Na przestrzeni 10 lat portal stal się jednym z kluczowych źródeł informacji dla użytkowników, działającym w szeroko pojętym sektorze Agro. Odbiorcy, czytelnicy codziennie mają możliwość zapoznania się z najnowszymi informacjami z kraju i ze świata.

Od pierwszych dni działalności Gospodrz.pl jest portalem o zasięgu ogólnokrajowym, którego oferta, w szczególności skierowana  jest do gospodarzy, rolników, sadowników, dzierżawców, hodowców i wszystkich grup producentów i usługodawców skupionych wokół obszaru produkcji rolno-spożywczej, z instytucjami doradczymi, finansowymi i rządowymi włącznie.

Gospodarz.pl, to nie tylko codzienne źródło najnowszych informacji z branży rolniczej, na Portalu znajdziemy również informacje z zakresu ekonomii, finansowania, ubezpieczeń czy nowości na rynku specjalistycznych maszyn i pojazdów rolniczych, wyposażenia budynków inwentarskich oraz wszystkich innych produktów wykorzystywanych w produkcji rolniczej.

Zapewnia dostęp do bazy produktów rolno-spożywczych oraz do ofert pojazdów, maszyn rolniczych i urządzeń produkcyjnych. Oferuje możliwość umieszczania bezpłatnych ogłoszeń rolniczych, publikujemy również szereg artykułów z poradami finansowymi, prawnymi a także z radami dotyczącymi dotacji. Misią Gospodarza jest umożliwienie zarówno użytkownikom, odbiorcom jak i dostawcom, dealerom i producentom prezentacji swojej oferty, produktów i usług za pośrednictwem jednego Portalu, co sprawia, że całą, kompleksową ofertę dla rolnictwa możemy przedstawić w jednym miejscu, pod jednym, uznanym przez użytkowników adresem  - Gospodarz.pl.

Portal jest dostępny również za pośrednictwem aplikacji mobilnych na smartfony i tablety.

Gospodarz.pl wydaje również Informator w formie tradycyjnej. Drukowana wersja Informatora dostarcza czytelnikom informacji o nowościach na rynku maszyn i usług rolniczych, wiadomości dotyczących trendów w gospodarce i newsów o aktualnej sytuacji poszczególnych sektorów produkcji rolnej w Polsce.

Wystawa AGROTECH w Kielcach dla Gospodarz.pl jest jedną z najważniejszych i kluczowych wystaw, które zawsze odwiedza i rekomenduje firmom i gospodarzom.

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.