AGR Gospodarz.pl.JPG

10-lecie Portalu Gospodarz.pl!

06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.

Kiedy 10 lat temu Agencja Marketingowa Wizerunek - wydawca Gospodarz.pl Twój Portal rolniczy i twórca telewizji internetowej Gospodarz.tv uruchomiła projekt “Gospodarz.pl”, na rynku medialnym opisującym rodzimy sektor Agro było już sporo innych tytułów wydawnictw tradycyjnych oraz stron internetowych, w tym portali specjalistycznych ukierunkowanych na wąskie sektory rolnicze hodowców, upraw roślinnych czy sadowników.

Odpowiedzią na już istniejące serwisy i wydawnictwa branżowe był właśnie Gospodarz.pl, pierwsza w Polsce internetowa platforma informacyjno-społecznościowa dla sektora rolno-spożywczego, która w pierwszym roku została uznana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, która za pośrednictwem Agencji Rozwoju Regionalnego przekazała Środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego 8.1. Innowacyjna Gospodarka. W następnych latach wśród instytucji zaznaczyła swą role także Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Na przestrzeni 10 lat portal stal się jednym z kluczowych źródeł informacji dla użytkowników, działającym w szeroko pojętym sektorze Agro. Odbiorcy, czytelnicy codziennie mają możliwość zapoznania się z najnowszymi informacjami z kraju i ze świata.

Od pierwszych dni działalności Gospodrz.pl jest portalem o zasięgu ogólnokrajowym, którego oferta, w szczególności skierowana  jest do gospodarzy, rolników, sadowników, dzierżawców, hodowców i wszystkich grup producentów i usługodawców skupionych wokół obszaru produkcji rolno-spożywczej, z instytucjami doradczymi, finansowymi i rządowymi włącznie.

Gospodarz.pl, to nie tylko codzienne źródło najnowszych informacji z branży rolniczej, na Portalu znajdziemy również informacje z zakresu ekonomii, finansowania, ubezpieczeń czy nowości na rynku specjalistycznych maszyn i pojazdów rolniczych, wyposażenia budynków inwentarskich oraz wszystkich innych produktów wykorzystywanych w produkcji rolniczej.

Zapewnia dostęp do bazy produktów rolno-spożywczych oraz do ofert pojazdów, maszyn rolniczych i urządzeń produkcyjnych. Oferuje możliwość umieszczania bezpłatnych ogłoszeń rolniczych, publikujemy również szereg artykułów z poradami finansowymi, prawnymi a także z radami dotyczącymi dotacji. Misią Gospodarza jest umożliwienie zarówno użytkownikom, odbiorcom jak i dostawcom, dealerom i producentom prezentacji swojej oferty, produktów i usług za pośrednictwem jednego Portalu, co sprawia, że całą, kompleksową ofertę dla rolnictwa możemy przedstawić w jednym miejscu, pod jednym, uznanym przez użytkowników adresem  - Gospodarz.pl.

Portal jest dostępny również za pośrednictwem aplikacji mobilnych na smartfony i tablety.

Gospodarz.pl wydaje również Informator w formie tradycyjnej. Drukowana wersja Informatora dostarcza czytelnikom informacji o nowościach na rynku maszyn i usług rolniczych, wiadomości dotyczących trendów w gospodarce i newsów o aktualnej sytuacji poszczególnych sektorów produkcji rolnej w Polsce.

Wystawa AGROTECH w Kielcach dla Gospodarz.pl jest jedną z najważniejszych i kluczowych wystaw, które zawsze odwiedza i rekomenduje firmom i gospodarzom.

Polecane aktualności
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
26 lutego 2020
Wśród nich premierowo ZETOR CRYSTAL HD 170. Nowości oraz całe portfolio ciągników będzie można obejrzeć już w marcu w Targach Kielce.
17 lutego 2020
Podążając za tym hasłem, marka STEYR tworzy rozwiązania, które rewolucjonizują branżę rolniczą. To właśnie technologia przyszłości zamknięta w maszynach marki STEYR jest tematem tegorocznej ekspozycji w Targach Kielce.
17 lutego 2020
Marka Case IH zaprezentuje rewolucyjne rozwiązania w branży maszyn rolniczych na targach Agrotech 2020 w Kielcach
11 lutego 2020

Tradycją stał się udział firmy Wood-Mizer w targach LAS-EXPO w Kielcach i prezentacja szerokiej gamy produktów.  

10 lutego 2020

Centrum Doradztwa Rolniczego podczas zbliżającej się edycji Targów Techniki Rolniczej wyłoni zwycięzcę i wręczy statuetkę za innowacje. 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy